Şimdi Ara

Ara makas kullanan ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
45.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu biraz eskide kalmış ama yinede ben yazayım, belki işine yarayan olur... Bağcılar da 2 ya da 3 sene üst üste türkiye genelinde yapılan yarışmada birinci gelmiş bir kuaför var. Benim evimin yakını, ben ona gidiyorum.
    YERİ: Bağcılar istanbul caddesinde arçelik bayiinin karşısında İsmini hatırlayamadım şimdi, saç kesim 15 tl
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightsdanger

Konu biraz eskide kalmış ama yinede ben yazayım, belki işine yarayan olur... Bağcılar da 2 ya da 3 sene üst üste türkiye genelinde yapılan yarışmada birinci gelmiş bir kuaför var. Benim evimin yakını, ben ona gidiyorum.
    YERİ: Bağcılar istanbul caddesinde arçelik bayiinin karşısında İsmini hatırlayamadım şimdi, saç kesim 15 tl

biliyorum orayı zaten yazıyor bilmem kaç senesi seç kesim birincisi. çok kalabalık oluyor orası yanlız bi kere gitmiştim çok sıra vardı. biraz işim var gelicem diyip sıvışmıştım
  • Genelde hafta içi sabah gittiğim için beklediğim en fazla 1 kişi olmuştur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightsdanger

Genelde hafta içi sabah gittiğim için beklediğim en fazla 1 kişi olmuştur...

doğrudur ben akşam üstü gitmiştim. tam iş çıkışının olduğu zamanlar ondan sanırım
  • Yoğun olan yerleri seyreltiyor ara makas merak edenler için
  • bende hep efile kestiririm ankarada (faruk-ihsan abi)
    konyadaki kuaförüm jiletle traş ediyor ama süper oluyor (mevlüt abi'ye selam )
  • Babam 30 seneden fazla bi zamandır kuaför.Her saç kesiminde ara makas vurur.Gayette güzel oluyor
  • Ara makas dediğiniz işte kullanılan makasın keskin yerleri TARAK şeklinde mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

Ara makas dediğiniz işte kullanılan makasın keskin yerleri TARAK şeklinde mi?

evet öyle..

bende saç kesildikten sonra bi ara makas attırıyorum saça. iyi oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trio

Bu aramakas saç uzadıktan sonra görüntü bozukluğu sağlarmı ?

Hayır daha da güzel duruyor.Yarın gidip bi ara makası attırcam saçlarıma.Çok karıştılar iyice,bi düzelsinler.
  • Ara makas güzel oluyor gerçekten . Saç kat kat duruyor ama berbere göre değişiyor tabi =)
    Ve saç fazla kabarmıyor . Tavsiyem , saçınızın ön tarafına ve ensenize fazla ara makas falan attırmayın , çünkü seyrelttirdiği için kötü görüntü olabilir :D
  • Aramakas attırmaya sık sık giderim.
    Gerçekten işe yarıyor benim gibi saçı sık ve gür olanlar için
     Ara makas kullanan ?
  • Bende Attıracam Çarşamba Günü Baya Uzadı Ense Tarafı Kabardı..Berberde Fön Çekerken Dedi Zaten Atmalısın Diye..
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Aramakas attırmaya sık sık giderim.
     Ara makas kullanan ?

Demek benim saçım gür olduğu için saçımı keserken bu makası kullanıyormuş berber. Benimde çok gür saçım . Uzayınca biraz daha gideyim sadece ara makas attırmaya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Aramakas attırmaya sık sık giderim.
     Ara makas kullanan ?

Demek benim saçım gür olduğu için saçımı keserken bu makası kullanıyormuş berber. Benimde çok gür saçım . Uzayınca biraz daha gideyim sadece ara makas attırmaya.

Aynen öyle

• saçlar uzadı,

okul açılana kadar kestirmeyecem

arada bir toplatacam.

uzun saç iyidee birde şu terleme konusuna bi çözüm bulsak.
  • Hafif enseleri aldırıyorum ara makasla
  • quote:

Orjinalden alıntı: barman

Bende arıyorum.

Semt Güngören ya da Bağcılarda olsun.

Mavi ye git derim ilgi hastanesi civarı ben oraya gidiyorum saçımın resmini cekersem bi ara atarm
  • Bende kullanıyorum. Kesim bittikten sonra.. bir kerede ara makasla alıyor..
  • birader bende o taraflarda oturuyorum. ara makastan anlayanı bulamadım ben.

kale center daki kuaföre gitmeyi dene. adamalr işinin ehli.saç kesim yıkama dahil 25 biraz tuzlu ama iyi bi saç istiyosan fedekar olmalısın:D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.