Şimdi Ara

Arabamda helikopter sesine benzer ses gelmesi 1.4DSG B8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle ben demiştim diyenler yazmasın
    Aracımı sıfır aldım
    Passat B8 1.4 DSG Daha 1000km de
    Bikaç gündür araç 90 km nin üstüne çıkınca helikopter sesine benzer bi ses giriyo içeriye ve bu ses çok kuvvetli
    Yarın servise gidip baktıracağım

Sizce neden dir.
    Bana şanzunan değişcez vs derlerse kabul edeyim mi. Araç daha 1 aylık

Acil yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teker bilyasinda sorun olabilir. Senin aracla değil genel olarak söylüyorum. Tekerden dediginiz gibi ruzgar sesi vs. geliyorsa zamanla artiyor bilyadan dolayi ise 50 60 km hizla giderken rahatsiz eden bir hal almisti corsa c 100 liraya degistirmistim sanaide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben demiştim
  • şanzımandan öyle bir ses çıkacağını sanmıyorum. büyük ihtimal lastiklerinizden geliyor o ses. ve şanzıman derlerse değiştirelim mi diye değiştirin garantisi var. sadece işçilik ücreti ödeyeceksiniz. o da 1.500tl civarında idi en son.

ayrıca sesi videoya çekip buraya koyarsanız iyi olur. belki şanzıman, lastik değilde şamandıra yakıt pompasından ses geliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiator947 -- 23 Mart 2016; 9:44:57 >
  • gladiator947 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=jG6W3xhwBxg

otomobil genel forumunda açtığım konuya video linki yüklemiştim.

Buraya koymayı unutmuşum
  • abi bu şamandıra sesine benzemiyor. şanzımansa büyük sıkıntı ve çok farklı ses çıkarıyor. sen abi almanyayla iletişme geçmelisin bence. bizde de şanzıman sıkıntısı oldu 15bintl istemişlerdi 4 yıl önce. garantiden hallettik ama gene 1.500küsür verdik işçilik parası diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladiator947

abi bu şamandıra sesine benzemiyor. şanzımansa büyük sıkıntı ve çok farklı ses çıkarıyor. sen abi almanyayla iletişme geçmelisin bence. bizde de şanzıman sıkıntısı oldu 15bintl istemişlerdi 4 yıl önce. garantiden hallettik ama gene 1.500küsür verdik işçilik parası diye.

servis lastik ve yol sesi diyo.lifte kaldırdılar aracı orda ses yapmamış. şanzıman olsa yapar diyor.
    araç daha sıfır yeni aldık 2 ay oldu.
    Servisin raporunu bekliyorum. olmadı almanyaya mail atacam
  • valla abi dediğim gibi bizde 2011 de sıfır olarak aldık şanzıman sıkıntısı vardı o yüzden dedim. umarım lastiklerdendir :)
  • Sonuç ne oldu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.