Şimdi Ara

araba su alıyor ama bulunamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
7.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece şoför kısmı yağmurda su alıyor kaportacı heryerden su tuttu altını üstünü inceledi hatta yağmurda bizzat ben kontrol ettim hiçbir yerden su girmemesine rağmen şoför kısmı paspas su doluyor.alttan delik açtı ama şimdi yine su dolmuş.ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracınız markası modeli nedir? Aractan araca göre değişebilir , kimisi cam fitilinden, kimisi çamurluk içi çürükten dolayı, kimisi silecek freze lastiklerinden, kimisi kapı fitillerinden su kaçırıyor v.s...
  • tam tarif ettiğin yerde merivalarda kalorifer tesisatı var. dışardan su almıyorsa kalorifer tesisatından kaçırıyordur. arabanın suyunun da eksilmesi lazım bu durumda.
  • Bende aynı dertten müzdarptim. Şöför tarafı 3 yagmurda da göl oldu. Tanıdık ustama götürdüm motor kaputunun altında bir yeri silikonladı. Birde su tahliyenin altında bir parça var direk suyu alta akıtan onun yönünü değiştirdi sorunum çözülmüştü. Fakat bu su alma olayı farklı sebeplerden olabiliyor. Çok can sıkan birşey geçmiş olsun
  • Bmw de karşılaştığım bir sorundu bu. Sileceklerin altında ki plastik eskiyince su kanalları pislikle doluyor, tıkanıyordu ve taşan su kaloriferden arabaya doluyordu, değiştirince sorun kalmadı
  • Cam filitine bakın orda küçük bir yerden su alıyor olabilir gerekiyorsa camı söktürüp silikonlayıp geri taktırın.
  • eski lagunamda olmuştu. fitilleri degistik duzelmedi en son bulduğumuz yer önceden kapıya çarpmislardi kaportaci tamir ettikten sonra kapı panzildotunun içindeki poşeti takmamis. başka bir kaportaci oraya göre kesti yapıştırıcı ile taktı sorun kalmadı. ön kapı boyalı ise baktirin içine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arac kango pampa.kaporta ustasına götürdüm.su takliyelerini kontrol etti su gidiyor açık yani..
    hortumu aldı başladı camlara yanlara oraya buraya tuttu ama su hiçbir yerden girmiyor içine girdi ben yaptım altına baktı bir türlü giren yeri bulamadı enteresan dedi...
    alttan delik açtı su gitsin diye ama yağmurda paspasın üstü göl oluyor.süngerle suyu alıyorum...
  • arabanız su alıyor batmak üzere. filikaya atlayın ve aracı terkedin.

şaka bir yana, ön camın altından oradan sileceklerin altından su kaçıyor olabilir mi ?
  • Sileceklere fitilllerin lduğu yere ön cama vs...su tutmadığımız yer yok su girmiyor ama yağmur yağınca su oluyor.enteresan.
  • Aracınızı nereye park ediyorsunuz bir keresinde bizimde arabanın içine su girmişti ama ne girmek paspaslardan pedallara kadar su. Nasıl olmuş derseniz park ettiğimiz yerde biraz eğim vardı sularda bu eğim sayesinde kaldırım hizasına kadar dolmuş artık çamurluk tarafından mı bir yerden de bu şekilde su girmişti.
  • En iyisi bir gece yagmur yagınca arabada yatın kaportacı arkadaş ile kesin bulunur başka çare yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.