Şimdi Ara

Araç kaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar,bordo renk vectra aracım var. Rengini gri yapmak istiyorum.

Boyatmaktansa kaplatmayı tercih edicem. İzmirde araç kaplama işi yapan,tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?
    daha önce kaplatan ,kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

• Bende aracımı satmazsam eğer siyah renkten mat kırmızı yada parlak kırmızıya kaplatacam. İstanbul Anadolu Yakası'nda Protac var Bostancı'da. Avrupa Yakası'nda da yeri var. İzmir'de varmı bilmiyorum araştırmak lazım. Kendini kaplama konusunda kanıtlamış bir firmadır.
  • Arkadaşlar;
    kapalama yapılan malzemeye tam olarak hangi marka ile hitap ederler bilmiyorum ama yaptırırsanız kaliteli bir malzeme ile kaplatın, ben aracımın tavanının siyaha kaplatmıştım, ağustos ayında şu an yırtılmaya başladı, yağmur - rüzgar derken. Yani 1 yıl bile gitmedi..
    Olmuuşken kaliteli olsun..
  • uzakdoğu malları piyasaya hakim..

daha açık ifade ile çin...

ama paraya kıyıp 3 m di noc yaptırırsanız süper olur valla

küçük çapta kendimde bir şeyler yapmıştım şimdiki aracıma

karbon fiber görünümlü

Araç kaplama
  • Forumda GMG Garage adlı üye var. Çok sağlam işler çıkarıyorlar; ortalama 4000 TL gibi bir maliyet çıkıyor ortaya (arabaya göre değişiyor çünkü). Yapmışken iyisinden yaptırmak lazım.
  • Bende Starda araç kaplama ile ilgili bir otomobil programı izlemiştim.Hatchback bir aracı 3500 liraya kaplıyorlardı.Konu hakkında tek bilgim bu en azından fiyat hakkında fikir verebilir
  • İyi suyunu çıkardılar bunun da,geçen sene sorduğumda 1500-2000'i geçmez diyorlardı,şimdi 3500-4000 telaffuz ediliyor...
    Millet hücum edince yüklemişler maşallah.4000 liraya arabayı 5 kat boyatırım yahu.
  • Yav giderim işini adabınca yapan yetkili serviste istediğim rengê boyatırım daha mantıklı be bu ne ilk zamanlar 1-2 bin tl idi yuh
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

İyi suyunu çıkardılar bunun da,geçen sene sorduğumda 1500-2000'i geçmez diyorlardı,şimdi 3500-4000 telaffuz ediliyor...
    Millet hücum edince yüklemişler maşallah.4000 liraya arabayı 5 kat boyatırım yahu.

hakkatten ya....talep arttı mı bindir babam bindir...
  • 1-2 seneye modası geçer diye düşünüyorum...
    Yapılan araçları 3-4 sene sonra görmek lazım, güneşten, basınçlı yıkama vs rengi açıldığında.
    veya bir yeri çarpılıp tekrar kaplandığında oluşan renk farkını.
    3-4 sene sonra söküldüğünde altındaki durumu vs.vs.
  • kayseri için ist garage ı tavsiye edebilirim adamlar istanbul kökenli ve gerçekten çok iyiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.