Şimdi Ara

Arabaya Kaplama Yaptırmanın Zararı Varmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
8
Favori
158.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam Batuhan
    Yorum lari okuyordumda sende cogu aracin resimleri mevcut demissin ...Bende 2007 model Santa fe mevcuttur..Arabam yeni gibidir 2007 model ama garaj arabasidi daha 42.000 km orjinal.

Ben bunu kaplatmak istiyorum acaba elinde mevcut kaplanmis resimler var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin615

Selam Batuhan
    Yorum lari okuyordumda sende cogu aracin resimleri mevcut demissin ...Bende 2007 model Santa fe mevcuttur..Arabam yeni gibidir 2007 model ama garaj arabasidi daha 42.000 km orjinal.

Ben bunu kaplatmak istiyorum acaba elinde mevcut kaplanmis resimler var mi ?
    Ankarada kaplamayla ilgili her türlü sorularınıza özelden cevap verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybbb

Ankarada kaplamayla ilgili her türlü sorularınıza özelden cevap verebilirim.

Alıntıları Göster
    Araçınızı Kaplayarak Boyasını Vb. Dış Etkenlerden Korursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maske_28 -- 21 Mart 2014; 20:50:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Arabaya Kaplama Yaptırmanın Zararı Varmı?

arkadaşlar aracımız bu renkte en ufak çizik bile hemen belli oluyor sadece tampon veya sadece kaputa şeffaf kaplama yaptırsak ne kadar tutar?

Bizimkide aynı model beyaz olanı. Bene kaplama yaptırmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F126BAB3

quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Arabaya Kaplama Yaptırmanın Zararı Varmı?

arkadaşlar aracımız bu renkte en ufak çizik bile hemen belli oluyor sadece tampon veya sadece kaputa şeffaf kaplama yaptırsak ne kadar tutar?

Bizimkide aynı model beyaz olanı. Bene kaplama yaptırmayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 2006 kia picanto aracımı kaplatmak istiyorum, ne kadar tutar acaba?

Yer : İstanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: syruse

arkadaşlar 2006 kia picanto aracımı kaplatmak istiyorum, ne kadar tutar acaba?

Yer : İstanbul

Alıntıları Göster
    konuyu başından beri okudum yaklaşık 2-3 yıllık bir konu benimde bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara
    aracım ford fiesta 2006 fırtına grisi (füme) renginde. yaşadığım bölgeden dolayı mı bilmiyorum martı pisliği, ağaç reçinaları ve güneş birleşince
    tavanda bölge bölge renk değişimleri oluyor.tavanı ve ön kaputu şeffaf folyo ile kaplatmak sizce uygun olur mu?
    git gide aracın tavanı bölgesel güneş yanıkları ile dolacak bu beni çok rahatsız ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bullfighter

konuyu başından beri okudum yaklaşık 2-3 yıllık bir konu benimde bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara
    aracım ford fiesta 2006 fırtına grisi (füme) renginde. yaşadığım bölgeden dolayı mı bilmiyorum martı pisliği, ağaç reçinaları ve güneş birleşince
    tavanda bölge bölge renk değişimleri oluyor.tavanı ve ön kaputu şeffaf folyo ile kaplatmak sizce uygun olur mu?
    git gide aracın tavanı bölgesel güneş yanıkları ile dolacak bu beni çok rahatsız ediyor

Alıntıları Göster
    100 bin euro üstü aracım varsa tamam ama 20 bin liralık megane için pasta cila elle nano boya koruma ameleliğine devam

• bullfighter B kullanıcısına yanıt
    arkadasım merhaba bende de 2005 opel corsa lila rengi (lansman) var benimde aynı sorunum var ve önüne geçemiyorum ağaç olmayan yerde dahi kuşlar pisliyor aracıma ve aracımın tavanı ile kaputu çiçek gibi oldu yanıktan. Boyatmak da istemiyorum satarken sorun olmasın diye (gerçi darbesi var mı diye kontrol edilir gerekirse) ama şuan çok kötü durumda önüne geçemiyorum kendi kendine yayılıyor here yere. Bence bir çözüm bul ona sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsalpe*evenk

arkadasım merhaba bende de 2005 opel corsa lila rengi (lansman) var benimde aynı sorunum var ve önüne geçemiyorum ağaç olmayan yerde dahi kuşlar pisliyor aracıma ve aracımın tavanı ile kaputu çiçek gibi oldu yanıktan. Boyatmak da istemiyorum satarken sorun olmasın diye (gerçi darbesi var mı diye kontrol edilir gerekirse) ama şuan çok kötü durumda önüne geçemiyorum kendi kendine yayılıyor here yere. Bence bir çözüm bul ona sen
    Birde arkadaslar 2012-2013 Opel astra gtc almak istiyorum seffaf folyo ne kadara mal olur ve 3M markası hangi şehirlerde var
  • Boyadan daha kârlıdır satarken sıkıntı cikarmaz + tamamen zararsızdır hatta boyaya faydasi vardir
  • quote:

bence çözüm bul sen ona demişsin ya işte bende o dediğin şeyi ariyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullfighter

quote:

bence çözüm bul sen ona demişsin ya işte bende o dediğin şeyi ariyorum

Alıntıları Göster
    BURAYA BAKABİLİRSİNİZ
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-orjinal-plastidip-sprey-boya-plastidip-boya-173741301/detay/

• Batuhan Kılıç kullanıcısına yanıt
    Benim arabam fiat marea on tamponuna kopek carpti ustaya goturdum yapistirarak olur dedi bende tamam dedim yapistirdi baya bi yapistirma izi belli oluyo boya yerine boyle bir sey dudundum olurmu acaba sizde fiat mareanin fotografi varsa gonderebilirmisiniz ?? @Batuhan Kılıç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakyil01

Benim arabam fiat marea on tamponuna kopek carpti ustaya goturdum yapistirarak olur dedi bende tamam dedim yapistirdi baya bi yapistirma izi belli oluyo boya yerine boyle bir sey dudundum olurmu acaba sizde fiat mareanin fotografi varsa gonderebilirmisiniz ?? @Batuhan Kılıç

marea hiç yok ne yazıkki
  • geçen bir taıdık yeni araba aldı, hemen kaplama yaptırdı sonrasında. ama senin dediğin kaplamayla aynı mı orasını bende bilmem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratt255

geçen bir taıdık yeni araba aldı, hemen kaplama yaptırdı sonrasında. ama senin dediğin kaplamayla aynı mı orasını bende bilmem..
    arkadaşlar merhaba. Kaplama konusunda size sorum şu; aracın rengini değiştirmeden iki yan kapı ve kaput üstüne herhangi bir resimi kaplatma imkanımız var mı ? Mesela bir film dizi vs fotoğrafları gibi o tarz şeyler. Ve fiyat aralıklarını merak ediyorum, umarım yardımcı olacak arkadaşlar vardır.
    Batuhan bey merhaba,
    Ben araç kaplama yaptırmak istiyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Cep:0535 305 15 26
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbnylz

Batuhan bey merhaba,
    Ben araç kaplama yaptırmak istiyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Cep:0535 305 15 26
    araç reklam kaplama yaptırmak içinhttp://www.oztasreklam.com.tr firmasını tavsiye edebilirim. ama bunlar sadece reklam kaplama yapıyor. isteğe göre modifiyelik kaplamalarda yapıolar ama ben reklam kaplattım sadece. detaylar için arayabilirsiniz.
    Aklıma takılan bir soru var biz kaplamayı yaptırdık alınan darbelerde yırtılırmı? Çünkü eski aracımızda kaput üstünde şeffaf kaplama vardı birisi ortadan ikiye kesmiş yada yırtılmıştı

Ortalama fiyat ne kadar tutuyor birde renkler bunu etkiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Aklıma takılan bir soru var biz kaplamayı yaptırdık alınan darbelerde yırtılırmı? Çünkü eski aracımızda kaput üstünde şeffaf kaplama vardı birisi ortadan ikiye kesmiş yada yırtılmıştı

Ortalama fiyat ne kadar tutuyor birde renkler bunu etkiliyormu?

darbeye bağlı olarak yırtılabilir ama koruyucu etkisi de var, ufak çaplı darbelerde aracın boyasını koruyor

ortalama bir fiyatı yok kaplama işinin, malzemeye ve işçiliğe göre 1500 liralardan 15000 liralara kadar çıkabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.