Şimdi Ara

Arabası olmayan bir erkeğin sevgilisinin olma ihtimali ? (üniversitede)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzde kaçtır sizce ? Özellikle üniversite okuyan arabasız erkeğin sevgili edinme ihtimali yüzde kaçtır ? Bence %5. Hadi tipi çok iyidir oradan kurtarır ama zor bir ihtimaldir o. Siz ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezunadam12 -- 18 Eylül 2021; 21:3:8 >

• Zor ihtimal değil, tipi iyi olan erkek arabası olan erkekten üstündür. Genç kızlar paraya değil dış guzellige önem verir(Çok nadir paraya önem veren çıkar ama onlar da erkeği kullanır, aldatır vs bilindik şeyler) ama yaşlanınca arabası iyi olan finansal köle olabilecek erkeğe gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Zor ihtimal değil, tipi iyi olan erkek arabası olan erkekten üstündür. Genç kızlar paraya değil dış guzellige önem verir(Çok nadir paraya önem veren çıkar ama onlar da erkeği kullanır, aldatır vs bilindik şeyler) ama yaşlanınca arabası iyi olan finansal köle olabilecek erkeğe gider.

Tipi de iyi değilse ne olur o zaman ?

• Valla 5 senelik üniversite hayatımı yeni sonlandırmış biri olarak gözlemlerim:

Araban yoksa kız arkadaş edinme ihtimalin daha fazla. Çünkü çevrendeki çoğunlukla beraber toplu taşıma ile hareket ettiğin için daha çabuk sosyalleşiyorsun. Araban varsa binip gidiyorsun.

Not: İlk sene toplu taşıma, geri kalan 4 sene araba ile gidip geldim.

• mezunadam12 M kullanıcısına yanıt

%0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equallyworthless -- 18 Eylül 2021; 21:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

Valla 5 senelik üniversite hayatımı yeni sonlandırmış biri olarak gözlemlerim:

Araban yoksa kız arkadaş edinme ihtimalin daha fazla. Çünkü çevrendeki çoğunlukla beraber toplu taşıma ile hareket ettiğin için daha çabuk sosyalleşiyorsun. Araban varsa binip gidiyorsun.

Not: İlk sene toplu taşıma, geri kalan 4 sene araba ile gidip geldim.

Hocam bu dediğiniz tipi iyi olanlar için olabilir bence. Tipi ortalama altı ise zor galiba.

• Tipi iyiyse ilk haftadan yüzde 99. O yüzde bir de yakışıklı olup konuşmayı bilmeyen biriyse diye kırdım. Tipi olmayanlarin işi biraz zor ama onlar da arayınca buluyor bir şekilde.
    Ortalama altı zor olabilir ama ortalamaysa kurtarırsın.

Gerçi ben çok sohbet ettimde elime pek birşey geçmedi.
    Üniversitede bence yurtlarda kalanlar bu konularda daha şanslı çünkü herkes birbirini tanıyor çevreden dişilerle temas daha kolay oluyor hiç aceleleride olmuyor kafa rahat takılıyorlar kampüste kendileri gibi yurtda kalan kızlarla iletişime geçebiliyorlar ortak nokta bol olduğu için.

Benim lanet bölümde mesela ℅90nı istanbulluydu yada doğuluydu ve fakir/düşük orta sınıfdı onlarla temas kurmadım kurmakda istemedim 3-5 tane izmirli,ege bölgeli kişi vardı onlarla muhabbetim vardı anca [Dokuz eylül üniversitesi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 19 Eylül 2021; 12:7:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezunadam12

Hocam bu dediğiniz tipi iyi olanlar için olabilir bence. Tipi ortalama altı ise zor galiba.

Alıntıları Göster

Hocam tip iyi kötü falan bunlar önemli değil.

Tipsizsen tipsiz bir kız kovalarsın. Yakışıklıysan güzel bir kız kovalarsın. Olay bundan ibaret aslında.

Ha ortalama olup çok sağlam sohbetin vardır güzel bir kız yine düşer; fakat ekstran yoksa zorlamanın bir anlamı yok.

Eğer tipsiz olup konuşmayı bilmeyen birisi sırf arabasına kız alıyorsa, kızlar onu taksi olarak kullanıyordur. Ya da çocuk zengindir para yediriyordur kızlara.

Benim gibi kendine anca yetecek paran varsa araba olsa ne yazar :D kıza akşam yemeği ve sinema ısmarlayınca kaç para harcadım acaba diye hesap kitap yapardım üniversitede.

istanbul da yaşıyorsan araba önemsiz. zaten arabası olan 1000 kişiden 5-10 erkektir oda iyi arabadır. geri kalan kızlar senin tip varsa.

yani önemli olan tip üniversite de, gold digger var mı var, onlarda arabalı erkeğe bakar , oranları az tabi.

• ölçümlerime göre tam olarak %0.31

• Üni sonuna kadar tip önemlidir, üniversite ve sonrasında para ve araba önemlidir. O yüzden rahat ol, işi biliyorsan tipin de fena değilse ayarlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

Hocam tip iyi kötü falan bunlar önemli değil.

Tipsizsen tipsiz bir kız kovalarsın. Yakışıklıysan güzel bir kız kovalarsın. Olay bundan ibaret aslında.

Ha ortalama olup çok sağlam sohbetin vardır güzel bir kız yine düşer; fakat ekstran yoksa zorlamanın bir anlamı yok.

Eğer tipsiz olup konuşmayı bilmeyen birisi sırf arabasına kız alıyorsa, kızlar onu taksi olarak kullanıyordur. Ya da çocuk zengindir para yediriyordur kızlara.

Benim gibi kendine anca yetecek paran varsa araba olsa ne yazar :D kıza akşam yemeği ve sinema ısmarlayınca kaç para harcadım acaba diye hesap kitap yapardım üniversitede.

Alıntıları Göster

Dediğiniz gibi hocam tipsizken kendi çapındaki kızlarla takılmak lazım. Diğer türlüsü elde var 0 oluyor bu yaşa kadar.

• The Management kullanıcısına yanıt

araba şart mı hocam ilişkide fikriniz değişti mi

• up!
  • Araba insanı olgunlaştırır.

Trafiği yani toplumu tanırsın.

Nerede hangi cafe hangi hastane hangi çiçekçi var tanırsın.

• Bunu düşünüyorsan sonradan görme insanları hayatına alabilirsin.

Araba evet önemlidir ama araban için senin yanında olacaksa hiç olmasın daha iyi.

• Araba da etkili de bir çekici etkisi var. Ama yakışıklılık ve olgunluk farklı. Kızlar kendileri gidip konuşuyor veya konuşunca gülerek dönüyor. Biz samimiyetli olsak da istenmeyen oluyoruz. O yüzden kızlara eskisi gibi %0 samimiyet duyuyorum. Kendileri erkeklerden çok daha kabalar çirkin insanlara. Ha ben yine de onlara kaba olmayacağım sadece umrumda değiller.
  • arabaya düşme diye bişey yok tip yada ortam lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.