Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.380
Cevap
825
Favori
1.706.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyon GALATASARAY kullanıcısına yanıt
    ya söyle o mühendise artislik yapmasın halletsin şu işi. şaka bir yana power bank ile kullanılamıyor mu engel nedir. önemli olan kameraya o anda elektrik gidebilmesi değil mi? yani kontağı kapattık kameradan usb güç kablosunu çektik power bankımızdan gücü tekrar bağladık bu durumu engelleyen bir şey mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRPCOIN

ya söyle o mühendise artislik yapmasın halletsin şu işi. şaka bir yana power bank ile kullanılamıyor mu engel nedir. önemli olan kameraya o anda elektrik gidebilmesi değil mi? yani kontağı kapattık kameradan usb güç kablosunu çektik power bankımızdan gücü tekrar bağladık bu durumu engelleyen bir şey mi var?
    Ben inanmıyorum hocam yapılabilir ama dediğim gibi eğer yaparsalar neden park kablosu alsın millet. O kadar saçmalıyorlar ki yarısını acil durum için ayırmış, yahu kaza olduğunda zaten üçer dakikalık videolar çekiyorsun onların birine atacak belki o sırada kamera kapanacak enerji alamadığı için ama bunu bile düşünemeyecek kadar andaval bunlar.
    Azcık elektronik yada yazılım bilgim olsa bunlarla hiç uğraşmam.

Ben bunlara dedim arkadaş bak viofoda var bu time lapse modu başka kameralarda da var sende nasıl olmaz yazılımla bunu kapatmışsınız dedim. Bana diyor ki park kablosunu takmadan aktif olmuyor. E dedim diğerlerinde nasıl oluyor o zaman da hık mık kalıyor.

şimdi anlaşıldı yani park kablosunu takmadan yani sarı kabloydu sanırım o özellik aktif olmaması için ayrıca uğraşmışlar desene :)
  • Park kablosunun amacı nedir biliyor musunuz? ucu aynı usb ama tane kablonun biri normal enerji biri parka geçtiğinde sürekli açık olan bir yerden enerji diğeri de topraklama. Bir tanede kontrol ünitesi var o da akünün şarjını kontrol ediyor akünün şarjı 11.8v düşünce sözde kapatıyor. Ama görüldü ki çoğunda kapatmıyor bile aküyü emdikçe emiyor ufak ufak. yani bir halta yaramıyor.

İlla 1500 lira verip viofo mu alalım yani. Adamlara yazdım bakın bu sizin yararınıza daha çok kamera satacaksınız ama siz kendi malınızı baltalıyorsunuz. bana diyor haklısınız. e haklıysam düzelt kardeşim neden bir aydır uğraştırıyorsun satacağım yemin ederim artık hiç takmadım kullanmadım yazılım gelene kadarda takmayacağım ama bezdirdiler yeminle
    akünün 11.8 volta kadar düşmesi için kaç saat kayıt yaptırılması gerekir
  • quote:

akünün 11.8 volta kadar düşmesi için kaç saat kayıt yaptırılması gerekir
    O çok değişken bir sürü neden var. akü yeni mi eski mi? kaç gündür yatıyor araba? time lapse modu mu yoksa parking modu mu kullanıyorsun vs vs. mesela time lapse modunda eğer aracın aküsü de yeniyse ortalama 10-11 gün kayıt yapabiliyor.
  • araç her gün kullanılıyor, yeni sayılır. time lapse; sadece aracı birisi hareket ettirdiğinde kayda giriyor. parking monitör sürekli kayıt yapıyor doğru mu?
  • quote:

araç her gün kullanılıyor, yeni sayılır. time lapse; sadece aracı birisi hareket ettirdiğinde kayda giriyor. parking monitör sürekli kayıt yapıyor doğru mu?
    Hayır time lapse hızlı kayıt eder ve daha az enerji harcar 24 saat kayıttadır.
    normalde sadece sürüş esnasında kayıt alıyordum time lapseyi bir deneyeyim. peki ben aracı garajıma çektiimde kayıt yapsın istemiyorsam her defasında güç kablosunu mu çekeceğim.
  • quote:

normalde sadece sürüş esnasında kayıt alıyordum time lapseyi bir deneyeyim. peki ben aracı garajıma çektiimde kayıt yapsın istemiyorsam her defasında güç kablosunu mu çekeceğim.
    Park kablosunu taktırdıysan jadonun ayarlarına girip park modunu kapatmalısın ama ben bu aletlere güvenmem belli olmaz diyorsan kameranın yanından usb çıkar :)
    her defasında menüden kapatmak zor gelir. kabloyu çıkartayım ben daha kolay
  • XRPCOIN kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapardım. sen montajı kime yaptırdın kendin mi yaptın?
    evet montajını kendim yaptım.
  • quote:

evet montajını kendim yaptım.
    Benim o konuda kendime güvenim yok. nasıl iç kısımdan geçireceğim trim sesi olur mu? arka kamerayı arkaya kadar nasıl taşırım hepsi benim için muamma. birde ben yan camlarıda çeksin istiyordum keşke jado d350 alsaydım ama aldık artık
    350s yan camları değilde sanki içeriyi çekiyor gibi görünüyor.
  • quote:

350s yan camları değilde sanki içeriyi çekiyor gibi görünüyor.
    170 derece çektiği için yan camlarıda görecektir.
  • quote:

Sıfır arıyorsan aliexpress - 2. el arıyorsan dediğim popüler siteden arama yaparak bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    Aliexpress'den sipariş edeceğim. Aliexpress malları hala geliyorum forumda kimisi sipariş ettim gelmedi demiş.
  • Wakanda W kullanıcısına yanıt
    Ben aldım haziran başında şu an yolda kargo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Ben aldım haziran başında şu an yolda kargo.
    Hocam kamera elinize ulaştığında vergi durumunu ve aliexpress satıcı adını paylaşırmısınız bende ondan alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wakanda

Aliexpress'den sipariş edeceğim. Aliexpress malları hala geliyorum forumda kimisi sipariş ettim gelmedi demiş.

Alıntıları Göster
    onlar ne alıyor da gelmiyor bilmiyorum ama son 6 ay içinde 10 a yakın siparişim oldu belki daha fazla hepsi de geldi. son olarak yine full set jado d330 kamera seti aldım 16 haziranda o da yola çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.