Şimdi Ara

Araba Oyunu Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba, nasıl bir tür istiyorum ondan bahsedeyim ilk.
    -Kalite fark etmez
    -Yıl fark etmez
    -Modifikasyon bol seçenekli olursa iyi olur
    -Gündelik arabalar Yarış arabaları fark etmez en az 40 araba olsun ama
    -Crack i çıkmış bi oyun olsun durumumuz bir oyuna 250 TL Vericek durumda değiliz
    Sistem
    -NVİDİA Geforce Mx130
    -64 BİT ekran kartı
    -8GB ram
    -240 GB SSD 1 TB Harici Hard disk
    -GTA 5i en yüksek ayarlarda hafiften biraz fazla kastıran bir sistem
    -DipNot: Undergorund serisi Most Wanted 1 yazmayın çok oynadım :D

• Street Legal Racing: Redline 2.3.1 Steam'da şu anda fiyatı 11,5 lira. Ek paketi var yüksek kalite arabalar içeriyor onunla birlikte fiyatı 18 lira falan oluyor. Modifikasyonun gerçek anlamda dibine vurursunuz. Steam atölye desteği ve mod desteği had safhada. Sadece biraz arabalara meraklı olmak lazım. Grafiklerine takılmazsanız oynadığınız en gerçekçi araç modifiye oyununu oynarsınız. Motora yaptığınız tuningin motor ömrüne etkisi oluyor o kadar söyleyeyim. Ayrıca patates bilgisayarda bile çok rahat çalışır. Bir tek en azından gamepad ile oynamak lazım.

Diğer bir önereceğim oyun da Revhead. Bu da Street Legal Racing gibi araba modifiyesi v.b detaylı bir oyun ama grafikler gene biraz tırt.

Ha yok ben fazla teferruatla uğraşmak istemiyorum derseniz de, Juiced bakabilirsiniz. Underground 2'ye rakip olarak düşünülmüş bir oyun. Araç çeşitliliği bol, modifiye çeşitliliği eh işte yeterli. Juiced 2 Hot Import Nights var. Tek kusuru 30 fps sabit olması, onun dışında araç ve modifiye çeşitliliği çok güzel. Ayrıca karakterin skill olayı da var. Ama 30 FPS olduğundan çok oynamadım onu. Street Racing Syndicate var. Biraz hatunlara özen gösterilmiş bir oyun olsa da, Underground 2'ye rakip bir oyun daha. Araç çeşitliliği biraz az ama, olan araçların versiyonları çok. Yani Mitsubishi Eclipse GS / GT / GT-S / GST gibi bir sürü alternatifi var. Steam'da fiyatı 2 lira bile değil şu anda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.