Şimdi Ara

Araç Aynaları ve Kapı Kollarını Boyatmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımın aynaları ve dış kapı kolları plastik aracamın gövde rengine boymaktak istiyorum. örneklerini site içerisinde aradım ama bulamadım. sonra çıkıyormu çıkmıyor mu bilgisi olan paylaşabilirmi burada 200 lira fiyat biçtiler yetkili serviste

• Eğer kurala uygun düzgün yapılır ise zaman içinde çıkma/soyulma yapmaz.

Servis zaten belli bir süre boya garanti süresi veriyordur.
    İşlem faturalı/belgeli olduğu sürece hatalardan kaynaklı durumları telafi edeceklerdir.

2000 yılında fiat marka aracımın ön-arka tamponunu boyatmıştım. 2 yıl kullandım sattım. O güne kadar sorunsuzdu.
  • sanayide bir kutu boyayla 60-70 liraya boyuyorlar
  • kapı kolları sonradan boyanınca atma yapıyormuş,ben orjinal siyaha boyattım,çokta güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Eğer kurala uygun düzgün yapılır ise zaman içinde çıkma/soyulma yapmaz.

İşlem faturalı/belgeli olduğu sürece hatalardan kaynaklı durumları telafi edeceklerdir.

2000 yılında fiat marka aracımın ön-arka tamponunu boyatmıştım. 2 yıl kullandım sattım. O güne kadar sorunsuzdu.

teşekkürler yaparlar heralde . Fatura vesayre zaten veriliyor kesinlikle her işlem sonrası fakat hani boyandıktan sonra plastik olduğu belli oluyor mu yani nasıl duruyor normal boyalı araçlar gibi mi onu merak ediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: eswody

sanayide bir kutu boyayla 60-70 liraya boyuyorlar

evet o fiyatlara boyayabilirler ama güven, kalite ve garanti meselesi
  • Altına astar vs atmadan boyarlarsa çıkar. Ama aynalar marşbiyeller kapı kolları toplamda 300 ü bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bedrican

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Eğer kurala uygun düzgün yapılır ise zaman içinde çıkma/soyulma yapmaz.

teşekkürler yaparlar heralde . Fatura vesayre zaten veriliyor kesinlikle her işlem sonrası fakat hani boyandıktan sonra plastik olduğu belli oluyor mu yani nasıl duruyor normal boyalı araçlar gibi mi onu merak ediyorum ben

Doğru düzgün yaparlarsa -ki yaparlar- aynı orjinal boyalı araçlar gibi oluyor. Servis yaptığı sürece sorun olacağını sanmam.

• boya amele işi yahu.. folyo kaplattır. bilmem bilir misin folyo kaplama muhabbetini.. yapılırken gözlerinle görsen dahi sonradan sen bile folyo olduğuna zor inanırsın boyadan hiçbir farkı yok daha parlak en güzeli canın sıkılınca söküyorsun eskisi gibi oluyor..

bunlar carbon folyo kaplama.. her renk var folyo da.. adamlar arabayı kaplıyor komple hiç anlamıyorsun yani o derece. bence folyo ile kaplat daha güzel olur.. hatta böyle yap bence carbon olsun daha güzel olur..

• usta folyo yaptır.. kapı kollarını kendin yaparsın hatta al fön makinesini.. ben öyle yaptım görenler orjinal sanıyo.. ben krom folyo kapladım al bak hepsi folyo (kapı kolları hariç)

metresi 10 lira folyonun.. kapı kolları krom kaplıydı yoksa onlarıda folyo yapardım aracımın şimdi iç kapı kolları yan kapı direkleri karbon folyo yaptım çokta güzel oldu toplam maliyet 14tl.. folyonun da yarısı duruyor hala
    güzel yapıldımı katiyen çıkmaz.. tazik tabancası bile çıkartamaz.. ben çok girdim yıkamaya falan kaç sene oldu sıkıntı yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz5561 -- 24 Mayıs 2013; 17:48:38 >

• boyatmak yerine folyo kaplama yapmak daha mantıklı.Hatta eliniz yatkın ise plastidip yapın derim.50 lira civarı bi kutusu.
  • Astar atıp 1 gün beklettikten sonra boyarsan hiçbir şekilde boya atmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 12 Ağustos 2017; 14:46:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.