Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.548
Cevap
836
Favori
1.719.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özür diliyorum seri bağlayacaksınız. Ancak kapasiteniz bir kondansatörün yarısı kadar olacaktır. Yani 1F iki tane kondansatörü seri bağlarsanız toplam kapasiteniz 0.5F olur.
    5V veya 5.5V kondansatörleri paralel bağlayarak kapasiteyi artırabilirsiniz. Bu da ikinci alternatif.

Özetle: 5V veya 5.5V tek kondansatör işinizi görecektir. Kapasite de kameraya sığacak maksimum kapasiteyi tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marikanwap -- 20 Ocak 2016; 0:01:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence kapasitörler kamera devre ile uyum sağlamıyor gibi çünkü bağlayınca ışık kesiliyor
  • Selam arkadaşlar bende ambarella a7la50 ile aranızdayım. Aliexprressden aldım satıcı 15 günde gönderdi. Akşama doğru yağmurlu havada çekim yaptım, güneşli havada görüntü daha iyi olabilir mi bilmiyorum. 1920*1080 HDR çekim. 1296p Çekim özelliği var ama daha denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz5454 -- 21 Şubat 2016; 12:08:42 >
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    uçları ters olabilir mi?
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    degil iyice baktım
    yazılım sorunu galba

olguda 5.5 volt kapasitor olması lazım pilliye takıp denese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 20 Ocak 2016; 0:58:26 >
  • Yavuz5454 Y kullanıcısına yanıt
    gps yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

gps yokmu?

maalesef gps li modeli ile arasında zannedersem 10 dolar fark vardı. Tabii gps olsa iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

degil iyice baktım
    yazılım sorunu galba

Yaw niye deniyim abi en başında yazdım sana yazılımları ve içimdeki devre yapıları tamamen farklı. Böyle şeyler ile uğraşacağıma 2$ dan G1w pilli kullandığım kamera için 4 tane yedek pil aldım her sene değiştiriyorum...

Hiç olmadı kapasitöre geçmek istiyorsan koy kameranı sahbinden coma sat kapasitörlüsünü al.

Gps olmayinca g90-7s ile arasindaki fark gps modulu kadar oluyormuş. Ikisi arasi islemci farkı var. A118c daha uyguna gelmiyormuydu?

• Arkadaşlar merhaba, Türkiye'den bu cihazları nereden alabilirim? Uygun ve güvenilir bir yer önerebilir misiniz? Ayrıca 200 TL civarı bir tane f/p ürünü önerebilir misiniz? Kondansatörlüler iyi oluyormuş sanırım öyle bir şey olursa çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

degil iyice baktım
    yazılım sorunu galba

Yaw niye deniyim abi en başında yazdım sana yazılımları ve içimdeki devre yapıları tamamen farklı. Böyle şeyler ile uğraşacağıma 2$ dan G1w pilli kullandığım kamera için 4 tane yedek pil aldım her sene değiştiriyorum...

Hiç olmadı kapasitöre geçmek istiyorsan koy kameranı sahbinden coma sat kapasitörlüsünü al.

• beyler a118c aldım konudaki linkten umarım memnun kalırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

beyler a118c aldım konudaki linkten umarım memnun kalırız

Benim favori kameralarımdan dır

Beğenmez iseniz sizden ben alırım walla yakın çevremde o kadar çok isteyen var ki

Kızkardeşimin aracında hiç sökmeden aylardır kullanıyoruz çok memnunuz

Evet doğru A118 almak daha mantıklı olabilirdi. Benim bu kamerayı alma sebebim 1296p kayıt özelliğinin olması ve satıcının 1920*1080 60fps görüntü yakalama hızına sahip olduğunu yazmasıydı. Ama ne yazık ki 1296p özelliği olmakla beraber 1920*1080 60fps yakalama hızı yok ya da ben bulamadım. Ama satıcı ısrarla full hd de 60 fps özelliğinin olduğunu bana 2 kere mesaj atarak söylüyor. Bakalım biraz daha kurcalayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz5454 -- 20 Ocak 2016; 21:39:00 >
    Boşverin, 2560x1080 kullanın balık gözü efekti yaşamazsınız hemde gece A118C'den iyi çeker.

Dashcamtalk forumunda bir firmware güncelleme bakın belki fw ile 60p oluyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 20 Ocak 2016; 21:44:49 >
    Eyvallah,araştıracağım
  • İlk hedef 100 abone... Destekleriniz bekliyorum

• Olgu hocam biz kime nasıl yaptırıcaz :) benimde GT680W nin pili öldü son kayıtları bozuk kayıt ediyor benim hiç elimden gelmez böle işler parasıyla yaptırabileceğimiz bir yer var mı? son kayıdın düzgün olması için araç stop etmeden cihazı kapıyorum ama bu çok büyük sıkıntı kaza anını vs. kaydetmezse boşa kullanıyorum valla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 21 Ocak 2016; 16:34:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Olgu hocam biz kime nasıl yaptırıcaz :) benimde GT680W nin pili öldü son kayıtları bozuk kayıt ediyor benim hiç elimden gelmez böle işler parasıyla yaptırabileceğimiz bir yer var mı? son kayıdın düzgün olması için araç stop etmeden cihazı kapıyorum ama bu çok büyük sıkıntı kaza anını vs. kaydetmezse boşa kullanıyorum valla...

Çok çok basit bir işlem öncelikle şurayı arayıp 3.7 voltluk en küçüğünden pili alıyoruz Ben benzer pil linki atayım.

http://www.birikimpilleri.com/iletisim.html

Elektronikçilerden birine götürseniz çok basit şekilde değiştirir o pili

Pil bu boyutlar böyle : 3.7 v 110 mah

http://www.ebay.com/ulk/itm/261659347887

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Ocak 2016; 19:42:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Olgu hocam biz kime nasıl yaptırıcaz :) benimde GT680W nin pili öldü son kayıtları bozuk kayıt ediyor benim hiç elimden gelmez böle işler parasıyla yaptırabileceğimiz bir yer var mı? son kayıdın düzgün olması için araç stop etmeden cihazı kapıyorum ama bu çok büyük sıkıntı kaza anını vs. kaydetmezse boşa kullanıyorum valla...

kapasitor taktır 5 sene rahat

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.