Şimdi Ara

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
18
Favori
27.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyfiacar

Arkadaşlar ben aynı zamanda direk gelen 12 volt ucuna on off anahtarı koydum istediğimde tamamıyla devreyi kesebiliyorum.yani kameranın enerjisini kesebiliyorum.yada açabiliyorum.saygılar

Seyfi bey aracın kaskosuna işlettinizmi kamerayı ? Yada araçta bırakmıyorsanız çıkar-tak sistemini nasıl çözdünüz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olgu bey benim araba o kadar ahım şahım bir araba değil doblo 2009 model niye böyle bir kamera aldınız derseniz hem kaliteli olsun bir çok özeliği barıdırsın geri gittiğimde geriyi göreyim,kamerayı söküp almıyorum üzerinde brakıyorum kamufle etmek istiyorum malum üç kablo var hergün çıkarıp takarsak tabiri çayiz ise laçka olur.saygılar.kaldıki kamerayı kasko yaparsak kasko yarı fiat ister çünkü birinci derecede çalınma riski yüksek.
  • Olgu bey kamerayı açtığımızda biliyorsun fabrikasyon lensin etrafında bir ışık yanar onuda off yaptım dikkat çekmasin diye bu arada çok kaliteli bir kamera olduğunu fark edemezler işi bilenden başka saygılar.

• evet aynen öyle yaptım deneme amaçlı resimlerini çektim kabloların, Evde sizde sarı ile kırmızı kabloyu birleştirip, siyahı şase mi yaptınız (-) ?
  • quote:

evet aynen öyle yaptım deneme amaçlı resimlerini çektim kabloların, Evde sizde sarı ile kırmızı kabloyu birleştirip, siyahı şase mi yaptınız (-) ?

Ben daha enerji hiç vermedim. Yarın sarı ile kırmızıyı birleştirip, çakmaklığın arkasına lehim atmayı planladım. Çakmaklığın artı ucuna sarı ve kırmızı birleşik, siyahıda çakmaklığın eksi ucuna.

• olgu bey o şekilde de tabiki çalıştırabilirsin aynı bağlantı şeklini ben evde de yaptım.ama bence öyle uğraşma bir oto teyp çiye git tam bağlantı yaptır,daha önce konußulduģu gibi B+ direk 12 volt ACC kontaktan geçirirsin kontağı kapattığın zaman park modu çalışır eğer park modunuda kontrol etmek istiyorsan bir on oof anahtar koydurursun ışıklı ķüçük olur biter.saygılar yalnız oto teyp çiye durumu anlat.

• quote:

olgu bey o şekilde de tabiki çalıştırabilirsin aynı bağlantı şeklini ben evde de yaptım.ama bence öyle uğraşma bir oto teyp çiye git tam bağlantı yaptır,daha önce konußulduģu gibi B+ direk 12 volt ACC kontaktan geçirirsin kontağı kapattığın zaman park modu çalışır eğer park modunuda kontrol etmek istiyorsan bir on oof anahtar koydurursun ışıklı ķüçük olur biter.saygılar yalnız oto teyp çiye durumu anlat.

Evet öyle yaptırıp park modunuda iyice test etmek ve vatandaşa güzel videolar çekmek lazım :)
  • Olgu bey bağlattınız mı kamerayı

• Birisi toprak hattı gibi duruyor yani şaseye vs dağıtmak için, sonuçta toprakla bağlantı yok arabada.
  • quote:

Olgu bey bağlattınız mı kamerayı

Evet bu sabah bizim evin yakınlarındaki bir oto ses sistemleri kuran bir dükkanda bağlattım 20 tl ödedim saolsun 5 dakikada hemen güzelce bağlantısını yaptı. Adamcağız bağlarken diyorum "bakın bu sarı direkt diğeri şuraya" derken lafımı kesti bir güzel susturdu beni ve işini yaptı

Arka lens.

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 14 Şubat 2015; 16:42:18 >

• seyfiacar S kullanıcısına yanıt
    BEnim sök - Tak Quadlock sistemini de taktım cihaza :) 3 kabloyu sök tak çok zorlamadı.

Yakında bir sök tak videosu çekerim.

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 14 Şubat 2015; 17:40:21 >

• İşte bukadar super güle güle kulan artık hertürlü kayıt yapar multi sistem oldu.saygılar.

• quote:

İşte bukadar super güle güle kulan artık hertürlü kayıt yapar multi sistem oldu.saygılar.

Kamerayı cama takınca aynen yaşanan duygu şu : ( abartmıyorum )

Renault 9 arabadan inipte bir Audi A5 direksiyonuna geçmek gibi

Ulan diyorum ne boğuşmuşum 2 senedir plastik kameralar ile

Dokunuyorum arka kamera, dokunuyorum menüler akıyor elimin altında. Dokunuyorum park modu - akü koruma ayarları yok böyle bir keyif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Şubat 2015; 0:39:17 >

• ikinizde güle güle kullanın,dual olması iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

ikinizde güle güle kullanın,dual olması iyi olmuş

Walla barış cihazda dual chipset var zaten tek işlemci değil. O yüzden ön kamera nasıl çekiyorsa arka kamera da aynı netlikte çekiyor. Yakında örnek çekimleri yükleyeceğim.

Fiyatı arttıran bu olay zaten çift işlemci.
    Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Şubat 2015; 0:42:41 >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Çok sabırsızım bu kameranın detaylı incelemesi için. Sürekli bir karasızlık içindeydim. Ama sizin incelemeniz eğer olumlu yönde olursa hiç düşünmeden alacağım.

Hatta yanına bir de cpl filtresi ekleyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olgu bey çevrenizde pek reklam yapmayın uçurmasınlar kamerayı saygılar form hariç.
  • quote:

olgu bey çevrenizde pek reklam yapmayın uçurmasınlar kamerayı saygılar form hariç.

Kamerayı araçta bırakan kim

Yatarken yastığımın altında

• Hadi bakalım bekliyoruz örnekleri.
    En sonunda aldıracaksın bu kamerayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Hadi bakalım bekliyoruz örnekleri.
    En sonunda aldıracaksın bu kamerayı.

Bugün ortama 30 dakika sürüş( kayıpsız netlik), menü çekimleri, resimler hepsi bu gece upload bitecek sanırım

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Şubat 2015; 15:43:35 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.