Şimdi Ara

Araba icin ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle selamun aleykum. Bu sistemle ilgili bilgi almak istiyorum yeterlimidir param bosuna mi gider? Arac stationwagon yeterli sesi alirmiyim ? Bu konuda bilgim yok ilk defa ses sistemi yaptircam. Butcem kisitli yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim
     Araba icin ses sistemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fuemg64 F kullanıcısına yanıt
    ve aleykümselam kardeşim, bu fiyatlarda bir şeyler bakıyorsan, bu sistemle istediğin sesi alırsın tabi ki. yani bir araç içerisinde fazla para vermeden bu setlerden alıp takmak seni tatmin edecektir ama verdiğin ücret önemli sadece. çünkü bu fiyat aralığında aşağı yukarı hepsi birbiriyle aynı sesi veriyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-paket-sistem-komple-set-ismail-berke-den-pioneer-roadstar-103496638/detay
    mesela bu sistem eminim senin aldığın fiyattan daha uygundur. linktekini tercih edebilirsin.

ha bana kalırsa hepsini tek tek kendin al derim. benim bagajda "pioneer VCCS" var mesela, 400 watt ama JBL'nin 1000'liği bunun yanında halt etmiş. Daha fazla kafa karıştırmayayım, sen bu setlerden gönül rahatlığıyla al ve bu işlere giriş yap bence. sonradan isteklerin zamanla şekillenecektir.

• Teyp arabanın orjinal mi?

• Yok hocam twogo diye belirsiz bi marka oda bu aralar calismamaya basladi simdi hic gelmiyor teyp aciliyor ritimleri gosteriyo ama ses yok. Zaten onde 1 tane haporlir var onla idare ediyodum. Bende ufaktan bi set alayim almisken tam olsun dedim. Bu arada setin fiyati 330 lira. 180 lirayada pioneerin bi teybi var ondan almayi dusunuyorum arac tempra sw

• tr.teknikressam kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdigin icin tesekkur ediyorum ustam. Baana onerdigin sistemide biliyoeum onu almak istiyordum aslinda 330 liraya bu set karsima cikinca acikcasi daha hosuma gitti Bu sistem sende var galiba hocam sesi nasil memnunmusun setten

• Dediğim gibi bendeki VCCS bunlarla alakasız sıfırını bulamazsın bendekinin. Beni bırak sen o fiyata bu set çok iyiymiş al gitsin. Radyoyu da güvenilir bir yerden 2. El almanı öneririm. Boşa 300 lira verme sıfırına.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.