Şimdi Ara

Arabamın arka tamponunu sürttüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün aracımı parkederken, sensör kaldırımın üstüne koyulan şeyi görmedi ve arka tamponumu oraya sürttüm.1 yıldır trafikteyim ve daha önce arabada herhangi bir sürtme sorunu yaşamadım.Haliyle bu konuda tecrübesizim.Sizce bu hasarın ne kadar masrafı vardır ? Aracım metalik renk

• Geçmiş olsun, genelde tamponu komple boyamak isterler ama lokal de yapılabilir herhalde. 100 150 liradan fazla verilmez.Ben olsam hiç ellemem öyle kalsın çok göze batacak bir yerde değil, metalik aksam da değil çürümez paslanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 14 Ağustos 2016; 17:14:16 >
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam,arabayı 1-2 aya elden çıkarma planı yapıyordum.Kader işte hiç olmadık yerde sürttüm arabayı.Sizce çok değer kaybı yaşarmıyım bu sürtünmeden dolayı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Local olarak boyatın bence, göze batan bir yer değil hani görüpte fiyat düşürmek isteyen çok olur ama değicek bir yer değil.

• ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• Benim tampon buna göre delik deşik sayılır. Tampondaki hatayı ben umursamıyorum umursayan varsa boşver. Tamponun işi zaten aracın zarar görmesini engellemek. Hele sendeki bunun için fiyat düşmez. Düşürmeye çalışırlar.
  • ozgutozkan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam bakalım artık herşeyin hayırlısı

• Araba pert trafiğe çıkmayın.

Yahu ne var bunda her çukura düştüğünüzde süspansiyon sistemi, teker jant mı değiştiriyorsunuz
  • kaskonuz varsa mini onarımdan ücretsiz yaptırılır
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajlarımı iyi okursanız sorduğum şeyi anlarsınız.Ben masrafı ne kadardır diye soru belirttim siz bana araba pert trafiğe çıkmayın diyorsunuz.Üstelik sizinle önceden tanışıklığımızda var.Üslübünuza şaşırdım doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Sağolun hocam,arabayı 1-2 aya elden çıkarma planı yapıyordum.Kader işte hiç olmadık yerde sürttüm arabayı.Sizce çok değer kaybı yaşarmıyım bu sürtünmeden dolayı ?

Tampon ve benzeri plastik aksamın boyanması veya tamiratı değer kaybından sayılmaz, 2.elde böyle işliyor. Şu ufacık ezik yüzünden sizden fiyat kırmaya çalışan olursa zaten alışverişi kesin o adamla.
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam çok teşekkürler
  • Madem satıcaksınız, hiç dokunmayın böyle kalsın.
    En temizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Tampon ve benzeri plastik aksamın boyanması veya tamiratı değer kaybından sayılmaz, 2.elde böyle işliyor. Şu ufacık ezik yüzünden sizden fiyat kırmaya çalışan olursa zaten alışverişi kesin o adamla.

tam ben diycektim. tampondaki cizigi bahane edip fiyat kirandan uzak dursun diye :).
    plastik aksam komple degisse bile deger kaybi yasanmamasi lazim. zaten adi ustunde bumper. carpismalarda hasari onlesin diye var

• omeri30 O kullanıcısına yanıt
    Malum ilk arabam tecrübem az hocam zamanla öğreneceğiz inşallah. Çok sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.