Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.374
Cevap
825
Favori
1.705.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arada takip detaylari bir kopuyor o arada geliyor genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün geldi.19 martta gönderilmiş bugün 27 mart yurt içi kargo ile gelmiş bence süper hız.
    Sipariş detay kısmında teslimatı onayla kısmı aktifse türkiye ye girmiş demek oluyor sanırım. Çünkü 4 gündür aktifti bende. Bugün teslim oldu.
    Araç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera Tavsiyesi

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Aldık olgu bey teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Piranha 1315 diye bir model var bununla ilgili bir yorum alsak?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Piranha 1315 diye bir model var bununla ilgili bir yorum alsak?
    çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_beylis

Kimseyi kararında etkilemek istemem ama süreci kısaca özetlemek gerekirse:

ayın 5 inde ödeme yaptım ürün yok 3 seçenek sunalım dediler, beklemeyi tercih ettim (bu sürede bilgi verilmedi kendim yazdım öğrendim)

ayın 17 sinde gönderildi yazısı geldi 2 gün sonra bilgileri tekrar güncellediler, 19 u oldu bu tarih,
    ayın 19 unda gönderildi 20 sinde bilgi güncellemesi yapıldı ve o süreden bu yana bir bilgi verilmedi.

müşteri hizmetlerine yazdığımda önemli noktalara ulaştığında güncelleme yapılacaktır diyorlar, bungükü son görüşmemde 1 haftadır hiç mi önemli noktalara ulaşmadı diye sordum 7-15 gün iş günü beklenmesi lazım dediler (haftasonları ve tatiller hariçmiş yani iş günü hesabı yapmak lazım)

toplamdı 21 gün yani 3 haftada gelecek sanırım zaten 11 nisan teslim tarihi gözüküyor.

müşteri hizmetleri gecikme olduğunu kabul edip %6 indirim kuponu verelim diyor. Baktım gelmedi iptal etmeyi deneyeceğim. Belki de ben bu kararı alana kadar gelir bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Sabredelim lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Piranha 1315 diye bir model var bununla ilgili bir yorum alsak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzdere

Bende bunu soracaktım. Kaç gündür transitte. Ptt kargoyla mı gelecek. Bilgisi olan varmı.
    Yurtiçi kargo uygulamasını cebimize kuralım sonra dağıtıma çıkınca bildirim gelir telefona. Tabi bangood üye olurken yazdığımız Telefon numarası ve Tc kimlik numaramız ile Yurtiçi kargo uygulamasında üyelik oluşturalım. Bildirimleri açık hâle getirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Aldık olgu bey teşekkür ederim.
    Rica ederim, hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

Birde hocam daha düşük bütçeli insanlar için önerebileceğiniz modeller var mı idare edecek cinsten.
    Mesela tekonosa preo dark at1 filan gibi?
    Sahibinden comdan alabilirsiniz yada,

B1w

Kapasitörlü / uzun ömürlü olsun wifi olsun daha kalite olsun kamerası ;

B1w diyebilirm,

Mobilden olmaz, bilgisayardan almalısınız. Mobilde sıkıntı oluyor onay kısmında.

Satın Alma Link :https://goo.gl/f7fzjg
    Kupon: 162e73 veya bgaumotor

Seçin Turkey Direct Mail 0.7 $ (Vergiler içinde gümrük vs. )

Blueskysea B1w Araç kamerası incelemesi

https://youtu.be/08TNGs1yRdY

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Rica ederim, hayırlısı olsun.

Alıntıları Göster
    Olgu bey oncelikle bu konuda yaptiginiz bilgi paylasimi ve emekleriniz icin gonulden tesekkur ederim.

Bende uzun zamandir aracima kamera arastirmasi yapiyordum, Youtube da videonuza rastgeldim.
    Ardindan buradaki konuyu buldum, 12 senedir DH forum uyesiyim ama sizi yeni kesfettim

Az once A129 siparisimi verdim ama yine de aklimda kalan iki soruyu size sormak isterim;

onceki yani A119 modelinde kameranin gorus acisi 160 derece olmasina ragmen yeni yani 129 modelinde bu aci 140 a dusurulmus benim yaptigim arastirmalara gore.

Bunun nedeni ne olabilir sizce? 20 derecelik bir gorus kaybi az degil.

ikinci sorum, opsiyonel bluetooth remote control un kullanma amaci nedir? Cihaz zaten surus halinde kayitta iken bizim belirledigimiz sure araliklarinda karta kayit yapmiyor mu? Bu bluetooth kontrol bir kaza aninda hemen kayit icin falan mi kullaniliyor ?

Tesekkurler.

Ek Not: Almayi dusunen diger arkadaslara yardimci olmasi acisindan;

Siparisi USA Amazon dan 3 gune getirtme imkanim olmasina ragmen eyalet vergisi ve ucretsiz kargo ile 999 TL maliyet cikiyordu o yuzden N11 den 950 TL ye 6 taksit ile aldim.
    Satici Surat kargo ile en gec Cumartesi elimde olacagini belirtti.
    Kazandigim N11 kuponu ile de park kablosu ve CPL filtre siparisi verecegim

• Arkadaşlar tam BW1 siparişi verecktimki park modunun manuel olduğunu öğrendim. Bu kameranın boyutlarında ve fiyatlarında düzgün cihaz ne onerebilirsiniz. (Hardwire kit alsam yinemi düzgün çalışmıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter_06 -- 29 Mart 2019; 0:28:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer2001

Olgu bey oncelikle bu konuda yaptiginiz bilgi paylasimi ve emekleriniz icin gonulden tesekkur ederim.

Bende uzun zamandir aracima kamera arastirmasi yapiyordum, Youtube da videonuza rastgeldim.
    Ardindan buradaki konuyu buldum, 12 senedir DH forum uyesiyim ama sizi yeni kesfettim

Az once A129 siparisimi verdim ama yine de aklimda kalan iki soruyu size sormak isterim;

onceki yani A119 modelinde kameranin gorus acisi 160 derece olmasina ragmen yeni yani 129 modelinde bu aci 140 a dusurulmus benim yaptigim arastirmalara gore.

Bunun nedeni ne olabilir sizce? 20 derecelik bir gorus kaybi az degil.

ikinci sorum, opsiyonel bluetooth remote control un kullanma amaci nedir? Cihaz zaten surus halinde kayitta iken bizim belirledigimiz sure araliklarinda karta kayit yapmiyor mu? Bu bluetooth kontrol bir kaza aninda hemen kayit icin falan mi kullaniliyor ?

Tesekkurler.

Ek Not: Almayi dusunen diger arkadaslara yardimci olmasi acisindan;

Siparisi USA Amazon dan 3 gune getirtme imkanim olmasina ragmen eyalet vergisi ve ucretsiz kargo ile 999 TL maliyet cikiyordu o yuzden N11 den 950 TL ye 6 taksit ile aldim.
    Satici Surat kargo ile en gec Cumartesi elimde olacagini belirtti.
    Kazandigim N11 kuponu ile de park kablosu ve CPL filtre siparisi verecegim

Alıntıları Göster
    Rica ederim, şöyle ki en yüksek açı en iyi kayıt anlamına gelmiyor aslında. Çünkü açı arttıkça balık gözü etkisi artar ve plaka okuma olayı düşer. Benim araçta uzun yıllardır 120 derece açıya sahip bir kamera var mesela yetiyor.

Kumandanın bir işe yaramadığını ( bence ) bahsetmiştim. Gereksiz.

Hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Arkadaşlar tam BW1 siparişi verecktimki park modunun manuel olduğunu öğrendim. Bu kameranın boyutlarında ve fiyatlarında düzgün cihaz ne onerebilirsiniz. (Hardwire kit alsam yinemi düzgün çalışmıyor)
    Park modu istiyorsanız Viofo A129 dışında gerisi hikaye. Doların düşmesini / ekonominin düzelmesini beklemekten başka çaremiz yok

• Merhabalar,

13 Mart tarihinde A129 sipariş verdim stokta olmadığından dolayı 20 mart tarihinde gönderildi, teslim tarihi 12 Nisan olarak güncelleme aldım fakat yaklaşık 7 gün hiçbir güncelleme alamadım.27 Mart tarihinde tam ne oldu ne zaman güncelleme alacağım falan diye soracakken bir anda süpriz yaptı ve kargo geldi.Yani 13 Mart tarihinde sipariş verdim 27 Martta teslim edildi.Ne oldu anlamadım ama teslim tarihinden oldukça önce geldi.

Yurtiçi kargo tarafından şirket güvenliğine teslim edildiğinden inceleme yapamadım, kutuya sadece bir naylon poşet geçirilmiş ama naylon yırtılmış kutu gözüküyor ve kutunun kenarları ezilmiş şekilde teslim aldım, park kiti kutunun dışına iliştirilmiş düştü düşecek durumda.Cihazda ve park kitinde defromasyon yok çok şükür.

Park kiti içler acısı 3 kablo var bu kablolardan siyah olana ACC etiketi takılmış, Sarı olanada GND.Bilmeyen birisi olsa durum vahim çok ciddi bir hata yapılarak renklere takılacak olan etiketler yanlış takılmış.

Cihaz çalışıyor sorun yok yeni alan veya yolda olan arkadaşlar park kiti kablolarına lütfen dikkat edin.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    kupon kodunu yazınca hata veriyor

This coupon is not available for limited offer products.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 29 Mart 2019; 16:42:48 >
  • bugun arac kameram garıp davrandı,card full yazdı,reset atayım dedım dugmeye bastıkca 2 adım ılerı atlıyor menu cok hızlı gıdıyor,formata geldım ok dıyemıyorum her basısta ıptale gelıp duruyor,cok ılgınc bır arızaydı kapadım actım sımdılık duzeldı,kameranın ekranı gorunur yerde olması ıyı oldu
  • Trafikteki yasal olmayan durum, kurallara aykiri hareket vb durumlari kayit ile birlikte sikayet edebildigimiz ve yaptirim uygularabilecegimiz bir mecra var mi?

• 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.