Şimdi Ara

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
18
Favori
27.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

HT-C4'te hayırlı olsun. Bence en iyi seçimi yapmışsınız panaroma x2 alarak. Ama sakın araçta bırakmayın. Hele o ışık yanarken onun araç camında durma ihtimali çok az.

Son olarak yeni kameranızda araç kumandasına benziyo aynı. Sustalı mı?

Yaw ne camı ne aracı eve alıyorum evde bile yatağın altına saklıyorum gece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

HT-C4'te hayırlı olsun. Bence en iyi seçimi yapmışsınız panaroma x2 alarak. Ama sakın araçta bırakmayın. Hele o ışık yanarken onun araç camında durma ihtimali çok az.

Son olarak yeni kameranızda araç kumandasına benziyo aynı. Sustalı mı?

Yaw ne camı ne aracı eve alıyorum evde bile yatağın altına saklıyorum gece

İyi fikir. O kameranın yanında arabanın kıymeti yok bence.
  • olgu bey öyle bir cevap yazmışsınız ki öldüm gülmekten
  • Üretici bu : ( Kore )http://www.khazon.co.kr/sub/sub02_01.php?cat_no=5&idx=36

Diğer yaptığı cihazları inceledimde çok acayip sistemler var.

Buradaki satışı Gps dahil 478 kore parası neyse işte ondan

http://www.khazon.co.kr/shop.php?goPage=GoodDetail&cat_no=5&idx=176&sw=&sk=&offset=&sNum=6&mNum=6
    Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Şubat 2015; 7:26:12 >
  • Arka kamerada da yeşil led varmış

• parası olan arkadaşlar bu kameradan 2 tane alıp,öne ve arkaya takıp
    uzantısı olan küçük kamerayı ise arkadan öne vede önden arkaya doğru yönde takıp,360 derecelik alana sahip olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

parası olan arkadaşlar bu kameradan 2 tane alıp,öne ve arkaya takıp
    uzantısı olan küçük kamerayı ise arkadan öne vede önden arkaya doğru yönde takıp,360 derecelik alana sahip olabilir

Ohoho 1.800 tl omg

• Merhaba arkadaşlar konuyu baştan sona okudum. Kamera almak istiyorum ancak kaliteli olsun uzun ömürlü olsun düşüncesindeyim. Aklımda Blackvue DR650GW-2CH vardı ama şimdi de Panaroma X2'yi görünce arada kaldım. Fiyatlar aynı . Panaroma X2'ye benzer bir de Blacvue DR750 çıkmış o da eşdeğer fiyatlar da. Sizce hangisi? :)
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanbabacan

Merhaba arkadaşlar konuyu baştan sona okudum. Kamera almak istiyorum ancak kaliteli olsun uzun ömürlü olsun düşüncesindeyim. Aklımda Blackvue DR650GW-2CH vardı ama şimdi de Panaroma X2'yi görünce arada kaldım. Fiyatlar aynı . Panaroma X2'ye benzer bir de Blacvue DR750 çıkmış o da eşdeğer fiyatlar da. Sizce hangisi? :)
    Teşekkür ederim.

Blackvue'nin tüm modellerini test etme şansımız oldu. Hatta forumda uğur bey DR750 satın alıp iade etti ( netliğini beğenmedi )

Panorama X2 ile Blackvue arasında karşılaştırılamayacak kadar netlik farkı vardır.
  • erhanbabacan kullanıcısına yanıt
    Hele gece çekimleri mükemmel ötesi. Şimdi Ön ve arka kamera için gece çekimi Upload ediyorum.

Birde arka kameradan bir video içinden çektiğim resim paylaşıyım sizin için. Videoları izlemek o kadar keyifliki anlatamam. Mesela gece arka çekim örneğinde (birazdan paylaşacağım) adamın 1 farı yanmıyor üstüne birde elinde telefon evirip çeviriyor çok eğlenceli :)

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )
  • linkler tam gözükmüyor ?bende mi sorun var acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

linkler tam gözükmüyor ?bende mi sorun var acaba..

Linklerde sıkıntı yok
  • Ledler Gündüz.

• olgu bey bence kamera ledini açmasanız çünkü dikkat çekiyor al beni diye,birde kamerayı çok aşağıya takmışsınız benim kameranın yeri direksiyona oturduğumuz zaman aynanın solunda ve en üste saygılar bu arada resim video yükleyemiyorum beceremiyorum yoksa resim ve video yüklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

olgu bey bence kamera ledini açmasanız çünkü dikkat çekiyor al beni diye,birde kamerayı çok aşağıya takmışsınız benim kameranın yeri direksiyona oturduğumuz zaman aynanın solunda ve en üste saygılar bu arada resim video yükleyemiyorum beceremiyorum yoksa resim ve video yüklerdim.

Walla ben böyle seviyorum ortada dursun o kadar para verdik saklayacazmı
  • Araç dışında çekim yapma şansımız oluyor mu acaba? Pil var mı bu cihazda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kprl

Araç dışında çekim yapma şansımız oluyor mu acaba? Pil var mı bu cihazda?

Akü olmadan çalışmaz. Pili yok. Pilli olsa almazdım zaten kapasitörlü olması avantaj

• Cevap için tşk. Olgu Bey
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.