Şimdi Ara

Araba alım satımı konusunda tecrübeli üstadlar bir sorum olacak!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Noterde işlemler yapıldıktan sonra parayı alıyoruz örneğin, para sahte çıkarsa ne olur? İlla banka ortamına mı gidip paralar kontrol ettirilmeli. herkes nasıl yapıyor! bana biraz anlatabilirmisiniz? yorumlar için şimdiden allah işinizi daima rast getirsin!

• quote:

Orijinalden alıntı: spa®co

Noterde işlemler yapıldıktan sonra parayı alıyoruz örneğin, para sahte çıkarsa ne olur? İlla banka ortamına mı gidip paralar kontrol ettirilmeli. herkes nasıl yapıyor! bana biraz anlatabilirmisiniz? yorumlar için şimdiden allah işinizi daima rast getirsin!

önce bankaya arabayla gidilir para çekilir notere gidilir işlemler yapılır ve para verilir(bundan önce tabi arabaya baktırılır yürüyeninde birşey var mı diye)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

Orijinalden alıntı: spa®co

Noterde işlemler yapıldıktan sonra parayı alıyoruz örneğin, para sahte çıkarsa ne olur? İlla banka ortamına mı gidip paralar kontrol ettirilmeli. herkes nasıl yapıyor! bana biraz anlatabilirmisiniz? yorumlar için şimdiden allah işinizi daima rast getirsin!

önce bankaya arabayla gidilir para çekilir notere gidilir işlemler yapılır ve para verilir(bundan önce tabi arabaya baktırılır yürüyeninde birşey var mı diye)

Cevap için teşekkür ederim dostum

• En iyi satis yolu

Alici gelir arabaya bakar istedigi servise goturur baktirir araca begenirse kaporayi verir

Anlasirsiniz noter satisindan once para bankaya yatar
    Sonra satis yapilir

Herkes evine ::)))
  • önce bankaya gidilir para hesaba yatırılır satıcı tarafından ve gerekirse açıklama kısmına "şu plakalı aracın satış bedeli" diye not düşülebilir,sonra yakındaki bir notere beraber gidilir ve satış yapılır,ben böyle sattım..
  • arkadaşlar yeteri kadar açıklamış zaten ama eğer alıcı parayı yanında getirmişse noterden önce bi bankaya yada döviz bürosuna uğrayıp kontrol ettirip sonra notere gitmeli bu devirde her şey olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.