Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Viofo a119

Matego xp1

Mini0805p

Mini0903wifi

Mini0801s

Viofo a119s var sifir urunler.

Mesaj ile iletisime gecebilirsiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar öncelikle teşekkürler dönüşler sunulanları olgu beyin incelemelerinden testlerinden ben de incelemiştim.

asıl amacım ön görüş ve park uyarıları ya görsel ya da ses anlamında tümleşik ürün.
    örnek bir park alanına ön yanaştığımda bankete aracın önünün çarpmaması, önde ki herhangi bir engele çarpmadan önce sinyal ya da görüntü almam gibi.
    kayıt vb. sonraki iş.
    daha önce elimde çin ürünü hem navigasyon hem gps hem multimedya hem ön kamera hem arka kameralı sistem vardı geri kamerayı scenic ön ızgaraya takıp ters görüntü almştım. ama ürün kaliteli değildi ısınma ve donma yapıyordu.
    hani sadece çin malı park sensörü olmasın istiyorum olmuşken kameralı geri park kamerasında olduğu gibi önde de aynı işlemi gören bir ürün var ise

hepinize teşekkürler

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum

• Yeni Kameramız için Forum konumuz açıldı :https://forum.donanimhaber.com/junsun-h030-arac-kamerasi-2k-ambarella-a12-kapasitor-wifi--125542324

Kayıpsız Netlik 09 Mutlaka indirip kaliteyi görün, ---->Buraya Tıklayın Ve indirin <------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 16 Nisan 2017; 0:5:30 >

• merhabalar,
    http://kolayoto.com/carub-oto-geri-vites-kameras-on-arka-kelebek-kamera-gece-gorulu.html
    yukarıda ki ürünün anlatımına göre ön ızgaraya monte edilerek ön yanaşma ve park sorununu halledebilirim ama bunu takacağım ve ekranında görüntü alacağım testlerini yaptığınız hangi ürün olur onu almak istiyorum.

ön cam herhangi yerine taktığımda gerek kendi kamerasını gerekse bir tuşla aşağıda ki ön ızgarada ki kamerayı kullanma şansım olacak video in girişli bir ürün olabilir.

aradığım bu yönde idi 1.kamerası dahili iken 2.kamerası ön ızgarada düz ön görüntü versin

önerilerinizi bekliyorum.

2016 c4 picasso yeni aldım bu tür ürünlerde işlem garanti bozar mı

teşekkürler

• Merhabalar,

Forumdan bir abimizden ikinci el kamera almış ve kurulumunu yapmıştım geçen sene (Mehome mc-2 pro)

Geçen hafta kötü bir hadise yaşadım ailem aracın içindeyken, kameraya bakayım plaka için dedim ancak Şubat ayından sonra kayıt olmadığını gördüm ve şaşırdım.

Bir kaç deneme yaparak şunu tespit ettim, her araç açılışında son video üstüne yazıyor, en son 8 şubatta yapılan kayıt duruyor ve ondan sonraki kayıtlar hep sonuncunun üzerine yazıyor.

Ayarlarına baktığımda Manuel silmeye gerek yok döngüsel kayıt var diyor.

Son olarak telefondaki uygulama üzerinden karta format attım ancak videolar hala duruyor, olmayınca kartı çıkarıp pc ye taktım videoların hepsini seçerek sildim, cihaza takıp uygulamayı açtım ve videoların (eskilerinin tabi) yine yerinde durduğunu gördüm.

Mehome a mail attım cevap gelmedi, bu işten anlayanlardan yardım bekliyorum umarım izah edebilmişimdir.
    Araç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escala -- 16 Nisan 2017; 15:13:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

arkadaşlar öncelikle teşekkürler dönüşler sunulanları olgu beyin incelemelerinden testlerinden ben de incelemiştim.

asıl amacım ön görüş ve park uyarıları ya görsel ya da ses anlamında tümleşik ürün.
    örnek bir park alanına ön yanaştığımda bankete aracın önünün çarpmaması, önde ki herhangi bir engele çarpmadan önce sinyal ya da görüntü almam gibi.
    kayıt vb. sonraki iş.
    daha önce elimde çin ürünü hem navigasyon hem gps hem multimedya hem ön kamera hem arka kameralı sistem vardı geri kamerayı scenic ön ızgaraya takıp ters görüntü almştım. ama ürün kaliteli değildi ısınma ve donma yapıyordu.
    hani sadece çin malı park sensörü olmasın istiyorum olmuşken kameralı geri park kamerasında olduğu gibi önde de aynı işlemi gören bir ürün var ise

hepinize teşekkürler

Açıkçası böyle bir cihaz hakkında hiç bilgim yok

• escala kullanıcısına yanıt
    Hiç duymadığım bir marka model, farklı kartla denediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Hiç duymadığım bir marka model, farklı kartla denediniz mi ?

Aklıma gelmedi hocam doğru diyorsun akşam telefondaki kart ile bir deneme yapayım

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

arkadaşlar öncelikle teşekkürler dönüşler sunulanları olgu beyin incelemelerinden testlerinden ben de incelemiştim.

kayıt vb. sonraki iş.

hepinize teşekkürler

Açıkçası böyle bir cihaz hakkında hiç bilgim yok

üstad dönüşünüz için teşekkür ederim.

aslında isteğim şu: sizin öneriniz bir kamera almak ama bu arkaya 5mt kablo ile bağlanan geri kamerası da olan bir kamera ama bu geri kamerasını ben düz görüntü ile öntampon ızgarasına bağlamak istiyorum. dikiz aynası etrafında normal mini kamera görev yaparken ön tampon ızgarasında bağlı olan kamera da düz olarak önü göstersin. tabi bu geri kameraları önde sağı sol solu sağda gösteriyor. işte buna çözüm de
    sizin önereceğiniz bir kamerayı aldığımda video in girişi olursa ben önü düz gösteren bir kamera sensörü alıp öne takıp oradan video in yaptığımda ön tamponu da gösterir mi
    sadece pratik ve net çözüm bunu yapmak istiyorum.
    teşekkürler

kartı formatlayın. bende de olmuştu. düzeldi. bazı doyaları silemediği için atlama yapıyor. sona gelince kayıt yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

kartı formatlayın. bende de olmuştu. düzeldi. bazı doyaları silemediği için atlama yapıyor. sona gelince kayıt yapmıyor.

Şuan pc başındayım kamera da kartta yanımda hocam.
    Kartı çıkardım pc ye takıp biçimlendir dedim, biçimlendirme tamam diyor ancak formatlamıyor kart kırmızı tamamen dolu.
    Hem fat32 hem de ntfs denedim ikisinde de biçimlendirme tamamlandı diyor ancak kart olduğu gibi dolu kalıyor.
    Şimdi telefonumun kartını yedekliyorum kamerada denemek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escala

quote:

Kartı çıkardım pc ye takıp biçimlendir dedim, biçimlendirme tamam diyor ancak formatlamıyor kart kırmızı tamamen dolu.
    Hem fat32 hem de ntfs denedim ikisinde de biçimlendirme tamamlandı diyor ancak kart olduğu gibi dolu kalıyor.

üstad,
    usb 99.99 dolunca kilitlenme olabilir bu hdd ler içinde geçerli
    usb içini açabiliyor ve kayıtları görebiliyorsanız.
    unlocker 1.9.2 programı indirin kurun

sonra usb içini açın herhangi bir dosya kayıt klasör vb.silmek istediğinizi sol tık orada unlockeri görürsünüz onu seçin

eylem yok yazısı vardır solda oradan sil seçin
    silin

birkaç yüksek mb dosyaları bu yolla silip sonra hepsini seçip sil
    format yapabilirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: escala

quote:

üstad,
    usb 99.99 dolunca kilitlenme olabilir bu hdd ler içinde geçerli
    usb içini açabiliyor ve kayıtları görebiliyorsanız.
    unlocker 1.9.2 programı indirin kurun

sonra usb içini açın herhangi bir dosya kayıt klasör vb.silmek istediğinizi sol tık orada unlockeri görürsünüz onu seçin

eylem yok yazısı vardır solda oradan sil seçin
    silin

birkaç yüksek mb dosyaları bu yolla silip sonra hepsini seçip sil
    format yapabilirsiniz

Evet içindekileri görebiliyorum sadece dediğiniz gibi silemiyorum, daha doğrusu tekli veya çoklu siliyorum, silmiş gösteriyor ama çıkartıp geri takınca bir bakıyorum aslında silmemiş.

Dediğiniz program ile deneyeyim size haber vereyim hocam ama merak ettim format atabilirsem acaba sıfırdan kart dolmaya başladığında kapasite %100 e yaklaşınca yine mi aynısını yapacak?

Kameranız pilli ise ve pilin ömrü bitmişse:
    Aracı her çalıştırdığınızda veya kameraya her enerji gelişinde, tarih sıfırlanır. 2 saar araba kullandınız ve durdunuz. Bu durumdan sonra tekrar arabayı-kamerayı çalıştırınca tarih gene sıfırlanacak ve bir önceki arabayı-kamerayı çalıştırdığınız ilk görüntü silinerek üzerine yazılacak. Dolayısı ile son çekimleri izleyemeceksiniz ama çok eski görüntüler duracaktır.
    Diğer arkadaşların da dediği gibi kart formatında sorun olabilir, kartınızı kamera üzerinden formatlamanız gerekir. Veya başka bir kart ile deneyebilirsiniz, ayrıca kartınızın sınıfı da önemlidir clas 10 kart bazı kameralarda uyumsuz olabiliyor.
    Bu konuda Olgu Bey daha geniş bir açıklama yapabilir.
  • Jardeş karta kamera üzerinden format atmayı deneyin. Pc den atarkende fat -fat32 şeklinde biçimlendirne seçenekleri ile deneyin. Biçimlendirme sonrası videoların halen durması çok ilginç. Sonuçtan bilgilendirin muhakkak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 17 Nisan 2017; 21:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adıdı

Kameranız pilli ise ve pilin ömrü bitmişse:
    Aracı her çalıştırdığınızda veya kameraya her enerji gelişinde, tarih sıfırlanır. 2 saar araba kullandınız ve durdunuz. Bu durumdan sonra tekrar arabayı-kamerayı çalıştırınca tarih gene sıfırlanacak ve bir önceki arabayı-kamerayı çalıştırdığınız ilk görüntü silinerek üzerine yazılacak. Dolayısı ile son çekimleri izleyemeceksiniz ama çok eski görüntüler duracaktır.
    Diğer arkadaşların da dediği gibi kart formatında sorun olabilir, kartınızı kamera üzerinden formatlamanız gerekir. Veya başka bir kart ile deneyebilirsiniz, ayrıca kartınızın sınıfı da önemlidir clas 10 kart bazı kameralarda uyumsuz olabiliyor.
    Bu konuda Olgu Bey daha geniş bir açıklama yapabilir.

Kameram pilli değil kapasitörlü.
    Kamera üstünden de format denedim olmuyor.

HP USB Disk Storage Format Utility programı ile format denedim 1 saatten fazla sürdü sonuç malesef;
    "F:\ Starting to Format Drive
    Format Disk: Unable to Finish
    Format disk operation failed"

Benim anlamadığım madem kart cortladı format bile atılamıyor, madem öyle içinde kalan videolar nasıl hala izlenebiliyor çok ilginç.
    Kart çöp mü oldu ne dersiniz?

gecen benim kameram da bi kartimi pic etti. 50 tl girdi malesef
    ama ne kamera ne pc goruyordu akrti. hicbi sekilde kurtaramadim. sandike gonderdim degisim icin

sende pc goruyor hatta icindekiler izleniyorsa bi sekilde kurtarilir
    pc den disk management kullanmayi dene
    bir de diskpart dene bence

googleda detayli bilgi bulabilirsin
  • Ya olmaz herhalde ama micro sd kartı taktığınız sd convertörde küçük bir tırnak varya , karttaki verileri silmeyi değiştirmeyi engelleyen. O tırnak lock konumunda olabilir mi acaba

• Arkadaşıma araç kamerası alacağız.Yeni firmware desteği,chipset,görüntü kalitesi,sağlamlık açısından hangisini tercih etmeliyiz?
    Mini 801s mi Mini 805p mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.