Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
948
Cevap
112
Favori
220.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    baya beceri gerektiren bir işmiş beni aşar o zaman bu teşekkürler çok güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jyz

Tableti nasıl yerleştirdiğimi mi yoksa göstergelerden mi bahsediyorsunuz ?

Eline sağlık karfeşim, gerçekten çok güzel olmuş. Ben de o göstergeleri soracaktım. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahimakinci kullanıcısına yanıt
    Göstergeler için Aracın obd soketine aparat bağlayıp aracın beynine bağlanıyor. Verileri ordan okuyor. Tablete Torque Pro uygulaması kurularak bu işlem sağlanabiliyor.
    Aracın anlık yakıt verilerini, ortalama yakıt verisini, hız, devir, tekerlekteki tork, beygir, emme manifol basıncı, hararet, akü voltajı, yağ sıcaklığı, turbo basıncı gibi verilerin hepsini okuyabiliyorum bu sayede. Ayrıca araçta arıza kodu gözükürse arıza kodu da silinebiliyor.
  • ben kendi aracıma necvox platinum taktırdım boş bir zamanda incelerseniz
  • 807280 8 kullanıcısına yanıt
    Ben okadar para vermem şahsen
  • B8 passatın carplay özelliğini nasıl aktif edebiliriz ?
  • Arkadaşlar B8 passat için önerisi olan varmı?
    Ne gibi ürünler almalıyım,

Konuya çok uzağım balıklama daldım.

Servisi aradım car playi etkinleştirmek için 1.500-2.000 TL istediler

Bende tablet bağlamaya karar verdim.

şimdi ilk olarak neler yapmam lazım neleri almam lazım bana bilgi verirmisiniz ?
  • quote:

Göstergeler için Aracın obd soketine aparat bağlayıp aracın beynine bağlanıyor. Verileri ordan okuyor. Tablete Torque Pro uygulaması kurularak bu işlem sağlanabiliyor.
    Aracın anlık yakıt verilerini, ortalama yakıt verisini, hız, devir, tekerlekteki tork, beygir, emme manifol basıncı, hararet, akü voltajı, yağ sıcaklığı, turbo basıncı gibi verilerin hepsini okuyabiliyorum bu sayede. Ayrıca araçta arıza kodu gözükürse arıza kodu da silinebiliyor.

Öncelikle teşekkür ederim. Aracım 2013 doblo ve beyin bağlantı kodu can29 diye geçiyor sanırım. Gittigidiyor dan bir ara obd2 cihazı aldım ama dobloyu okuyamadı bir türlü... Tüm obd soketli araçlarla bağlantı yapabilen bir cihaz biliyor musunuz, AliExpress den bir tane sipariş verdim ama daha gelmedi. Siz nerden almıştınız?

• ibrahimakinci kullanıcısına yanıt
    N11'den almıştım ben aldığım ürünün linki aşağıda

http://urun.n11.com/gosterge/elm-327-obd2-bluetooth-arac-ariza-tespit-cihazi-elm327-P169263305

Aracınızın ISO protokol numarasına uyumlu bir OBD2 almanız gerek.
  • obd nin devamlı araçta takılı olmasında sakınca var mı? gerçi bi ara on-off şeklinde obdnin de olduğunu görmüştüm. subaruda kullanacağım. aracın göstermediği bazı bilgiler lazım
  • quote:

N11'den almıştım ben aldığım ürünün linki aşağıda

http://urun.n11.com/gosterge/elm-327-obd2-bluetooth-arac-ariza-tespit-cihazi-elm327-P169263305

Aracınızın ISO protokol numarasına uyumlu bir OBD2 almanız gerek.

Aynı satıcıdan bu ürünü almıştım :) Iso protokolü uyduğu halde bir türlü bluetooth bağlantısı olmadı. Sanırım doblonun yazılımı izin vermiyor.

• rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Hocam benim araçta yaklaşık 4 5 aydır OBD soketi takılı hiç bir problem olmadı On Off tuşu da yok benimkinde
  • aracım fiesta 2011 araç içi navigazyon yok ne önerirsiniz? görüntü de göze hitap etsin. teşekkürler.
  • Jyz kullanıcısına yanıt
    Tek problem aküden devamlı 30 ma civarı akım çekiyor.Dün ölçtüm.
    Uzun vadede araç yatarsa akü problemi görülebilir.Bilginiz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Max. 2 3 gün yattığı oluyor aracın. Ozamanda bir problem yaşamadım
    Bir hafta 15 gün yatarsa sorun olur. Kışın fark eder sıcakta pek sorun olmaz.Diğer beyinler teyp vs.100-120 ma ri buluyor.

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Kışın bile 1 hafta 15 gün civarı yatmadı araç. Hiç kullanmasam bile aracı 15 dk çalıştırır beklerim oda bende huydur :) Araçta ekstra elektrik tüketen cihazlar vs çokça var o yüzden sürekli çalıştırırım.
  • elinize sağlık! çok mantıklı ve güzel imiş
    Bilinçli iseniz sıkıntı yok.

• Cakmakliktan elektrik cekmenin yolunu gosteren bir paylasim bulamadim. Video vs. Varmi.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.