Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.377
Cevap
825
Favori
1.705.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam kablo gizlemeyi kendiniz mi yaptınız
  • en son 27 Temmuzdaki dolu afetinden önce sağ arka kapımdaki tekme izinden sonra sürekli kayıt yapan bir kameraya ihtiyacımın olacağını hissettim. İncelemelerimi inşallah bir ara yapacağım. sağolsun şirket youtube u kapattığından videoları izleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

hocam kablo gizlemeyi kendiniz mi yaptınız

Evet çok yakın bir arkadaşımın aracı, videoda gösteriyorum nasıl yapıldığını:

https://youtu.be/ywdNSEKc8P8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkürler, smarnoo kafama yattı

Yalnız İndirim kodunu girince 78 dolardan 84 dolara çıkıyor :))

Şu an en ucuz kaç dolara ve nasıl alabiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

Tavsiyeniz için teşekkürler, smarnoo kafama yattı

Yalnız İndirim kodunu girince 78 dolardan 84 dolara çıkıyor :))

Şu an en ucuz kaç dolara ve nasıl alabiliyoruz

Fiyatı şu an dip sanırım Flash indirimde kod girmeyin

• 4 10/08/2017 15:17:56 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb)
    -
    - Turkey
    5 10/08/2017 15:17:56 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 10/08/2017 15:17:56 Gümrüğe Sevk Edildi
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    (000) 000-0000
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

2 kere mi gümrüğe sevk edilmiş ben mi yanlış anlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

4 10/08/2017 15:17:56 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb)
    -
    - Turkey
    5 10/08/2017 15:17:56 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 10/08/2017 15:17:56 Gümrüğe Sevk Edildi
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    (000) 000-0000
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

2 kere mi gümrüğe sevk edilmiş ben mi yanlış anlıyorum

Gümrüğümüz canla başla çalışıyor

• vurup kaçmalara ve kaza kayıtları için 3 kamera en doğru şekilde c sınıfı sedan araca nasıl yerleştirilmeli görüşlerinizi alabilir miyim?
    1.Kamera aracın ön camına yerleştireceğim önü çekecek
    2.Kamera Olgu beyin ilk mesajındaki gibi en önden arkayı çekecek
    3.Kamerayı da aracın arka camına yerleştireyim en arkadan ön tarafı çekecek
    ben bu şekilde düşünüyorum mantıklı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

vurup kaçmalara ve kaza kayıtları için 3 kamera en doğru şekilde c sınıfı sedan araca nasıl yerleştirilmeli görüşlerinizi alabilir miyim?
    1.Kamera aracın ön camına yerleştireceğim önü çekecek
    2.Kamera Olgu beyin ilk mesajındaki gibi en önden arkayı çekecek
    3.Kamerayı da aracın arka camına yerleştireyim en arkadan ön tarafı çekecek
    ben bu şekilde düşünüyorum mantıklı olur mu?

Sağdaki solu çeksin

Soldaki sağı çeksin

Ortaya 360 derece hepsini çeksin

Bir tane de kafaya o da interaktif çeksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 11 Ağustos 2017; 10:43:10 >
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    Araç içi kamera Tavsiyesi

Dışarıda olan bir kamera yoksa faydasız.

Ben MOBESE kullanıyorum.

Caydırıcı işlevi de var.

• AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    aracı eşim kullanıyor genelde de yanında çocuk oluyor o yüzden gerekli, bilmeden lüzumsuz espri! yapmayın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 11 Ağustos 2017; 10:57:22 >
  • merhaba olgu üstad.

smarnoo s1 bugün saat 10.00 itibari ile elime geçti. henüz sadece paket açıp kontrol ettim video paylaşımınızda ki gibi aynen göndermişler.

henüz açıp, kurulum vs. işine başlamadan birkaçkez videoları inceleyim dedim.
    paylaştığınız smarnoo güncelleme videosunda kişi evde vb yerde enerji kablosunu smarnoo ya takıyor, ama nereye takılı olduğu yok.
    çakmaklık kullanmıyorsa pc-laptop vs. ara aparat mı var ya da çakmaklık ucunu usb-micro usb-gibi bir ürün mü var.
    oradan pek birşey çıkartamadım.
    bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum. satın alabileceğimiz ürün vs.
    teşekkürler
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    Eğer sürekli sabit bir yere parkediyorsanız, benim de kullandığım aşağıdaki gibi bir outdoor pant/tilt özellikli wireless IP camera kullanabilirsiniz. Gece görüş özelliği sayesinde karanlıkta da kayıt alabiliyor.

http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_600908.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba olgu üstad.

smarnoo s1 bugün saat 10.00 itibari ile elime geçti. henüz sadece paket açıp kontrol ettim video paylaşımınızda ki gibi aynen göndermişler.

paylaştığınız smarnoo güncelleme videosunda kişi evde vb yerde enerji kablosunu smarnoo ya takıyor, ama nereye takılı olduğu yok.
    çakmaklık kullanmıyorsa pc-laptop vs. ara aparat mı var ya da çakmaklık ucunu usb-micro usb-gibi bir ürün mü var.
    teşekkürler

Ben araçta güncelledim evde olmadı akü lazım

• obi_van00 kullanıcısına yanıt
    aracı eşim kullanıyor trafikte kullanmak için soruyorum sürtüp kaçmalar vs için lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba olgu üstad.

teşekkürler

Ben araçta güncelledim evde olmadı akü lazım

üstad sonuçta tecrübe sizin.

ama kişi çakmaklık-usb adabtör vs. mi kullanıyor onu merak ettim. ev veya ofis aşağıda pc varsa muhtemelen oraya takmış olabilir ama enerji 12 v. sa çakmaklık takılan ve devamında usb ye çeviren birşey olması ihtimali yok gibi pc 12v enerji sunar ama usb üzerinden sunar mı onu bilmiyorum.
    ama çözümü pc üzerinden yapmış ise güzel bir çözüm.

not:videoda altında ki sürümü güncelleme yapayım mı ürün 20 günde geldi.

• Viofo A119 kullananlar için;

Sonradan aldığım CPL filtre 20 günde geldi...

Acaba gerçekten etkili mi? Merak edip almıştım ve gördüm ki inanılmaz etkili....

Camda yansıyan konsol görüntüsünü ve güneş yansımalarını inanılmaz kesiyor.

A118 ve a119 kullananların kesinlikle alması gereken bir ürün. Kayıt kalitesi %50 arttı desem yeridir...

İşte detaylar...

• bugün baktığımda torbaya eklenmiş ptt işyerine sevk edilmiş. bakalım bi gelsinde daha fuse tap falan alacağım
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Nereden çıkarttığınızı bulamadım, muhtemelen gelişen, doğrulara yakşana ülkemizin hızına ayak uyduramamışsınız. Benzer mağduriyeti yaşayıp da, yanılgınıza düşen arkadaşlarında aynı sıkıntıları yaşamaması için not düşmeyi uygun gördüm.

Eskiden kazaya sebeb olmuş ancak kazaya karışmamış araçlar kazadan dolayı mesul tutulamıyordu. Bu nedenle bu araçların kusurlarıda masum sürücülerin üzerine kalıyor, oluşan maddi hasarlarda kendilerine ödettirilemiyordu.

Ancak;
    Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartları'nda 02.08.2016 yılında yapılan değşiklik ile "kazaya sebeb olmuş, ancak kazaya karışmadığı için sorumlu tutulamayan araç/sürücü cın/nün belirlenecek oranlarda kazadan mesul tutulmasına. Kaza mesuliyet oranları nispetinde meydana gelen zararı trafik sigortasından karışılanmasına dair" 29789 sayılı değişiklik ile yolu açılmıştır.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartları
    A.2. TANIMLAR
    ....
    ....
    ...
    ...

ç) (Değişik:RG-2/8/2016-29789) İşletilme Hali: Motorlu aracın mekanik aksamının çalışması, (Mekanik aksamı çalışmasa bile motorlu aracın kendiliğinden de olsa hareket haline geçmesi işletilme hali olarak kabul edilir. Kazanın temassız olması sorumluluğa engel olmaz.)

Buradaki tek sıkıntı kazaya sebeb olmuş ancak kazaya karışmamış sürücünün mesuliyetini kabul eden bir rapor tutulması, itirafnâme alınmasıdır. Ancak kayıt cihazlarınca (araç kamerası, güvenlik kamerası, mobesse vb. gibi) tespit edilen durumlarda bu mesuliyet belgesine bakılmaksızın işlem gerçekleştirilebilir. Hele ki videosunu izlediğimiz kazada, kazaya sebeb olupda "kaza yerinden kaçmak" fiilinide işleyen sürücü için bu rapor/tutanak/itirafnâme aranmaz. Lütfen trafik kurallarına uyalım, uymayan kişileri, güzellik ile uyaralım. Tüm sürücülere kazasız, belasız bir hayat geçirmesi dileklerimle.

EDIT: Bir gazetemizde çıkan yazıyıda ekliyorum ki okuyup bilgilenmek isteyen arkadaşlara daha çok faydası olsun Haberin Linki için tıklayınız)

EDIT 2: İnşallah sizinle trafikte karşılaşmak nasib olmaz diyor ve yazacağınız adab-ı muaşerat dışı, karşısındaki insana saygı duymayan hitabetinizi size aynen iade ediyorum. Yorumlarınıza bir daha cevap yazmayacağımı da belirtmiş olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dopac34 -- 11 Ağustos 2017; 13:6:50 >

• dopac34 kullanıcısına yanıt
    Sen çok yanlış gelmişsin kardeş

• 
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.