Şimdi Ara

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
18
Favori
27.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tuncay Bey,

MNG kargo ile sizin siparişleri gönderdim, bilginize.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Bey,

Kamera bağlandı ancak bir şey dikkatimi çekti, 2 saatlik bir sürede kameranın kenarlarına dokunduğunda aşırı Isı tespit ettim. Bu normal mi? Sizin cihazda da böyle bir sorun var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun Kemal bey normal sıkıntı yapma geçengün aracı iş yerinin önünde iken kamera güneşin tam karşısında kaldı öğlen sıcağında inan bana kameraya elimi deyemedim zor söktüm yinede bişi olmadı kamerada sıkıntı olmaz da içindeki micro sd kartta bir sorun çıkarmı ona bişey diyemem
  • Teşekkürler,

Farklı bir sorunum var,arka kamerayı ters takmıştım Görüntüler ekrana ters geliyor kamerayı sökmeye çalıştım ama yapışkan o kadar kuvvetli ki bana mısn? demedi.
    Yarı fön makinası ile sökmeye çalışacağım olmadı kameranın arkasında iki vida var onları açıp içerden müdahale etme şansım var mı? Onu araştıracağım, yoksa kesin kırılacak o parça sizin farklı bir öneriniz var mı?

Edit : saç kurutma makinesi ile kolayca çıkartıp kameranın yönünü değiştirdim, Korktuğum kadar zor olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 28 Haziran 2015; 18:16:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Teşekkürler,

Farklı bir sorunum var,arka kamerayı ters takmıştım Görüntüler ekrana ters geliyor kamerayı sökmeye çalıştım ama yapışkan o kadar kuvvetli ki bana mısn? demedi.
    Yarı fön makinası ile sökmeye çalışacağım olmadı kameranın arkasında iki vida var onları açıp içerden müdahale etme şansım var mı? Onu araştıracağım, yoksa kesin kırılacak o parça sizin farklı bir öneriniz var mı?

Edit : saç kurutma makinesi ile kolayca çıkartıp kameranın yönünü değiştirdim, Korktuğum kadar zor olmadı

Bende ilk gün ters takmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: tuncayeren

Bana kalırsa bizim aldıklarıız daha iyi kemal bey ürün birazda kendini gösterecek

Orası öyle aynı sınıflardaki kameranın fiyatına bakın 529 $ hemde arka kamerası daha kalitesiz 720P çekiyor

http://lukasstore.com/2ch-dash-cam/new-lukas-lk-9700-duo-d-type-dash-2ch-cam-full-hd-built-in-gps-sony-sensor-car-black-box.html

Bizim kameranın fiyatı harbi güzel.

Merhaba Olgu Bey,

Aylardır foruma girmemiştim, görebildiğim kadarı ile hala benden başka Lukas kullanan yok

Neyse; belirtmiş olduğunuz kamera geçen senenin modeli ve satış fiyatına "OBDII" modülü + harici GPS modülü ve 8 Gb. flash bellek dahil...

Ön ve arka kameranın 1920x1080P olan modeli LK-7950 Wi-Fi, GPS modülü ve 8 GB. bellek dahil fiyatı 369 $ !
    Toplam 512 GB. bellek takılabiliyor, bana göre tek eksiği arka kameranın 24 fps. olması...

Bilgi için bağlantı :http://lukasstore.com/2ch-dash-cam/full-hd-full-hd/new-lukas-lk-7950-wd-type-b-dash-cam-2ch-wi-fi-full-hd-built-in-gps-8gb-sony-sensor-smart-car-black-box.html

Bendeki 5900-Duo kamerayı satar isem bu kameradan bir tane alacağım

İyi bayramlar dileklerimle...

• Su Araç kameradan almak ıstıyorum acaba nasil ? bilen varmi
    İki_Lens Mini DVR Araba Kamera Digital Video Recorder - sanabana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helmut

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuncayeren

Bana kalırsa bizim aldıklarıız daha iyi kemal bey ürün birazda kendini gösterecek

Orası öyle aynı sınıflardaki kameranın fiyatına bakın 529 $ hemde arka kamerası daha kalitesiz 720P çekiyor

http://lukasstore.com/2ch-dash-cam/new-lukas-lk-9700-duo-d-type-dash-2ch-cam-full-hd-built-in-gps-sony-sensor-car-black-box.html

Bizim kameranın fiyatı harbi güzel.

Merhaba Olgu Bey,

Aylardır foruma girmemiştim, görebildiğim kadarı ile hala benden başka Lukas kullanan yok

Neyse; belirtmiş olduğunuz kamera geçen senenin modeli ve satış fiyatına "OBDII" modülü + harici GPS modülü ve 8 Gb. flash bellek dahil...

Ön ve arka kameranın 1920x1080P olan modeli LK-7950 Wi-Fi, GPS modülü ve 8 GB. bellek dahil fiyatı 369 $ !
    Toplam 512 GB. bellek takılabiliyor, bana göre tek eksiği arka kameranın 24 fps. olması...

Bilgi için bağlantı :http://lukasstore.com/2ch-dash-cam/full-hd-full-hd/new-lukas-lk-7950-wd-type-b-dash-cam-2ch-wi-fi-full-hd-built-in-gps-8gb-sony-sensor-smart-car-black-box.html

Bendeki 5900-Duo kamerayı satar isem bu kameradan bir tane alacağım

İyi bayramlar dileklerimle...

Panorama forever

30 fps deyiz çift kanal

• Selam arkadaşlar,

uzun zaman sonra ilk defa fırsat bulup kamera kayıtlarına bakma fırsatım oldu, bir kaç videoyu sizinle paylaşmak istiyorum.

1- Gece park modunda çekilen görüntü

2- Gündüz çekilen görüntü

3- Gece çekilen yol görüntüsü

arka kamera görüntülerini alamadım hafıza kartın formatını yapmamışım, yapınca tüm kayıtlar gitti,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 22 Temmuz 2015; 23:03:38 >

• quote:

Selam arkadaşlar,

uzun zaman sonra ilk defa fırsat bulup kamera kayıtlarına bakma fırsatım oldu, bir kaç videoyu sizinle paylaşmak istiyorum.

1- Gece park modunda çekilen görüntü

2- Gündüz çekilen görüntü

3- Gece çekilen yol görüntüsü

arka kamera görüntülerini alamadım hafıza kartın formatını yapmamışım, yapınca tüm kayıtlar gitti,

Nasıl memnunmusunuz ?

• Erhan Hocam,

aslında memnunum sadece iki tane sorunla karşılaştım;

1- bazen aracı çalıştırdığımda ekrana Panorama x2 yazısı geliyor ve öyle kalıyor, kayıt moduna geçmiyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Kameranın enerjisini kesip tekrar verdiğimde geri normale dönüyor.

2- bazen ekrana bir resetleme uyarısı geliyor ama hep araç kullanırken geldiği için yazıyı tam göremedim ve okuyamadım, neyi resetlemem gerekiyor anlamadım.

bu iki konu dışında çok memnunum, görüntü kalitesi harika, 2 dakikalık kayıt olayı süper, gece 6 saatlik park moduna alıyorum, park modu çok iyi, kısaca memnunum, önerdiğiniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 23 Temmuz 2015; 21:58:07 >
  • quote:

Erhan Hocam,

1- bazen aracı çalıştırdığımda ekrana Panorama x2 yazısı geliyor ve öyle kalıyor, kayıt moduna geçmiyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Kameranın enerjisini kesip tekrar verdiğimde geri normale dönüyor.

2- bazen ekrana bir resetleme uyarısı geliyor ama hep araç kullanırken geldiği için yazıyı tam göremedim ve okuyamadım, neyi resetlemem gerekiyor anlamadım.

bu iki konu dışında çok memnunum, görüntü kalitesi harika, 2 dakikalık kayıt olayı süper, gece 6 saatlik park moduna alıyorum, park modu çok iyi, kısaca memnunum, önerdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu sorun hafıza kartından olabilir. Marka değiştirip deneyin yada kartı içine takınca menüden bir format atın isterseniz.

• quote:

quote:

Erhan Hocam,

Bu sorun hafıza kartından olabilir. Marka değiştirip deneyin yada kartı içine takınca menüden bir format atın isterseniz.

Kartın birinin biçimlendirmesini yapmadığımdan olabilir belki, biçimlendirmeyi yaptım, Cumartesi günü deneyeceğim. Sizin de söylediğiniz gibi olmadı format da atar denerim.

• Merhaba. Uzun süredir aracıma ön ve arka kamera özelliği olan kaliteli bir ürün almayı düşünüyordum ve çeşitli modellere ait bilgileri bu forumlarda araştırdım. Aşağı yukarı tüm forumları tek tek okuyarak Araç kameraları hakkında bilgiler edinerek, araç kamerası alırken nelere dikkat etmem gerektiğini buradan öğrendim diyebilirim. Özellikle Olgu Bey'in bu konuda ki paylaşımları beni de çok etkiledi. Gerçekten kendisine teşekkür ederim.

Ancak benim seçtiğim ürün sebebini anlayamadığım kendisinin pek sevmediği ya da içine sinmediği Blacksys CF-100. Bir ara Panorama almaya niyetlenmiştim. Ama bu ürün her ne kadar kaliteli olsa da garantisi olmayan bir cihaza 300 $ ödemek bana göre biraz fazla. Çin versiyonu bile Blacksys araç içi kamerasından daha pahalı. Garantili bir ürün almak bana garantisiz bir ürün almaktan daha mantıklı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan500

Merhaba. Uzun süredir aracıma ön ve arka kamera özelliği olan kaliteli bir ürün almayı düşünüyordum ve çeşitli modellere ait bilgileri bu forumlarda araştırdım. Aşağı yukarı tüm forumları tek tek okuyarak Araç kameraları hakkında bilgiler edinerek, araç kamerası alırken nelere dikkat etmem gerektiğini buradan öğrendim diyebilirim. Özellikle Olgu Bey'in bu konuda ki paylaşımları beni de çok etkiledi. Gerçekten kendisine teşekkür ederim.

Ancak benim seçtiğim ürün sebebini anlayamadığım kendisinin pek sevmediği ya da içine sinmediği Blacksys CF-100. Bir ara Panorama almaya niyetlenmiştim. Ama bu ürün her ne kadar kaliteli olsa da garantisi olmayan bir cihaza 300 $ ödemek bana göre biraz fazla. Çin versiyonu bile Blacksys araç içi kamerasından daha pahalı. Garantili bir ürün almak bana garantisiz bir ürün almaktan daha mantıklı geldi.

1 sene garantimiz ve başarılı-ilgili bir satıcımız var. Ayrıca black sys yerine 2 tane a118c almanız çok daha mantıklı olur ( 118 $ tutar ) hiç değilse kapasitörlü ve çok daha net kameranız olur.

Umarım garantiye hiç ihtiyaç duymazsınız. a118c 'ye de bakmıştım. 2 kamera fiyatı 118$ neredeyse Blacksys'nin Türkiye deki fiyatına yakın bir rakam. aynı rakamlara denk gelir ise tabi ki Türkiye'den alınma cihazı tercih ederim. Blacksys'nin yurt dışı fiyatıda 50 $. Söylediğiniz fiyatın yarısı.

Panorama 2x kalitesi ve kullanımı gerçekten çok iyi ama fiyat çok yüksek. a118c'nin fiyatı da pek uygun değil (çift alıp takar isek) . Tek kamera olarak kullanmak isteyenlere uygun gibi ama çift kameraya ihtiyaç duyana pek uyun değil gibi. Blacksys'de yabana atılacak gibi değil. Kullanıyorum ve deniyorum. İhtiyaçları karşılayacak bir cihaz. Ben şunun farkın avardım. Tek kamera isterseniz gerçekten güzel cihazlar var bütçeyi zorlamayacak. Ama olay 2 kameraya dönüldüğünde fazla seçenek kalmıyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan500

Umarım garantiye hiç ihtiyaç duymazsınız. a118c 'ye de bakmıştım. 2 kamera fiyatı 118$ neredeyse Blacksys'nin Türkiye deki fiyatına yakın bir rakam. aynı rakamlara denk gelir ise tabi ki Türkiye'den alınma cihazı tercih ederim. Blacksys'nin yurt dışı fiyatıda 50 $. Söylediğiniz fiyatın yarısı.

Panorama 2x kalitesi ve kullanımı gerçekten çok iyi ama fiyat çok yüksek. a118c'nin fiyatı da pek uygun değil (çift alıp takar isek) . Tek kamera olarak kullanmak isteyenlere uygun gibi ama çift kameraya ihtiyaç duyana pek uyun değil gibi. Blacksys'de yabana atılacak gibi değil. Kullanıyorum ve deniyorum. İhtiyaçları karşılayacak bir cihaz. Ben şunun farkın avardım. Tek kamera isterseniz gerçekten güzel cihazlar var bütçeyi zorlamayacak. Ama olay 2 kameraya dönüldüğünde fazla seçenek kalmıyor gibi.

Blacksys nin elimde kayıpsız netlik çekimleri mevcut. 1990 yıllarından kalma teknoloji ile pixel pixel çekiyor. Ayrıca arka kamera daha da vasat.

İlla kameram olsun çift takıcam diyorsanız keyif sizin.

• Tabiki herkese hitap etmiyor olabilir. Ama ben Türkiye de satılanlar içinde Blacksys çift kameralılar içinde en iyisi. Ben bulamadım. Bulupta tavsiye edenide göremedim. Siz dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler arkadaşlar son zamanlarda kronik bir sorun ile karşılaşmaya başladım araç kameram da micro sd hatası vermeye başladı genelde micro sd kartı bi görüyor bi görmüyor daha sonra bilgisayara takıyorum çalışıyor sizde böyle bir durum oldumu ilk başlarda gayet güzel çalışıyordu hatta 2 gün önce aydın didim den dönerken koca eli dil ovasında zincirleme kaza yaptım tam işe yarıyacakken araç kaydetmedi sinir oldum nedir bu durum micro sd kartlar arızalı olsa neden bilgisayarda öalışıyor nedenini bilen varmı acaba yada başına gelen oldumu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.