Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: maksworld

Mini 0801S ve Mini 0805P arasında ne fark var acaba, Junsun H030 alıyım yoksa Mini 0805P veya Mini 0801S mi ?

Park modu istiyorsanız mini serisi derim.

yazılımla arka ıkıncı kamera netliği çok iyi olmus plakalar net.arka kamera cam gibi olma derdi olmayanlar için 0805p iyi

şu an vıdeona bakıyorum 2 cı kamera nereye takılıyor dıye

o kadar alıyon inceliyon yüklüyorsun...gelen ürünü begenen dırek senden alsın

satış ilananı sana özel,Araç İçi ve Aksiyon Kameraları bölümüne acsın bu yönetim

hem youtube dan hem reklamdan kazan...hem gelen ürünü satın alsınlar...

böyle sıfıra sıfır zor olu bu işler

birde ingilizce montaj yapsa birisi videoya süper olurdu.foxoffer sitesi için

Zaten emeklerinin karşılığında bir nebze olsa da destek olmak için @olguerhan beyin referanslı linklerinden alıyoruz ürünleri. Hem konudan verdiği cevaplarda hem de özelden bıkmadan usanmadan attığınız mesajlara yazdığı cevaplarla size çok şey katıyor.
    Allah ona sağlık, mutluluk, huzur nasip etsin inşallah.

• Amin. eminim ki bir çok kişinin başına bela olacak kazaları, tavsiye ettiği kameralar sayesinde kurtarmıştır. Olgu hocam değerli bir adam :) iltifatı pek sevmiyor ama :D

mini 0805p ve mini 0801s aynı fabrikanın ürünleri. Mini 0903 wifi farklı fabrikanın ürünü.

MSC8328P ( Mstar ) chipset kullanıyor ikiside.
    Mini0801s Ominivision OV2710 CMOS sensör kullanırken,

Mini0805p Ominivision OV4689 CMOS sensörünü kullanıyor.

Ben omnivision ın sensörlerini çok beğeniyorum açıkcası. Eken aksiyon kameralarında da omnivision kullanılıyordu. Hem uygun hem kaliteli. OmniVision amerikan markası bu arada :)

Araç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorAwesome -- 20 Nisan 2017; 20:43:34 >

• Ben bu gazla uzaya giderim

Bilgi paylaştıkça güzel arkadaşlar, bu konuda hepimizin emeği var. Birbirimizden devamlı yeni birşeyler öğreniyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amras_Elanesse

quote:

Mini 0801S ve Mini 0805P arasında ne fark var acaba, Junsun H030 alıyım yoksa Mini 0805P veya Mini 0801S mi ?

@OlguErhan beyin cevabına ilaveten miniler arasında 2 fark var. 1.cisi kullanılan chipsetler farklı 2.cisi mini0801s 1080p, mini0805p 1296p görüntü kalitesi sunuyor. Ben ön cam için mini0805p almıştım yüksek ihtimalle arkaya da mini0801s alacağım. Pek bir fark yok @SeniorAwesome beyin dediği gibi.

Düzeltme: @SeniorAwesome'a teşekkür ederim açıklamamı düzelttiği için. Aynı chipseti kullanıyor bu iki model. Sadece sensörlerin sürümleri farklı. Bakınız >https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125691639

Açıkçası şu karşılaştırma yaptığım çekimlerde mini 0805P ile 0801S arasında hiç netlik farkı görmedim ben.

Kısacası 0801s fiyatı bu ara güzel indirimde. Gönül rahatlığı ile alınabiir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Nisan 2017; 9:14:23 >

• Herkese Merhaba, amatör ruhla hazırlamış olduğumwww.ankaytech.com web sitem sonunda yayında... Açılış şerefine çekiliş ile SMA Akıllı bileklik hediye edeceğim. Şansınızı deneyin :)
  • Junsun H030 mini0805P göre daha kaliteli çekim yapiyor izledim videolara dogrumudur?

Guncelleme:
    Mini0805P almaya karar verdim hangi kargo seçeneğini en güvenlisi "DHL" küçük bir fark aliyor ve 3-10 gün süresinde teslim edebilir diyor fakat DHL hangisini seçiyim SG,EU,HK,EXT ve ya standart DHL mevcut?

Birde 2 adet almak istiyorum gümrüğe takilmamasi için "Order Review" kismina "Write the price for the customs clearance at $ 25-30." bu yaziyi yazsam dikkate alilar mi.
    Not: google translate ile çevirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksworld -- 21 Nisan 2017; 15:57:2 >
  • quote:

Junsun H030 mini0805P göre daha kaliteli çekim yapiyor izledim videolara dogrumudur?

Guncelleme:
    Mini0805P almaya karar verdim hangi kargo seçeneğini en güvenlisi "DHL" küçük bir fark aliyor ve 3-10 gün süresinde teslim edebilir diyor fakat DHL hangisini seçiyim SG,EU,HK,EXT ve ya standart DHL mevcut?

Birde 2 adet almak istiyorum gümrüğe takilmamasi için "Order Review" kismina "Write the price for the customs clearance at $ 25-30." bu yaziyi yazsam dikkate alilar mi.
    Not: google translate ile çevirdim.

DHL ile sakın almayın kesin vergi çıkartırlar. Aramex kargo doğu asya mı ne o olabilir.

Kutuya şunu yazın bu ücreti demeyin zaten düşük yazmaktalar yazın derseniz kıllık yapıyorlar.

Farklı adreslere ve isimlere almanız daha mantıklı olacaktır.

• Anladim 2 farkli sipariş verecegim soylediniz kargo "Priority Line Middle East Express" mi oluyor ?

• quote:

Anladim 2 farkli sipariş verecegim soylediniz kargo "Priority Line Middle East Express" mi oluyor ?

+1

• "Dispatch Faster" seçeneği ne oluyor acaba geliş süresinimi hızlandırıyor yoksa depodan çıkış süresinimi ?
  • Merhabalar

Bir süredir forumu okuyorum. Konu hakkında hiç fikrim yok ken sayenizde bilgi sahibi olmaya başladım. Bilgisini deneyimini tecrübesini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Gördüğüm kadarıyla tavsiyeleriniz bazı modeller üzerine yoğunlaşmış durumda.

Bütçe üst sınırı çok abartmadan (150-170$)a kadar önerebileceğiniz araç içi kameralar ne olurdu?

Benim beklentim işini iyi yapsın parasını hak etsin sorun çıkarmasın uzun süre kullanabileyim.

Aracım Suzuki Yeni Vitara ve Kocaeli de yaşıyorum.

Tedbir amaçlı olarak araç kamerası almak istiyorum.

Tavsiye yardım ve önerilerinize açığım

Şimdiden teşekkürler

Iyi forumlar

• maksworld kullanıcısına yanıt
    Hizlandir diye uyari veriyor firmaya bassaniz da degisen bir sey olmuyor :)

• buminhan7 kullanıcısına yanıt
    Mini0805p ya da viofo a119s modellerini tavsiye ederim. Youtube da videolari mevcut. Sizi uzmez :) aksine iyi ki dedirttirir.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hafiza karti olarak önere bileceğiz marka varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksworld -- 22 Nisan 2017; 7:12:53 >
  • maksworld kullanıcısına yanıt
    Samsung kingston toshiba sandisk... class 10 kafi

• quote:

Orijinalden alıntı: buminhan7

Merhabalar

Bir süredir forumu okuyorum. Konu hakkında hiç fikrim yok ken sayenizde bilgi sahibi olmaya başladım. Bilgisini deneyimini tecrübesini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Gördüğüm kadarıyla tavsiyeleriniz bazı modeller üzerine yoğunlaşmış durumda.

Bütçe üst sınırı çok abartmadan (150-170$)a kadar önerebileceğiniz araç içi kameralar ne olurdu?

Benim beklentim işini iyi yapsın parasını hak etsin sorun çıkarmasın uzun süre kullanabileyim.

Aracım Suzuki Yeni Vitara ve Kocaeli de yaşıyorum.

Tedbir amaçlı olarak araç kamerası almak istiyorum.

Tavsiye yardım ve önerilerinize açığım

Şimdiden teşekkürler

Iyi forumlar

En güçlü işlemciye, en kaliteli çekimlere, wifiye sahip bu kamerayıda kesinlikle tavsiye ediyorum. Videoda detayları aktardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Nisan 2017; 8:41:51 >

• ptt kargo hızlanmıs

iki gunde istanbul.birsa derken.bugun cumartesi kargo geldi

adama dedim cumartesi kapalı degilmiydiniz.oglen 3 e kadar dagtım yapıyorlarmıs

postacıda degil koca arac.yurtici mng falan hepsini gecti ptt

;)

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Ben bu gazla uzaya giderim

Bilgi paylaştıkça güzel arkadaşlar, bu konuda hepimizin emeği var. Birbirimizden devamlı yeni birşeyler öğreniyoruz.

sen olmasan baska kim ugrascak 1 kisi goster

yok

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    DH Forumda Olgun Erhan kardeşim sağ olsun çok yardımcı yol gösterici,Allah razı olsun.Ancak Facebook sosyal medyadada "sn:Aykut Ezer" Kardeşimizde oldukça yardımcı yol gösterici,zaten ara ara Olgun kardeşimde gelip orda paylaşımlarını yapıyor.Ne diyelim sizler gibi güzel insanların çoğalması dileğiyle.Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
  • çinden gelen ürünlerde
    değişik bir koku var tarifide zor naylon desem değil,anlamadım.ne zaman gelse aynı koku ne olabilir

olgu ve diğer arkadaşlar farkettinizmi

gemi kokusumu naylonmu kağıtmı kokuyor ürünmü öyle,plastiğimi öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 22 Nisan 2017; 20:0:12 >
  • 
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.