Şimdi Ara

AR1451 bu saat orjinal mi arkadaslar? GG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/emporio-armani-ar1451-erkek-kol-saati-garantili-faturali-saat-saat-266834896
    765₺

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/emporio-armani-ar-1451-seramik-erkek-kol-saati-ucretsiz-kargo-267303465
    785₺

Saat & saat te ürün 2240₺
    Ve piyasada yaklaşık 1250-1500 ₺ arasında bir fiyatlanma var arkadaşlar.
    Bana şahsen ucaz geldi.Fakat bu bir kampanya indirim mi gerçek değerimi yoksa bir yamuk mu var ? Anlayan arkadaşlar bir bakıp yardım edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu arkadaşlar fikri olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: manisali0645

Yok mu arkadaşlar fikri olan ?

Fikri olan bir çok arkadaşımız vardır fakat bu ürünün ve markanın bir çok sahtesi replikası mevcuttur kimse riske girmek istemez.

Mümkünse saat üreten markalardan almanızı tavsiye ederim.
  • Bence emperio armani yerine sadece saat ureten bi firmadan alman daha mantıklı olacaktır hiç bi saat üreten marka sonuçta ürününe leke getirmeyi istemez çünkü ekmeğini saat satarak kazanıyordur ama giyim ve moda firmaları öyle değil düşündüğün zamanda öyle kaliteli değildir demiyorum gene senin bileceğin iş ayrıca gitti gidiyora ben olsam pek güvenmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTuNixX -- 8 Mart 2017; 15:1:29 >
  • XxTuNixX kullanıcısına yanıt
    Hocam kendime almıcam hediye alınacak bu saat ve bu model beğenilmiş onu değiştiremem. Hani bu farkın nedeni sahte filan olmasımı yoksa garanti koşulları gibi bi farklılığımı var onu merak ediyorum. Yorumunuz için teşekkürler.

• Kesinlikle sahte :) hic bulasma gittigidiyor'dakine

• Evet sahte çıktı

Adam dolandırıcı

Aldım iade ettim bulaşmayın

Küfür etmek istemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.