Şimdi Ara

araç (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
98.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paries

ticari araç ? marka model tipi nedir ona göre yardımcı olmaya çalışalım

2011 mercedes sprinter 16+1 kişilik
  • muayeneyi yaptırdınızmı.
  • Arkadaşlar başına gelen varmı bilmiyorum,2009 fiorino aracımı muayene için gittiğimde bu sene muayenede koltuk sayısı ile sorunla karşılaştım,geçmiş 2 muayenemde problem olmayan koltuk sayısı bu muayene'de sorun oldu.Ruhsatta 5 kişi yazıyor yok efendim 4 olacakmış emniyetten değişmesi lazımmış,öyleyse 2 defa muayene yapılmasına rağmen neden o zaman söylenmedi diye itiraz ettim,yeni kanun çıktı düzelt öyle gel dediler,böyle bir şey yaşayan arkadaşlar varsa lütfen cevap versinler teşekkür ederim.
  • 01.01.2012 tarihinde kusurlar tablosu değişti dostum..
  • Biraz fazla yol kat ettim ama (önce Samandıra sonra Pendik) sıkıntı yaşamadan far ayarları hafif kusur olarak geçti aracım.
  • Merhaba ,

Sizin ruhsatta 5 kişi yazıyo fakat sürücü dahil ibaresi var mı ?
  • arkadaslar arabamın ruhsatı annemin üzerine aracı muayeneye götürürken vekalet mi almam gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

arkadaslar arabamın ruhsatı annemin üzerine aracı muayeneye götürürken vekalet mi almam gerekli

Hayır gerekli değil ancak 1 ay içerisinde sadece 1 aracı muayeneye götürebilirsiniz, kendi araçlarınız hariç yani kendi adına 5 tane olsa istediğin zamanda götür ama başkası adına olunca ayda bir bunun nedeni de bu işi ticaret yapanlar olmuş.
  • yaa bnm yangin tüpünün dolum tarihi gecmişte bakıyolar mı ona
  • Turkıyeye yenı hızmet arac muayene randEvu alma hızmetı

www.aracmuayene.ws sıtenızde kı 118 70 numarasını arayarak arac muayene randevunuzu kolayca alabılırsınız

uzman operatorlerımız sıze yardımcı olmaktan mutluluk duyar,

arac muayene randevu
    arac muayene randevu telefonu

Telefondan 118 70 ı arayın hemen arac muayene ıcın randevunuzu alın
  • Turkıyeye yenı hızmet arac muayene randEvu alma hızmetı

www.aracmuayene.ws sıtenızde kı 118 70 numarasını arayarak arac muayene randevunuzu kolayca alabılırsınız

uzman operatorlerımız sıze yardımcı olmaktan mutluluk duyar,

arac muayene randevu
    arac muayene randevu telefonu

Telefondan 118 70 ı arayın hemen arac muayene ıcın randevunuzu alın
  • araç muayene istasyonlarının bazılarının sadece randevu ile hizmet veriyor olması gıcık bir durum en azından haftanın bir günü randevusuzda çalışsalar olmazmı
  • Her şeyi okudum ama soruma cevap bulamadım. Geçen hafta arabayı muayene soktum ve kaldım. Kusurları tamir ettirdim ve muayeneye tekrar gidicem. Soruma gelince, benim tekrardan randevu almam gerekiyor mu? Para yatırmayacağımı biliyorum fakat randevuya tekrardan başvurmam gerekiyormu onu bilmiyorum. Eğer randevu gerekmiyorsa yarın 9 gibi gidicem, gerekiyorsa boş yere gidip 4 5 saat sırada beklemeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozsy

Her şeyi okudum ama soruma cevap bulamadım. Geçen hafta arabayı muayene soktum ve kaldım. Kusurları tamir ettirdim ve muayeneye tekrar gidicem. Soruma gelince, benim tekrardan randevu almam gerekiyor mu? Para yatırmayacağımı biliyorum fakat randevuya tekrardan başvurmam gerekiyormu onu bilmiyorum. Eğer randevu gerekmiyorsa yarın 9 gibi gidicem, gerekiyorsa boş yere gidip 4 5 saat sırada beklemeyeyim.

alsanda olur almasanda olur, yani almasada tekrar önceliklidir sorun çıkmaz ne zaman istersen git beklemezsin.
  • Eyw hocam. Aile içi kavgaya mani oldun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

quote:

Her şeyi okudum ama soruma cevap bulamadım. Geçen hafta arabayı muayene soktum ve kaldım. Kusurları tamir ettirdim ve muayeneye tekrar gidicem. Soruma gelince, benim tekrardan randevu almam gerekiyor mu? Para yatırmayacağımı biliyorum fakat randevuya tekrardan başvurmam gerekiyormu onu bilmiyorum. Eğer randevu gerekmiyorsa yarın 9 gibi gidicem, gerekiyorsa boş yere gidip 4 5 saat sırada beklemeyeyim.

alsanda olur almasanda olur, yani almasada tekrar önceliklidir sorun çıkmaz ne zaman istersen git beklemezsin.

Şimdi geldim eve, muayene tekrar randevusu diye bir dava varmış. Paşa paşa eve geri döndüm. Bütün gün doluydu bide haftaya kaldım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

quote:

Şimdi geldim eve, muayene tekrar randevusu diye bir dava varmış. Paşa paşa eve geri döndüm. Bütün gün doluydu bide haftaya kaldım.

kusura bakma hocam dediğim gibi randevu olmasada tekrarlar öncelikli olduğundan sorun olmuyodu, belki gittiğin yer çok kalabalık olduğundandır yada değişmiştir.

• evet sistem biraz değişti sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarda tekrar muayene içinde randevu alınması gerekiyor. Detaylı bilgi ve sadece randevulu hizmet veren tüvtürk araç muayene istasyonları listesi
    Sadece Randevulu Hizmet Veren Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
  • 30 Ağustos 2012 tarihinde araç muayene istasyonları çalışyomu bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.