Şimdi Ara

arabam ne kadar eder.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ark. iyi günler öncelikle arabamı önümüzdeki ay satmaya karar verdik Toyota Corolla 2010 comfort 56000 km tramer kaydı yok tamponda dahi boyası yok galericiler 40000 tl veriyorlar konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. saygılar.

• Usta galericiler öldürür aracı,piyasaya göre uygun bişey yaz temizzse zaten satılır (hangi renk araç resim falan atın görelim)
  • Merhaba, Araç arıyorum

aracın resimlerini atarsanız bakalım anlaşabiliriz.
  • 46 Bin liradan aşağı vermeyin hatta biraz beklerseniz 48'e falanda gidebilir.
  • 47-48 eder sanırım.
  • rengi füme renk bugünde pasta cila boya koruma yaptırıyorum yarın akşam fotolarını koyabilirim.
  • üstat galericilere vereceğine üç kuruş daha düşüğüne ihtiyacı olana vermek daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • arabam pasta cila boya koruma ve kaput korumayı yaptırdım tabiri caizse kız gibidir. fotolarını yükledim satış fiyatım 54000 tl dir. cüzi miktarda pazarlık yapılır. Fiyat yüksek düşük muhabbeti yapmayalım tel. 533 213 48 30 arabam denizlide arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.arabam ne kadar eder.

• ahahah jant kapaklı 7 yaşında 54 bin ha
  • 70 bin yaz 68 e pazarlikla yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh fiyata bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oznefe O kullanıcısına yanıt
    galerici 40000 verdiyse ben biraz geçeyim 40.500 e olursa geleyim hocam
  • 40 500 sen bulursan aynısından ben alayım
  • Usta deli misin ne pazarlik payi 54 az bile istemişsin... araba kiz gibi yıllandıkça değerleniyor bu arabalar 2 sene bekle 60 yaz

• Aracım ne kadar eder deyip 54bine yazmış ama cüzi miktar var :) o cüzi miltae 7-8 bindir inşallah :)

• Adam konuya ilgiyi çekmiş sonrada fiyatını vermiş. Sizde yuh felan diyorsunuz Reklamını iyi yaptı eleman.
  • arabam ne kadar eder diye konu açıyorsun galeri 40 bin veriyor diyorsun sonrada 54 bin tl fiyat biçiyorsun bu ne lahana turşusu bu ne perhiz. 2-3 mesajı olan yeni üyeler konu açmasın şu forumda
  • Aracım ne kadar eder diyip galerinin verdiği fiyatı da söyleyip sonra o fiyattan 15 bin yüksek yazmak şark kurnazlığıdır. Kendini uyanık sanan bir zavallı

• walla galeri fiyatını verip, galeri kar marjlarından haberdar ettiğiniz için burdaki çoluk çocuk adına teşekkürlerimi sunarım. Aracınızın maşallahı var. Uyguna kesinlikle yedirtmeyin. Daha iyileri olsun, satılır satılmaz bilmem ama becerebilene hodri meydan galeride buluşalım meydan sizlerin gençler, gördünüz kar marjlarını açınız para basarsınız? Ne dersiniz bu işe? İşler göründüğü gibi kolay değil. Hiç bir iş. Kiralar ve hava para ve dükkan fiyatlarından ve özel galeri alanlarının birim kiralarından haberi olan, sigortalı personelin maliyetinden, maliyenin cezalarından haberi olan buyursun demekki iyi para var? mı acaba? Gençler boş hülyalarla uğraşmayın. Çalışın derslerinize, işinize...
  • 55 bin tl ye sifir 9 bin km de egea veriyorum 1.4 ve 2016 adam 2010 modeli 54 haaaa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.