Şimdi Ara

arabasinda fm transmitter kullanan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar biliyorum yil 2017 ve ben hala fm transmitter ariyorum ama onemli bir problemim var. anteni kirdim ama yinede dip ses cok fazla hicbir cizirti yok ama dip ses cok cikiyor. ne yapmam lazim bir bilgisi olan var mi?

• yokmus galiba
  • Usta bende de 2005 octavia var boş frekans olan yerlerde kullanıyorum dediğin gibi frekans karışmıyor boş olmasına rağmen dip ses çok fazla geliyor 3 ayrı fm verici test ettim anteni çıkardım çözümü yok sana tavsiyem aliexpresste aparatlar var benim aracım için cd changer yerine geçiyor aux usb çıkışı veriyor öyle şeyler deneyebilirsin hatta aux a da Bluetooth aparat alıp kullanablirsin
  • ydsea Y kullanıcısına yanıt
    hocam o dedigine bakicam benim aracta aux cikisi yok maalesef. cd changer icin eger oyle bi sey varsa cok isime yarar gercekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydsea

Usta bende de 2005 octavia var boş frekans olan yerlerde kullanıyorum dediğin gibi frekans karışmıyor boş olmasına rağmen dip ses çok fazla geliyor 3 ayrı fm verici test ettim anteni çıkardım çözümü yok sana tavsiyem aliexpresste aparatlar var benim aracım için cd changer yerine geçiyor aux usb çıkışı veriyor öyle şeyler deneyebilirsin hatta aux a da Bluetooth aparat alıp kullanablirsin

hocam bunlari nasil takiyoruz alsam takabilir miyim?
  • Valla daha bende almadım Cd changer portuna o cihazı takınca oluyor gibi gözüküyor. Bi tane port var sonuçta aracının markasına modeline göre olanı bulmaya dikkat et. Teybin arkasında olur giriş muhtemelen teybi söküp takarsın olmadı gidersin bi oto elektrikçiye falan takar onlar
  • Kullanıyorum. Ama bilgim yok. :(
  • o değilde hani digital radyoya geçiliyordu noldu?
  • ydsea Y kullanıcısına yanıt
    ben sen aldin saniyorum. takan birileri yok mu yardimci olabilecek? ya da direkt oto elektrikciye gitsem onlarda var midir ki? o da cok pahaliya patlar. benim cd de okumuyor radyo ama bir etkisi olmaz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cysice -- 21 Mayıs 2017; 11:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: royal_flush_

o değilde hani digital radyoya geçiliyordu noldu?

o is turkiyede biraz zor, eski arabalarin teypleri cop olacak ki kimse istemez.
  • kullanma sesleri çok kotu ve frekans degistigi icin ses de degisiyor. birksc gun sonra cakmaklik sigortani yakar yolu elektirikcide bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

kullanma sesleri çok kotu ve frekans degistigi icin ses de degisiyor. birksc gun sonra cakmaklik sigortani yakar yolu elektirikcide bulursun

baska bir alternatifin var mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666Yusuf666

quote:

kullanma sesleri çok kotu ve frekans degistigi icin ses de degisiyor. birksc gun sonra cakmaklik sigortani yakar yolu elektirikcide bulursun

hayır yok. aux girişi varsa daha iyi yoksa radyondan aux girisi yapabilirsin ya da internette satilan kablo vasitasiyla usbli giris yapabilirsin kendin de yapabilirsin oto elektiriciye de gosterebilirsin. yok ben cakmakliklara takilan mp3 kullanacagim diyorsan kesinlikte ucuz çin mali cihazlardan uzak dur alacaksan pahali bir sey al
  • quote:

quote:

quote:

hayır yok. aux girişi varsa daha iyi yoksa radyondan aux girisi yapabilirsin ya da internette satilan kablo vasitasiyla usbli giris yapabilirsin kendin de yapabilirsin oto elektiriciye de gosterebilirsin. yok ben cakmakliklara takilan mp3 kullanacagim diyorsan kesinlikte ucuz çin mali cihazlardan uzak dur alacaksan pahali bir sey al

arabam ford fiesta 2005 maalesef aux girisi yok olsa boyle bir sikinti yasamicaktim lakin kablo da bulamiyorum bu radyo tipine uygun. zaten radyonun ustunde bir giris yok. dedigin aux girisi yapma nasil oluyor acaba?

• kasetçalarlıysa teybin kaset adaptörü al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

kasetçalarlıysa teybin kaset adaptörü al.

maalesef cd hocam..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

kasetçalarlıysa teybin kaset adaptörü al.

maalesef cd hocam..

aracın markası modeli ve üretim yılı nedir? internette orjinal teype aux girişi yapmavideoları falan oluyor oraya bakın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arabam ford fiesta 2005 maalesef aux girisi yok olsa boyle bir sikinti yasamicaktim lakin kablo da bulamiyorum bu radyo tipine uygun. zaten radyonun ustunde bir giris yok. dedigin aux girisi yapma nasil oluyor acaba?

benimki de ford fiesta 2007 model. en boş paketi olduğu halde aux girisi var radyonun tipini oğrenip youtubetaki videolarsan nasıl cikarilip takildigini ogrenebilirsin benimki 6000 cd ve bence fordun en iyi radyosu. kitapçikta arabanin radyonun tipini oğrenebilirsin veya radyonun üstünde yazar. soyle de yapabilirsin radyoyu cikartip yerine dijital usbli radyo takarsin satmak istersen orjinal radyosunu takabilirsin tekrar.

aux yerine usbli giris yapsan daha iyi. radyonun arkasindan kablo baglatabilirsin ornek video:https://www.youtube.com/watch?v=7SZFH3Dw3Pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 21 Mayıs 2017; 13:2:59 >

• benim aracin radyosu baya buyuk oldugundan ona uygun bir radyo maaliyetli oluyor biraz. yakinda oto elektrikciye gidip aux cikarticam veya usb. ama o da yuksek bir fiyata patlicak. internetten baktigimda fiestanin 2005 modeli icin kablo bulamadim. teybi cikarsam bile kablo yok yani...
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    ford fiesta 2005 maalesef dedigim gibi bu seriye uygun bulamadim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.