Şimdi Ara

Araç Alacam Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el 30-45 bin arası bir bütcem var.
    Kriterlerim
    1.Dizel olsun
    2.Yedek parçası ucuz olsun
    3.Tamirciye gittiğimde trene bakar gibi bakmasın
    4.yakıt cimrisi olursa süper olur

Benim aklıma bu kriterlere uygun bir tek Fiat Linea geliyor.
    Lütfen tavsiyede buluna bilecek varsa yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en-ata -- 15 Kasım 2018; 10:57:31 >

• Logan,Symbol,Linea
  • Linea harici symbolde alabilirsiniz ama ben linea tavsiye ederim reno seven biri olarak symbolun nedense tüm kasaları bana zayıf gelmiştir ikiside size uyar bahsettiğiniz kritelerde öne çıkan araçlardan ki şirketlerde bu kriteleri öne alarak araç tercih edeler symbol ve lineada buyüzden çok tutuluyor 1.5 dci 1.3 multijetten seridir 1.6 multijet versiyonları var lineanın 105 beygir 290 nm tork gerçekten başarılı bir motor ikisde geniş bagaj ve iç hacime sahip motorlarda kendini kanıtlamış son tercih sizde bitiyo içinize hangisi sinerse onu alın Allah kaza bela vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALİ DİESEL

Linea harici symbolde alabilirsiniz ama ben linea tavsiye ederim reno seven biri olarak symbolun nedense tüm kasaları bana zayıf gelmiştir ikiside size uyar bahsettiğiniz kritelerde öne çıkan araçlardan ki şirketlerde bu kriteleri öne alarak araç tercih edeler symbol ve lineada buyüzden çok tutuluyor 1.5 dci 1.3 multijetten seridir 1.6 multijet versiyonları var lineanın 105 beygir 290 nm tork gerçekten başarılı bir motor ikisde geniş bagaj ve iç hacime sahip motorlarda kendini kanıtlamış son tercih sizde bitiyo içinize hangisi sinerse onu alın Allah kaza bela vermesin
    Teşekürler hocam tavsiyelerin için Linea'da sizce 1,3 mü yoksa 1,6 mı daha iyi, piyasada gördüğüm araçların çoğu 1,3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en-ata -- 16 Kasım 2018; 9:30:49 >
  • Peugeut 301 alabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 16 Kasım 2018; 9:36:18 >
  • Hocam Linea 1.6 daha seridir tabi ama 1.3 şehir içinde yakıt olarak az yakar. Dizel motorda symbol 1.5 DCI en az yakanlardan biri olmasına rağmen Linea kadar güven vermez. Bende aynı kriterlerle araç bakıyorum Linea yıl şirket aracı olarak 3 yıl kullandım (0 dan 150.000km ye kadar) symbole oturduğumda almaktan vazgeçtim Linea aramaya başladım
  • en-ata kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam piyasada genelde 1.3 ler dediğniz gibi daha fazla galiba bunun sebebide 1.3de trigerin zincir 1.6 da kayış olması vede birkaç parçadada 1.6 multijetin parçalarının daha pahalı olduğu söyleniyo onu uzun süreli 1.6 multijet kullanıcıları size daha iyi aktarıcaktır ben sadece kısa süreli yaptığım sürüşle 1.6 multijet tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Peugeut 301 alabilirsiniz...
    Biraz araştırayım hocam,nevşehir'de oturuyorum küçük şehirlerde herzaman yedek parça yada arabanın sağından solundan ses gelince arabayı bilen kalifiye insan problemi var.Tamirciye gittiğim zaman abi şu olabilir ,o deyilse budur ,buda değilse kesin şudur dedikleri zaman kafayı yiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: en-ata

Biraz araştırayım hocam,nevşehir'de oturuyorum küçük şehirlerde herzaman yedek parça yada arabanın sağından solundan ses gelince arabayı bilen kalifiye insan problemi var.Tamirciye gittiğim zaman abi şu olabilir ,o deyilse budur ,buda değilse kesin şudur dedikleri zaman kafayı yiyorum

Alıntıları Göster
    301 ülkede gayet yaygın bir araç parça sıkıntısı çekmezsiniz...
    Ayrıca 45bin tl ye üst donanım ve yeni model alabilirsiniz.
    1.6 Bluehdi motor oldukça verimli ve az yakar.
    Bi ilanlara gözatın bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 16 Kasım 2018; 9:51:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALİ DİESEL

Rica ederim hocam piyasada genelde 1.3 ler dediğniz gibi daha fazla galiba bunun sebebide 1.3de trigerin zincir 1.6 da kayış olması vede birkaç parçadada 1.6 multijetin parçalarının daha pahalı olduğu söyleniyo onu uzun süreli 1.6 multijet kullanıcıları size daha iyi aktarıcaktır ben sadece kısa süreli yaptığım sürüşle 1.6 multijet tavsiye ederim
    Evet hocam dediğiniz gibi 1,3 artıları biraz daha fazla gibi,beygir gücü benim için önemli değil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Hocam Linea 1.6 daha seridir tabi ama 1.3 şehir içinde yakıt olarak az yakar. Dizel motorda symbol 1.5 DCI en az yakanlardan biri olmasına rağmen Linea kadar güven vermez. Bende aynı kriterlerle araç bakıyorum Linea yıl şirket aracı olarak 3 yıl kullandım (0 dan 150.000km ye kadar) symbole oturduğumda almaktan vazgeçtim Linea aramaya başladım
    Teşekürler sizin gibi kıyaslama şansı bulanların yorumları benim için çok önemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.