Şimdi Ara

ARABA İLE AVRUPA TURU YAPIYORUZ (YAPTIK)!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
14
Favori
15.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drift34

Bende Ab vatandaşlığı var cift vatandaşım yani aynı turu ileride bende yapıcam

hangi ülkeden ?
  • hocam senin yerinde olsam slavları dolaşırdım biraz. kuzey avrupaya girmemişsin hiç. mesela çek cumhuriyeti slovakya slovenya avusturya letonya estonya litvanya çok zaman gider ama önemli değil gezip göreyim dersen finlandiya-isveç-norveç üçlüsü belarus falan. bunları da dahil edersen tam bir avrupa turu yapmış olursun ama baya uzun sürer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hocam möthiş yaw..benim de ilerde yapmayı planladıgım şeylerden biri bu..ama bizim araba benzinli...şinci benim annem de 1. kademe öğretmen yeşil passport çocuklara da veriyolar degil mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: MancınıK*

hocam italya'nın güzel sahillerine de uğrardım ben olsam... un sueno falan işte ne bileyim ispanya cart curt...

işte bana bunlarla gelin
    mesela nerelere gidelim onları bir söyleyi verin hele
    fransa ve italyadaki güzel plajları kaçırmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: drift34

Bende Ab vatandaşlığı var cift vatandaşım yani aynı turu ileride bende yapıcam

hangi ülkeden ?

Romanya vatandaşlığı kaptıkkk cok iyi vallahi imkanınız varsa 5 sene yurtdışında yaşayın vatandaşlık alın ne vize sorunum var nede kalma sorunu istediğim ülkeye sorunsuz gidiyorum

• Hocam durumlardan tekrar haberdar et bizi benim ve bir arkadaşımında araba ile avrupa tut hayali var yaz okulunun bitmesini bekliyorum. Plan yaptığım kağıdı şimdi bulamadım ancak bizde avrupada yatay 8 şeklinde rota planladık. totalde 11.000 km tuttu oda nereden baksak türk lirası ve şehirlerdeki benzin fiyatları ile 1500 tl tutuyor. Eğer parayı tam denkleştiremezsek Kiew e gidip Pripyat turuna katılıp döneriz :)
  • Hocam turu bitirdiyseniz, deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz. Benzer bir tur planımız var bizim de.
    Yeşil pasaportumuz var fakat bildigim kadariyla Bulgaristana yeşil pasaportla vizesiz giriş yapılamıyor. (Arabayla transit geçilebilir mi bilmiyorum) Bunun sebebi de büyük depolu araçları Bulgaristanda fulleyip TR ye girip bolaştmaları, ve bunu günde 20-30 kere yapmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIA -- 3 Eylül 2012; 23:47:28 >
  • sorunsuz tamamladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: carl johnson

sorunsuz tamamladık

insan bi fotoğraf çeker laaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: heytaxi

quote:

Orijinalden alıntı: carl johnson

sorunsuz tamamladık

insan bi fotoğraf çeker laaa

diyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa turuna lpg li araçla çıkmak nasıl olur ? yakıt sıkıntısı ceker mıyız ?
  • Cekme ihtimaliniz var yanlış hatirlamiyorsam lpg istasyonlari farkliydi
    En uygunu dizel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Hyneman

Cekme ihtimaliniz var yanlış hatirlamiyorsam lpg istasyonlari farkliydi
    En uygunu dizel olur

bi sorum olacak. ben eşim ve eşimin kız kardeşi avrupa turu düşünuyoruz. Ben ve eşim 8-3 öğretmenız, baldızım üni öğrencisi. babam 1-1 emeklı ogretmen, kaynanam ise 2-3 ü hemşire. biz hangi pasaport kullanabılırız ? bi de bayanlarla avrupada guvenlık durumu nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

En uygunu dizel olur

bi sorum olacak. ben eşim ve eşimin kız kardeşi avrupa turu düşünuyoruz. Ben ve eşim 8-3 öğretmenız, baldızım üni öğrencisi. babam 1-1 emeklı ogretmen, kaynanam ise 2-3 ü hemşire. biz hangi pasaport kullanabılırız ? bi de bayanlarla avrupada guvenlık durumu nasıldır ?

Anladigim kadariyla meslege yeni baslamissiniz bu durumda yesil pasaport alamiyor olmaniz lazim shengen alacaksiniz
    Esinizin kardesi üniversite ogrencisi oldugu ve annesi 3.1den yuksek olduğu icin yesil alabilecek olmasi lazim
    Tabi bunlar benim bilgilerim dogruluguni teyit etmenizde fayda var
    Ali tezel gibi konuştum haa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

En uygunu dizel olur

Anladigim kadariyla meslege yeni baslamissiniz bu durumda yesil pasaport alamiyor olmaniz lazim shengen alacaksiniz
    Esinizin kardesi üniversite ogrencisi oldugu ve annesi 3.1den yuksek olduğu icin yesil alabilecek olmasi lazim
    Tabi bunlar benim bilgilerim dogruluguni teyit etmenizde fayda var
    Ali tezel gibi konuştum haa

ali tezel parayı bulunca aleme daldı büro aç sen hocam, danışmanlık bürosu. ben de megane 1.5 dci st alacam . ceed sw cok yakıyor dediler. yoksa o da kadrajımdaydı

• Diğer ülke sslerinide ekler misiniz hocam
  • O kadar yol ve şehir 4 kişi 4000 tl nasıl oluyor?Gerçekten aklım almadı şu an.Ne yediniz ne içtiniz nerde kaldınız müzeleri falan gezmediniz mi?Konuyu derinleştirebilirsek güzel olur
  • Hocam Gerçekten 4000 Tl Bu Tur İçin Sudan Ucuz Ayrıca Benzin Parasıda İçindeymiş İlginç.Gerçekten Böyleyse Her Seneye Bende Düşünebilirim
  • İngilizceniz var galiba. Dil sorunu yaşadınız mı ülkelerde.Gerçi oradaki insanlar da İngilizce biliyordur. Maliyet baya iyiymiş. Alışveriş yapmadınız mu hiç ya hatıra niyetine ne bileyim ihtiyaçlarınız baya ucuza geldi heralde ki bu kadar az tuttu masraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis Hanim -- 6 Ağustos 2014; 3:44:32 >
  • konu guzel tekrar alevlendırdım, ancak ıcerık az hocam. tum ayrıntıları istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.