Şimdi Ara

Araba Kiralayarak Pratik vs Direksiyon Dersi Alarak Pratik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ehliyeti alalı 3-4 sene oldu ama araba falan olmayınca hiç pratik yapma imkanım olmadı. Sürücü kurslarının direksiyon derslerini sordum 70-80 lira diyorlar 10ders alsam baya para yapıyor. Onun yerine araba kiralayıp 1hafta babamla istediğim kadar pratik yapsam daha yararlı olur mu? Kiralarsak ekstra sigortalı şekilde kiralamaya düşünüyorum. Gold Car'a baktım 380tl+280 full sigorta bir hafta kiralaniyor. Ailecek bir yerlere de gideriz belki. Önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi José -- 9 Eylül 2017; 21:7:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 10 ders almaya ne gerek var? Sonuçta sürüşü sıfırdan öğrenmeyeceksiniz, bildiklerinizi hatırlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ComandanteBilic

Hocam 10 ders almaya ne gerek var? Sonuçta sürüşü sıfırdan öğrenmeyeceksiniz, bildiklerinizi hatırlayacaksınız.

İyice pekiştirmek istiyorum, 3 ay sonra yine hic direksiyona dokunmamış gibi olmamak için hocam

• İyi olur da. Senet imzalayarak kiralama. Çok başı yanan var öyle

• Yok kurumsal firmadan kiralayacagiz.

• araba sürmeyi gözünde büyütürsen zorlanırsın.. araba alma niyetin varsa arabanı al onda öğren...
  • Arkadaşın dediği gibi arabanı alma niyetin varsa onu alıp tecrübe edin, insanın kendi malı gibisi yok.

İmkan yoksa baban sakin ve sabırlı biriyse ve öğretebileceğine inanıyorsan olur. Ama bunları yapamayacaksa kursa gitmek daha mantıklı. 10 defa gitmene gerek yok. 4 seans fazlasıyla yeterli olur diye düşünüyorum ama bir kursa da danış derim ve eğitmenini iyi seç...

• bencede otomatik araç alıp kendi aracında öğren
  • araç alma durumum yok şu an, fakat işe girme durumum var. aktif araç kullanabiliyorum diyorum ama arabayı verseler gidemem şu gün için o yüzden bu şekilde halletmeyi düşündüm.
  • Ders aldiginizda yakit gibi giderler kursa ait oluyor, üstüne olayi daha teknik olarak anlatıyor iyi bir hoca. Ehliyetli olarak 8-10 saat ders aldığınızda sehirici- uzun yol baya yol yaparsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.