Şimdi Ara

Araç için el süpürgesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Aracım çok çabuk kirleniyor ve el süpürgesi almayı düşünüyorum bütçem 100 150 tl arası var mı önerileriniz? Ayrıca araba çakmaklığa takılan olmak zorunda değil sarjlı da olabilir çekişi güzel olsun yeter

• Ben de araç içinde kullanabileceğim pratik bir süpürge arıyorum, ama şarjlı olanların bu işi göreceğini hiç sanmıyorum (piyasada 30-40 TL civarı satılanlar zaten çok gereksiz, fiyatı 200-250 TL'ye çıkan markalı ürünler de var, ama hem fazla pahalı, hem de şarjlı olması çekiş gücü konusunda insanı ciddi düşündürüyor)

Arzum gibi firmaların 80-100 TL'ye kablolu, el süpürgesi olarak da kullanılabilen, üstelik de 1500 W civarı süpürgeleri var, çekiş gücü olarak çok başarılılar, ancak bunlar için mutlaka prize ihtiyaç var, normalde yıkama ünitesi olan benzinliklerde priz girişi de olabiliyor, ama şimdiye kadar hepsinde olup olmadığına ciddi dikkat etmemiştim, acaba bunlardan kullanan var mı, varsa priz bulmakta zorlanıyor mu, bulsa istasyon çalışanları sorun çıkarıyolar mı diye sorsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metroda yanlis hatirlamiyorsam sinbonun arac icin yani cakmakliktan guc alabilen el supurgesi vardi fiyati da 50liraydi. Ben de alicam en yakin zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.