Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.380
Cevap
825
Favori
1.706.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kamera elinizde ise bi tekrar bakma şansınız olur mu?
    Yada en güzeli bir deneme imkanınız olur mu?
    ODB kablo ile bağlasak çalışır mı kamera ben park modunu kısa süreli kullanacağım.
    Market AVM gibi yerlerde aktif edeceğim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

ODB kablo ile bağlasak çalışır mı kamera ben park modunu kısa süreli kullanacağım.

O zaman 64 gb kart + powerbank ile miss gibi kayıt alırsınız. Yani hiç dert değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yada şunla,

https://youtu.be/iPAQLb9Pb3w

• Merhabalar. Viofo a119 kameram geldi ve aracıma taktim. Video kalitesini hangi çözünürlükte ve hangi fps de ayarlasam daha iyi olur.

• GEçen ay benim bacanağın kamerasına takılan görüntü, Allah kimseye göstermesin böyle kaza..

http://www.egepostasi.com/haber/izmir-de-trafik-kazasi-6-yarali/173587

• kargo

basaksehir ukim den.arnavutkoy kim e sevk olmus bu nedemek

cagırsalar gidemem.kilom var.

cope atsınlar yada geri iade ama alan olmaz iadeyi

ne olabilir

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Power bank çok mantıklı hocam hiç aklıma gelmemişti sıcakta problem olur belki ama yinede idare ederiz smarnoo T652 takip ediyorum bilginiz olsun indirim filan olursa haber verirsiniz teşekkürler

• Smarnoo t652 siparisini verdim ama ilk 5 kisilik kuponu kullanamadim nasip degilmis car18 yazili kuponla indirim aldim inşallah kisa zamanda saglam bir sekilde gelir . Teşekkürler takipteyim

• quote:

Power bank çok mantıklı hocam hiç aklıma gelmemişti sıcakta problem olur belki ama yinede idare ederiz smarnoo T652 takip ediyorum bilginiz olsun indirim filan olursa haber verirsiniz teşekkürler

Powerbankı koy güneş görmeyen yere miss

• quote:

Orijinalden alıntı: matek_16

Smarnoo t652 siparisini verdim ama ilk 5 kisilik kuponu kullanamadim nasip degilmis car18 yazili kuponla indirim aldim inşallah kisa zamanda saglam bir sekilde gelir . Teşekkürler takipteyim

Hayırlısı olsun, kupon 15 adet içindi. Ama diğer kuponda fena değil. Arada 4.5 $ fark var sadece

Araç içi kamera Tavsiyesi

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Yakında gelir merak etmeyin, telaş yapmayın. Hatta bu sabah muhtemele dağıtım yapılacak merkeze yola çıkmıştır bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

quote:

A119 daki yeni güncellemelerle gelen park modu özelliği ile ilgili olarak:

Menüden park modu seçildiğinde Time Lapse ve Hareket sensörü aktif hale getirilemiyor doğal olarak. Normalde Park Modunu kullanmayı düşünüyorum, ancak gerekli durumlarda hareket sensörü ve Time Lapse özelliklerini de kullanabilirim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar çalışma mantığını paylaşabilirler mi burada? Yani örneğin hareket sensörü aktif iken ve time lapse de 200ms iken nasıl bir çalışması var kameranın. Bir de hareket sensörü ile aktif hale geçmesi durumunda (kayıta başlaması) hareket öncesi kısımlar videoda yer almayacağından pek de kullanışlı bir özellik olmadığı söylenebilir mi Park Moduna göre?

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Hareket sensörü aktif iken timelapse modu çok mantıksız olur. Kamera geç kayda girer vs. en güzeli timelapsedir park modunda. 24 saat çekim testleri bile yaptım gayet iyi.

Hocam evet hareket sensörü bana da mantıksız geldi ve Park Modu, yani sürekli çekim modunu kullanmayı düşünüyorum. Peki yeni versiyonla gelen Park Modu ile Time Lapse fonksiyonları arasında ne gibi farklar var? Yani park modu açıkken Time Laspse aktifleştirilemiyor, Park modunu 5msn de kullanıyorum. Peki time lapse deki 200msn ayarı nedir? Eğer ikisi de aynı şeyse neden üretici yeni firmware de 2 sini ayrı ayrı menüye eklemiş sizce?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

A119 daki yeni güncellemelerle gelen park modu özelliği ile ilgili olarak:

Menüden park modu seçildiğinde Time Lapse ve Hareket sensörü aktif hale getirilemiyor doğal olarak. Normalde Park Modunu kullanmayı düşünüyorum, ancak gerekli durumlarda hareket sensörü ve Time Lapse özelliklerini de kullanabilirim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar çalışma mantığını paylaşabilirler mi burada? Yani örneğin hareket sensörü aktif iken ve time lapse de 200ms iken nasıl bir çalışması var kameranın. Bir de hareket sensörü ile aktif hale geçmesi durumunda (kayıta başlaması) hareket öncesi kısımlar videoda yer almayacağından pek de kullanışlı bir özellik olmadığı söylenebilir mi Park Moduna göre?

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Hareket sensörü aktif iken timelapse modu çok mantıksız olur. Kamera geç kayda girer vs. en güzeli timelapsedir park modunda. 24 saat çekim testleri bile yaptım gayet iyi.

Hocam evet hareket sensörü bana da mantıksız geldi ve Park Modu, yani sürekli çekim modunu kullanmayı düşünüyorum. Peki yeni versiyonla gelen Park Modu ile Time Lapse fonksiyonları arasında ne gibi farklar var? Yani park modu açıkken Time Laspse aktifleştirilemiyor, Park modunu 5msn de kullanıyorum. Peki time lapse deki 200msn ayarı nedir? Eğer ikisi de aynı şeyse neden üretici yeni firmware de 2 sini ayrı ayrı menüye eklemiş sizce?

Deneme / yanılma yaparak kendiniz test edip bulabilirsiniz. Elimde A119 olmadığı için şu an test yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravaman

Merhabalar. Viofo a119 kameram geldi ve aracıma taktim. Video kalitesini hangi çözünürlükte ve hangi fps de ayarlasam daha iyi olur.

Yardımcı olacak birini bekliyorum
  • quote:

quote:

Merhabalar. Viofo a119 kameram geldi ve aracıma taktim. Video kalitesini hangi çözünürlükte ve hangi fps de ayarlasam daha iyi olur.

hocam merak ettim en iyi kalite seçmek varken neden bunu sorma ihtiyacı hissediyorsunuz
  • quote:

quote:

Bu konunun ilk mesajında a119 konusunun linki mevcut oradaki inceleme videosundan ilk kurulum ayarlarını izleyebilirsiniz.

• ukim olayı gecensene banada oldu,il pttye gelsede vermıyorlar.once cepten arıyorlar.ödeme dekontunu il gümrüğe git goster onay olursa evragı ptt ye getır al dıyorlar
    bu yuzden ödeme dekontu onemlıdır.ınınal dekont vermıyor bu yuzden enpara kullanın
    dekontunuzu cıktı olarak alın.odedıgınız mıktar tarıh bellı olsun.alısverıs sıtesındekı fıyat bellı olsun.kargo ustunde aynı fıyat yazsın.mesela 1500 tl lık mal alsanızda ya istanbulda dırek yuzde 20 vergısını ekleyıp evde odersınız
    yada problem cıksada dıyelımkı bu mal 1500 tl degılde 3000 tl lık sanabılırler o zaman 1500 tl odedıgınıze daır kanıtlarınız olsun.yoksa kargo gerı gıdıyor
    bazen gerı ıadede çin dahacok para öduyor o zaman kabul etmıyorlar.bu durumda devlete kalıyor
  • Erhan'cım;https://tr.aliexpress.com/store/product/TOP-Ambarella-A12-Car-DVR-Camera-FHD-2560-1440P-GPS-Logger-Video-Recorder-dashcam-registrar-DVRs/1182006_32749572877.html?spm=a2g10.12010612.0.0.7d52e6b7tZYXDR

Bu kamerayı aldım. İncelemen yok sanırım bu ürünün. Ambarella A12 ve Fhd özelliği var. H30'dan üstün görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Erhan'cım;https://tr.aliexpress.com/store/product/TOP-Ambarella-A12-Car-DVR-Camera-FHD-2560-1440P-GPS-Logger-Video-Recorder-dashcam-registrar-DVRs/1182006_32749572877.html?spm=a2g10.12010612.0.0.7d52e6b7tZYXDR

Bu kamerayı aldım. İncelemen yok sanırım bu ürünün. Ambarella A12 ve Fhd özelliği var. H30'dan üstün görünüyor.

Pilli bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Aralık 2017; 20:56:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Malesef hiç bir şekilde kesmiyor.
    İnsan gerçekten hayret ediyor. ŞArjda birşey unutsam demek aküyü elime alıcam.

Aslında çok da kötü birşey değil bu durum, hatta park modu olan bir kamera kullanmanız durumunda beslemeyi çakmaklıktan alacaksanız avantaj bile olabilir
  • 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.