Şimdi Ara

ARABA ALIMI İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba eminim danışmak istediğim konu birçok kez açılmıştır. Güncel olarak bende tekrardan sormak istiyorum

İnşallah eylül ekim gibi araba alacağım şuan araştırma aşamasındayım donanım,fiyat konfor olarak ilk başlarda ford fiesta düşünüyordum ama kullanan bir kaç kişi arabanın çok ağır olduğunu söylediler yani hızlanma problemi var öyle hız tutkunu değilim ama arabada ağır kalırsa hoşnut olmam hem içide dar dediler şuan kararsız kalmış durumdayım bütçem 30,000 tl ama duruma göre kredi de çekebilirim 5000 tl kadar sizce polo 1,2 70 hp kurtarırmı performansı nedir yoksa 1,4 85 hp mi almalıyım şuanki fiyatı 34500 alabilirim ama kararsız durumdayım bu araçlara alternatif ne söyleyebilirsiniz

• ikinci el octavia facelift düşünebilirsiniz. lpg şehir içi 25 kuruş yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

ikinci el octavia facelift düşünebilirsiniz. lpg şehir içi 25 kuruş yakıyor.

skoda güvenilirmidir. ayrıca lpg pek tercih etme taraftarı değilim iyi yapan bi usta bulmak lazım aksi takdirde tehlikeli başka önerebilleceğiniz hackback araç varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefes34

quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

ikinci el octavia facelift düşünebilirsiniz. lpg şehir içi 25 kuruş yakıyor.

skoda güvenilirmidir. ayrıca lpg pek tercih etme taraftarı değilim iyi yapan bi usta bulmak lazım aksi takdirde tehlikeli başka önerebilleceğiniz hackback araç varmıdır.

tabiki sağlam güvenli . vw, audi ne ise skoda odur. octavianın bütün parçalarında vw, audi amblemlerini görebilirsiniz. zaten bir makine mühendisi millet boşuna fazladan para vermekte audiye demişti. octavianın sıfırı 70 bin tl yenisini almak mümkün değil. ayrıca lpg fabrika montajlı olanlar var yani güvenli. çünkü motor tam uyumlu.

• pilot84 P kullanıcısına yanıt
    bana lüks kaçar o araç hocam bütçem en fazla o da kafama yatarsa 35000 tl falan ekstradan kredi çekerim ikinci elde 50 bin km geçmemiş araçlar tercihim octovia ya baktım bana gitmez
  • quote:

bana lüks kaçar o araç hocam bütçem en fazla o da kafama yatarsa 35000 tl falan ekstradan kredi çekerim ikinci elde 50 bin km geçmemiş araçlar tercihim octovia ya baktım bana gitmez
    Chevrolet AVEO 2012 HB Dizel.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-cok-temiz-dizel-hb-aveo-129845214/detay#

Lütfen inceleyiniz aracı.Yakıt olarak,donanım olarak,güvenlik olarak çok üstün bir araç fiyatına göre.NCAP'tan 5 yıldız...
    Ve de şehir dışı 100 km'de 3.3 litre yakıt tüketimi,şehir içi ise 4.2 litre.HB olmasına rağmen gayet geniş bagajı var.Düşünün bence.

• BU ARABAYI ÇOK İSTEDİM HATTA OTOMATİK VİTESİ DÜZ VİTES FİYATINA DİYE KAMPANYA YAPMIŞTI 31,000 TL YE VERİYORLARDI ALAMAMIŞTIM AMA BUNUNDA İKİNCİ ELİ ÖLÜ RESMEN SATABİLECEĞİM ARAÇDA OLSA İYİ OLUR
  • Hocam clio 4 ikisinide solladı clio 4ü çok güzel yapmışlar iç tasarımdan say herşeyi çok güzel araba, clio 4 bi bak bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aquen -- 3 Temmuz 2013; 17:27:01 >
  • Nefes34 kullanıcısına yanıt
    Evet binmek uzun süre binmek için alsanız iyi olur,Chevrolet'in 2.eli pek canlı değil :)
  • polo 1.2 veya 1.4 için ne dersin aslında yılda taş çatlasa 10 bin km yi geçmem benzinli alsam daha mantıklı olurmu sence
  • çok pahalı kardeş almak isterim ama benim için 30 bin tl üstü bile pahalı ama duruma göre 5 bin tl kredi çekicem aklıma yatarsa bi araba @DefendYourSeLf
  • Polo alin o zaman aksam ilan verseniz gece yarisi satarsiniz
  • quote:

BU ARABAYI ÇOK İSTEDİM HATTA OTOMATİK VİTESİ DÜZ VİTES FİYATINA DİYE KAMPANYA YAPMIŞTI 31,000 TL YE VERİYORLARDI ALAMAMIŞTIM AMA BUNUNDA İKİNCİ ELİ ÖLÜ RESMEN SATABİLECEĞİM ARAÇDA OLSA İYİ OLUR

Tüccar plazaları:
    vw opel ford toyota honda.
    Geri kalanları önermeyiniz,kardeşimizin işi yok.
    Alacağınız araç bu plazalar arasındadır,ona göre bütçenize uygun bir şey belirleyin.
    1.2 Trendline düşünülebilir.Chevrolete'e göre piyasası daha iyi.Yakıtı da benzinliye göre uygun bence,ve de vergisi düşük.Ama performans bekliyorsanız 1.4 alın derim.Birazda vergide keseyi açarsınız Zaten pek binmiyorsunuz heralde LPG'de taktırıp performans düşürmeye gerek yok 1.2 arabada.

EDİT:Benzinliyi tavsie ederim,dizel bakım ister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zczz22 -- 4 Temmuz 2013; 8:59:12 >
  • 1,2 BİZİ KESMEZ DİMİ 3 KİŞİLİK AİLEYİZ İLLAKİ ARBAYA GELENDE OLUR 4-5 KİŞİ OLDUĞUMUZU + YÜK OLACAĞINI VARSAYARSAK 1.2 POLO BİZİ ZORLARMI YOKSA HİÇ UĞRAŞMA 1.4 85 HP Mİ AL DERSİN ?
    Ben de 1.2 kullanıyorum.Ama şehir içinde çekiş konusunda hiç sıkıntı olmuyor.Hatta 1.4 - 1.6'lara taş çıkaracak şekilde gidiyor.Ama rampalara düşük devirde girince yavaşlıyorsunuz,yüksek devirde girerseniz hiç kesilme olmuyor ama yakıt artıyor.Ama sen almışken 1.4 al derim.Evet evet 1.4 al,biraz performans şart demi ?
  • POLO NASIL PEKİ ÇOĞU KİŞİ POLOYA O KADAR PARA VERİLMEZ DİYOR SENCE 0 MI ALMALIYIM YOKSA TEMİZ AZ KULLANILMIŞ 2.EL Mİ
  • quote:

POLO NASIL PEKİ ÇOĞU KİŞİ POLOYA O KADAR PARA VERİLMEZ DİYOR SENCE 0 MI ALMALIYIM YOKSA TEMİZ AZ KULLANILMIŞ 2.EL Mİ
    seat ibizalara veya leonlarada bakabilirsin. wv , audi , skoda , seat aynı grubun arabaları
  • LEON PAHALI KAÇAR BANA İBİZA İÇİN ARKASI ÇOK DAR DEDİLER DİZ MESAFESİ YOK DENECEK KADAR AZ DİYORLAR
  • GreenHeart kullanıcısına yanıt
    dediğinize baktım hocam ama bana pahalı kaçar en ucuz 38 bine gördüm o da adanada ewet içi comfortline göre çok güzel ama benim sınırımın çok üstünde bir araç
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.