Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1479. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.380
Cevap
825
Favori
1.706.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Junsun H166 kullanıyorum. Kamerada şöyle bir sorun ortaya çıktı. Ekran devamlı bu şekilde. Neden olabilir bir tahmininiz var mı?

Not : Video kayıtlarında bir sorun yok fakat ekran böyle gözüküyor

Araç içi kamera Tavsiyesi

Teşekkürler.

• arkalı önlü dikiz aynasından görebileceğimiz ekranı güzel, güzel çeken nasıl bir kamera almalıyım fiyat limitim 1000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 9 Kasım 2020; 15:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Merhabalar,

Junsun H166 kullanıyorum. Kamerada şöyle bir sorun ortaya çıktı. Ekran devamlı bu şekilde. Neden olabilir bir tahmininiz var mı?

Not : Video kayıtlarında bir sorun yok fakat ekran böyle gözüküyor

Teşekkürler.

Satıcıya yazın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlueSkySea b1w kameram artık wifi ile telefona bağlanmıyor son 2-3 aydır. Wifi olarak bağlı aslında ama cihazla bağlantı kurulamıyor. Acaba tlf da ios güncellemesi yaptım geçenlerde o mu etkiledi? Yazılım güncellemesi de gelmedi aylardır hiç. Önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jado kamera saat ayarları değişiyor sürekli ayarlıyorum tekrar değişiyor anlamadım gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MErhabalar elimde 2 secenek var acaba hangisini seceyim yardımcı olabilir misiniz?

1- 70mai

2- https://www.aliexpress.com/item/32820409622.html

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

MErhabalar elimde 2 secenek var acaba hangisini seceyim yardımcı olabilir misiniz?

1- 70mai

2- https://www.aliexpress.com/item/32820409622.html

Kapasitörlü Jado D330 çift kamera derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Jado kamera saat ayarları değişiyor sürekli ayarlıyorum tekrar değişiyor anlamadım gitti

jado ana besleme sistemi kapasitörlü, fakat saati ve tarihi unutmasın diye içine saat pili gibi çok ufak bir pil koyuyorlar. O pil bitiyor diye biliyorum. Birçok kamerada bu sistem var. Açmayı hiç denemedim ama içinin açılıp kontrol edilmesi gerekebilir. Sorun eğer gps bağlanınca 2 yada 3 saat değişmesi ise bunu GMT ayarı ile yapabilirsiniz +3 yapmak gerekli olacak. Ama tarihi vs komple unutuyorsa minik saat pili sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

BlueSkySea b1w kameram artık wifi ile telefona bağlanmıyor son 2-3 aydır. Wifi olarak bağlı aslında ama cihazla bağlantı kurulamıyor. Acaba tlf da ios güncellemesi yaptım geçenlerde o mu etkiledi? Yazılım güncellemesi de gelmedi aylardır hiç. Önerisi olan var mı?

Öncelikle Android başka bir telefonla deneyin.

• Süper bir Projeksiyon cihazı indirime girdi.

Boyut Dijitalde şu an Kampanya var. 3700 TL ye geliyor cihaz. İndirim kodunu paylaşıyorum !!!

600 TL’lik Indirim Kodu: BDEF100LZROLG

Beyaz ve Siyah seçeneğimiz ;
    https://www.boyutdijital.com/urun/epson-ef-100b-lazer-projeksiyon-cihazi

https://www.boyutdijital.com/urun/epson-ef-100w-lazer-projeksiyon-cihazi

Sakın Kaçırmayın Stoklarla sınırlı

İnceleme videosunu izleyebilirsiniz.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Dün akşam uygulamayı kaldırıp yeniden kurdum ve sorunsuz bağlandı. 👍

• lass53 kullanıcısına yanıt

Cihaz kaliteli duruyor. Bende ilk etapta Junsun H166 kameram için usb den şarj alayım diye düşünmüştüm. Kabloyu çektiğimde çalışıyor sorun yok. Ancak orjinal şarj cihazının içine baktım birde çakmaklık telefon şarj cihazının içine baktım, arada devredir korumadır , kullanılanan elektronik kompenantdır çok fark var. Orj şarj aleti gani gani dolu, telefon şarj adaptörü onun yanında bomboş. Bu yüzden vazgeçtim ve orjinali ile sigortadan gizleyerek yaptım.

Bu işlemi gerçekleştirirken kayıt altına almaya çalıştım. Devreyi kendisi çekmek isteyenler için yardımcı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_77

Cihaz kaliteli duruyor. Bende ilk etapta Junsun H166 kameram için usb den şarj alayım diye düşünmüştüm. Kabloyu çektiğimde çalışıyor sorun yok. Ancak orjinal şarj cihazının içine baktım birde çakmaklık telefon şarj cihazının içine baktım, arada devredir korumadır , kullanılanan elektronik kompenantdır çok fark var. Orj şarj aleti gani gani dolu, telefon şarj adaptörü onun yanında bomboş. Bu yüzden vazgeçtim ve orjinali ile sigortadan gizleyerek yaptım.

Bu işlemi gerçekleştirirken kayıt altına almaya çalıştım. Devreyi kendisi çekmek isteyenler için yardımcı olacaktır.

Emeğinize sağlık çok güzel bir video olmuş. Araç içi kamera Tavsiyesi 

• Kysis kullanıcısına yanıt
    Jado d330 hâlâ satıyor musunuz ne kadar ücret talep ediyorsunuz?

• Araç içi kamera Tavsiyesi

Arkadaşlar Park Modu için bağlantıları yaptım ama böyle bir uyarı veriyor neden olabilir?

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Gmt ayarını kontrol edeyim ona bağlı olabilir

• Cpl filtre ihtiyacı olanlar bakabilir
    https://www.ayestore.com.tr/efsane-cuma?tracking=efsane

• Arkadaşlar,kapasitörlü tercihim olduğu için Viofo wr1'i tavsiye eder misiniz?Benim için düzgün kayıt yapsın ve pilsiz olsun yeter.Bu cihazın kronik bir sorunu var mı?

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-A-S -- 27 Kasım 2020; 21:39:24 >
  • Tavsiyelerinize açığım dostlar... Bütçe 500 600 civarı dostlar...

• 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.