Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet cok sacma bir sekilde kartin yarisi bos. halbuki tamami dolu olmaliydi

yani bir kaza durumunda falan direk cikartin karti, ya da kamerayi kapatin

eve gideyim falan derken o dosyalarin ustune yazabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 10 Haziran 2020; 17:24:4 >
  • yemreg1 Y kullanıcısına yanıt
    Yani araç çalışmıyorken ön arka kayıt mı yapıyor 😮 doğru anladım değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • noche34 kullanıcısına yanıt
    İstersen yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: noche34

Yani araç çalışmıyorken ön arka kayıt mı yapıyor 😮 doğru anladım değil mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=f3qZdCrtVjs&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XRPCOIN kullanıcısına yanıt
    OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tamama üstad teşekkürler. şu indirimi de alabilseydik iyi olurdu
  • Jado d350s almayı düşünüyorum. Ürün hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Teşekkürler
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu merhaba.

Bugun Sakaryadan İstanbula yolculuk yaptim.
    İstanbula vardigimda karti cikarip bilgisayarda bazi videolara bakmak istedim ve sunu farkettim;
    Hafiza kartinin yarısı boş, oraya dokunmamis bile. 1 aydir karti hic silmedim ben, dolu olmasi gerekiyordu.
    Sadece bugunku yolculuğu kaydetmis, o da yolun başından degil de yarisindan sonrasi var. Yani kartin yarisini kullandığı icin son 2 saatlik kismi kalmış.

Bu ciddi bir sorun.
    Yani 3 saatlik bir yola cikarsaniz yolculugun başı olmayacak gibi görünüyor.

Buna bir care bulmak lazım

• Öner kullanıcısına yanıt
    Malesef böyle bir sıkıntı var, kamera hafıza kartının yarısını "EVENT" klasörü olarak ayırıyor ve oraya kayıt yapmıyor. Bunun için JADO ya mail atıldı ama sanırım hâlâ bir cevap gelmiş değil. Çözümü şu an için yeni yazılım olarak gözüküyor.

• sahatay63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam hep beraber mail atsak ya da satıcı ile iletişime geçersek faydalı olacaktır. Sorunu tam olarak detaylıca İngilizce yazıp burada paylaşan olursa hepimiz kopyalayıp yazıp gönderelim.

Ben de aldı şu an yolda. Hafıza kartını henüz almadım. Eğer ki yarısını kullanacaksa 64 GB alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 13 Haziran 2020; 11:12:38 >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Ben 64gb kullanıyorum, hafıza kartının yarısı boşta geçen gün park kamerası komple kayıt yapmıştı 7.45 saat kayıt yapıp döngüye girmiş boşta kalan 30gb'ı hiç ellememiş. Mail konusunda haklısınız en azından yüzde 25 ini acil durum kaydı için ayırsa o bile yeter bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahatay63 -- 13 Haziran 2020; 11:50:54 >
  • Ben yaklaşık 2-3 haftadır bu konu ile ilgili yazışıyorum. Şuan mühendislerine iletildi konu çünkü onlar böyle bir şey olmadığını iddia ediyorlardı bende olduğunu anlattım kanıtladım. benden biraz zaman istediler. corona nedeniyle işlerin yavaşladığını belirttiler.

Hatta powerbank ile tima lapse modunu kullanmayıda istedim ve olabileceğini de kanıtladım onun içinde söz veremeyiz ama mühendislere ileteceğim dedi oradaki arkadaş.

Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

Ben yaklaşık 2-3 haftadır bu konu ile ilgili yazışıyorum. Şuan mühendislerine iletildi konu çünkü onlar böyle bir şey olmadığını iddia ediyorlardı bende olduğunu anlattım kanıtladım. benden biraz zaman istediler. corona nedeniyle işlerin yavaşladığını belirttiler.

Hatta powerbank ile tima lapse modunu kullanmayıda istedim ve olabileceğini de kanıtladım onun içinde söz veremeyiz ama mühendislere ileteceğim dedi oradaki arkadaş.

Bilginize...
    Emeğinize sağlık

• 250 300 liraya düzgün bir kamera alınabilir mi? Alınamazsa bütçeyi ne kadar yukarı çekmek gerekiyor?
  • Wakanda W kullanıcısına yanıt
    jado d330 300 liraya sadece ön kamera ve çakmaklık girişli gpsli, popüler ikinci el sitesinde var bilginize. arama kısmını ismini yazmanız yeter.

• Video açıklamasında, yeni indirim kodu ve satın alma linki mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: XRPCOIN

jado d330 300 liraya sadece ön kamera ve çakmaklık girişli gpsli, popüler ikinci el sitesinde var bilginize. arama kısmını ismini yazmanız yeter.
    Teşekkürler hocam. Satın alabileceğim bir link verirseniz orada alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wakanda

Teşekkürler hocam. Satın alabileceğim bir link verirseniz orada alayım.

Alıntıları Göster
    Sıfır arıyorsan aliexpress - 2. el arıyorsan dediğim popüler siteden arama yaparak bulabilirsin.
  • bu arada arka kameram arızalanmıştı 1 ay a yakın arka kamera aradım bulamadım. Bu yüzden 2. bir set satın aldım içinden sadece arka kamerasını alıp satışa sunacağım fiyatı gümrük vergisine göre değişecek. almak isteyenlere duyurulur. duyan olursa
  • Adamlar halen kartın yarısını acil durumlar için ayırdık diyor. bende 32 gb hangi acil durumda kullanılacak diye sordum. Sonrada tamam mühendis arkadaşlara ileteceğim diyorlar.

Yemin ediyorum powerbank ile time lapse moduda yapılır ama bilerek yapmıyorlar. benim bebek kameramda bile tima lapse modu var ama bu arkadaşlar illa park kablosu diye ısrar ediyorlar ama yalan. çünkü öyle olursa park kablosunu kimseye satamazlar.

Araç içi kamera Tavsiyesi

Araç içi kamera Tavsiyesi

• Şampiyon GALATASARAY kullanıcısına yanıt
    Saçmalık gerçekten hafıza kartının yarısı acil durumlar için ayrılır mı akıl var mantık var. Bence en fazla %25 i ayrılmalı. Bu arada ilginiz için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.