Şimdi Ara

ARABAM ÇALINDI BİR UMUT GÖREN OLUR BELKİ ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 nisanda bursa'da aracımız çalındı.polis araştırıyor fakat bugün 3.gün hala bulunamadı.Bursa'daki arkadaşlar 16 JYH 13 plakalı gri punto.görürseniz lütfen 0535 5516426 numarasından bana ulaşabilirmisiniz.Bir umut donanımhabere yazayım dedim.Allah yardımcımız olsun.

KAYIP

16 JYH 13

2011 MODEL GRİ PUNTO EVO

TELEFON 0535 551 64 26

• Dostum geçmiş olsun, elinde foto varsa ekle istersen göze çarpacak bir çizik vuruk bir şey var mıydı?
  • saol teşekkürler ancak hiç fotoğrafını çekmemiştim vuruk,çiziği de yoktu göze batacak şekilde.o yüzden plakayı yazmakla yetindim.emniyet tarafından aranıyor.inşallah ordan,burdan veya herhangi bir yerden hayırlı haber gelir.
  • inşallah derhal bulunur.
  • Büyük geçmiş olsun kardeşim Bursa'danım plakayı kaydettim bir umut görürüm belki arkadaşlarıma da haber verdim, görüldüğü an numaran aranacaktır. Geçmiş olsun tekrardan.
  • çok saolun teşekkürler.üyelerin bunu okuması bile umudumuzu arttırmaya yetiyor.çaresizlik kötü şeymiş.desteğiniz için teşekkürler
  • geçmiş olsun umarım bulunur
  • Büyük Geçmiş Olsun Allah Tez zamanda aracınıza kavuşturur inşallah :(
  • Bulunur inş daha önce bulanlar olmuştu forumda
  • Kardeşim geçmiş olsun,Allah böylelerin belasını versin.
  • çok teşekkürler.inşallah bulunur.
  • çok geçmis olsun hocam geçen gün bizim ded aracımız çalındı aynı gün bulundu insallah sizinki de hemen bulunur nasıl çalındığı hakkında bilginiz var mı? araçta göze batan bir sey ezik çizik standart bir puntodan farklı bir sey var mı?
  • bursadan çalınan araçların çoğu eskişehire götürülüyor. eskişehir facebook öğrenci sayfalarına yazmanızı öneririm ödül de koyarsanız öğrencilerin dikkatini çekersiniz.
  • Ben Bursa'dayım, görürsem haber veririm kardeşim.
  • Gecmis olsun kaskonuz var miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafacem1 M kullanıcısına yanıt
    Bugün ayın 17'si ve hala aracın kayıtlarda çalıntı olarak görülmüyor. Polis merkezine giderek araç siciline çalıntı kaydının işlenip işlenmediğini öğrenmeni tavsiye ederim eğer resmi başvuru yapmışsanız ki yapmışsınızdır diye düşünüyorum, bu kaydı girmemeleri ilginç olmuş.
  • Malum mu oldu ne şimdi araç çalıntı olarak görülüyor...
    Bu arada Belediye'ye sordun mu, aracı kendileri kaldırıp götürmesinler garajlarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praetor -- 17 Nisan 2014; 21:46:31 >
  • anahtarsız nasıl çalmışlar hayret
  • kaydı gözüküyor işlenmiş olması lazım.belediyeyle veya resmi kurumlarla hiçbir alakası yok.15 nisan akşamı araç bir mobeseye takılmış tek gelen haber bu.
  • Eskisehirdeyim
    Aklimda plaka
    Insallah bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.