Şimdi Ara

Araç birleştirme Türkiye Dikkat edelim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncesindeki video :https://www.youtube.com/watch?v=rVbE-fgcpcQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 17 Ağustos 2017; 17:11:1 >

• Araç pertse, ağır hasarlıysa adı üstünde kullanılamayacak derecede hasarlı manasına gelir. Bu araçların tekrar trafiğe dönmesine müsade etmek devletimizin ayıbıdır. Bu tip araçlarla vatandaşı kandıran birçok kan emici vampir olmakla birlikte bilerek isteyerek veya mecbur kalarak bu araçları alan birçok insan bu araçlarla yaptığı kazalarla ölüyor veya sakat kalıyor.

Buna her ne şekilde olursa olsun alet olana yazıklar olsun. Nerede bir çakallık var bizim insanımız orada.
  • 2:10 da bizim ustalarımızın sanatına diyecek laf olamaz diyorsunya evet haklısın ama yanına birde karaktersizliğine, açgözlülüğüne ve puştluğuna da diyecek laf olamazı eklemen lazım.
    Ulan hadi bu puşt heriflerde vicdan yok ama devlet göz göre göre bu katilliğe nasıl göz yumar? Nasıl vermez şunlara en ağır para ve hapis cezalarını?
    Ustası kahpe evet ama burda bitmiyor ki. Bu aracı müşterisine çamurluk boyalı diye satacak olan galericisi de kahpe!
    Sonra temiz araba aldım diye güle oynaya yola çıkan adam Allah korusun en ufak kaza bela durumunda belki kendi belki ailesini kaybedecek. Neyse Allah böyle karaktersizlerden uzak tutun ne diyelim..
  • bu ülkede araç üretilememesi ne kötü, oysa birleştirmek daha zor iş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukbulut K kullanıcısına yanıt
    it iti ısırmaz
    balık baştan kokar vs.vs.
    deyim atasözü bol bu memlekette.
  • Bi ara Mercedes-BMW gruplarında bu iş çok yaygındı, özellikle şasi numarası kopyalama klon araç vs. İnsanoğlunun yapamayacağı iş yok
  • Tam yorum yazıcam iş ya siyasete ya da dine geliyor en iyisi yazmamak.
  • Bu ne rezillik yahu. İnsanların hayatı bu kadar mı ucuz?? Buna yetkililer neden önlem almaz?
  • Araç pertse, ağır hasarlıysa adı üstünde kullanılamayacak derecede hasarlı manasına gelir. Bu araçların tekrar trafiğe dönmesine müsade etmek devletimizin ayıbıdır. Bu tip araçlarla vatandaşı kandıran birçok kan emici vampir olmakla birlikte bilerek isteyerek veya mecbur kalarak bu araçları alan birçok insan bu araçlarla yaptığı kazalarla ölüyor veya sakat kalıyor.

Buna her ne şekilde olursa olsun alet olana yazıklar olsun. Nerede bir çakallık var bizim insanımız orada.
  • Gel de sıfır araba alma. Elinizde temiz aracınız varsa sahip çıkın arkadaşlar ne sıfır ne ikinci el araç alınacak durumda değiliz maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Gel de sıfır araba alma. Elinizde temiz aracınız varsa sahip çıkın arkadaşlar ne sıfır ne ikinci el araç alınacak durumda değiliz maalesef.

+1

Kesinlikle. Sıfır araba alamıyorum, başka araçlara da güvenemiyorum, haliyle Ladayla devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir gun maslak oto sanayideyim. araca ses sistemi taktiriyorum. karsi dukkandan biri yardim istedi. ferrariyi dukkandan cikaramiyorlar. cunku dukkanin onunde buyuk bir tumsek var. o tumsekten gecmiyor araba.

haliule ben de sordum madem cikartamiyorsunuz nasil soktunuz bu arabayi buraya?

once sallamasyon 1 2 cevap ardindan laf almak icin ben de mercedesi satip ferrari falan dusunuyorum diyince adamlar biraz biraz acilmaya basladilar.

bu bahsettigim firma yurtdisindan veya yurt icinden hasarli kazali ferrarileri hurda olarak aliyorlar. ardindan aynen boyle on arka birlestirip iceride monte ediyorlar.

eleman da bu sekilde anlatti. ferrari alacaksan boyle al 1/3 fiyatina gelir biz sana yapariz abicim diye acikladilar. dukkana 2 parca sokulan ferrarinin de oraya nasil girdigi belli olunca ben de tuttum krikonun ucundan 3 4 kriko ile kaldirip cikartmistik disari.

csb falan diyenlete hak verebilirim. gozumle gormesem ben de inanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu durum uzun zamandır vardır. 2. el e talep artacağına gittikçe düşüyor zaten fiyatlarda artmış.Ne diyelim muz cumhuriyetindeyiz dolandırıcılıkta sınır yok.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gibi işler ruhsata işlemek kaydıyla yasal olmalı. Araclar genellikle şehiriçi düşük hızlarda kullanıp tatile uçakla gidenlerin işine yarar. İkinci araç olarak da kullanılabilir. Yeterki riskler bilinerek kullanılsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.