Şimdi Ara

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
18
Favori
27.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Blacksys CL-200B 2ch Araç Kamerası

Arkadaşlar bu ürün nasıldır,kullanan var mı?Ayrıca yok şuna bak daha iyi ve uygun olur dediğiniz bir ürün var mı?

O ürün çöp çok iyi tanıyorum.

Bu fena değil,http://www.ereyon.com.tr/urun/gnet-gi500-arac-kamerasi.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Blacksys CL-200B 2ch Araç Kamerası

Arkadaşlar bu ürün nasıldır,kullanan var mı?Ayrıca yok şuna bak daha iyi ve uygun olur dediğiniz bir ürün var mı?

Black sys çekimleri kötü beğenmediğim bir kamera,

http://www.ereyon.com.tr/urun/gnet-gi500-arac-kamerasi.aspx

Bu model iyi görünüyor. Her ne kadar bir panorama X2 olmasada fiyatı uygun.
  • Selamlar babam servis şoförü, yeni yasa gelmiş ve konu hakkında da çok bilgim yok sizlerin önerilerini bekliyorum.
    Servise arka ve ön kamera desteği olan, ekranının genişliği en az 15cm olan, hd görüntü alabilen ve 1 aya kadar da veri saklayabilen (bu kaliteli görüntü varsa zor olur sanırım) kamera önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadoop

Selamlar babam servis şoförü, yeni yasa gelmiş ve konu hakkında da çok bilgim yok sizlerin önerilerini bekliyorum.
    Servise arka ve ön kamera desteği olan, ekranının genişliği en az 15cm olan, hd görüntü alabilen ve 1 aya kadar da veri saklayabilen (bu kaliteli görüntü varsa zor olur sanırım) kamera önerebilir misiniz?

Bu konu benim ilgi alanımda değil mlsf, sahibinden sitesinde bol bol şu sistemler satılmakta

OKUL TAŞIT SERVİS İÇİN 4 LÜ KAYITLI KAMERA SİSTEMİ MUAYNE ONAYLI

İlan No: 199850506

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-okul-tasit-servis-icin-4-lu-kayitli-kamera-sistemi-muayne-onayli-199850506/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar panorama x2 kameram takılı olan arabayı satmak zorunda kaldım her şeyi söktüm ama arka camdaki küçük kamerayı unuttum bir hafta sonra evde bulamayınca aracı sattığım kişiyi aradım sökerken kırdıklarını ve çöpe attıklarını söylediler kamerası arızalı olan ve arka kamerayı satmak isteyen varsa alabilirim saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

arkadaşlar panorama x2 kameram takılı olan arabayı satmak zorunda kaldım her şeyi söktüm ama arka camdaki küçük kamerayı unuttum bir hafta sonra evde bulamayınca aracı sattığım kişiyi aradım sökerken kırdıklarını ve çöpe attıklarını söylediler kamerası arızalı olan ve arka kamerayı satmak isteyen varsa alabilirim saygılar.

Eger arka kamera bulamadiysaniz yardimci olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: 777_E

Arkadaşlar pier bana sıfır panorama x2 gönderdi. Satın almak isteyene aldığım fiyattan verebilirim.

Uzuuun bir aradan sonra tekrar merhaba.

Pier efendinin bana gonderdigi yeni kamerayi -onca zaman sonra- henuz deneme imkani buldum ve maalesef kameranin ekranina goruntu gelmiyor. -Allah'tan satilmamis- Kablosundaki sigortasi atmis. Onu halledip denedim. Hatta kablolari da kontrol ettim, soketin ucuna elektrik geliyor. Ama cihazda tepki yok. Tavsiyesi olan var mi? Su kamerayi kullanayim artık yaa

• teşekkür ederim arkadaşım ama İrlanda da buldum aldım arka kamerayı şu anda çalışıyor sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar son sürüm 1.02.07 mi?

Bu arada kablonun içerisindeki tüp sigortadan bulunca benim kamerayı da çalışır hale getirdim. :))
  • gülle gülle kulanın kamerayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 777_E

Arkadaşlar son sürüm 1.02.07 mi?

Bu arada kablonun içerisindeki tüp sigortadan bulunca benim kamerayı da çalışır hale getirdim. :))

Helal bee

• arkadaşlar bendeki sürüm 1.01.09 üzerinde de iki ad 128 gb var şimdiye kadar hiç bir sorun yaşatmadı bilginize saygılar.
  • Panorama x2 artık piyasada yok.Onunu gibi sıkıntısız bildiğiniz kamera var mı? Deneyipte yorum yapacak.
  • make up kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/_ntH9ue5IAE

Mutlaka izleyin, daha başarılı bir model

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce sizinle özelden konuşmuştuk. Uzun süredir kullanılıp memnun kalınan ürün....
  • make up kullanıcısına yanıt
    Blackvue markasını tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.