Şimdi Ara

Applestore mu Vatan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Applestore'da 6S fiyatına Vatan'dan 7 alınabilir fakat Vatan'dan bir şey almaya pek sıcak bakmıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? İki firma arasında 500 liralık bir fark var az bir farkta değil ama Vatan'ın imajı gereği almaya çekiniyorum.

• Hayır,bir sorunla karşılaşmazsın çünkü vatanda satılan da apple garanti applestoreda satılan da apple garantili yani satın aldıktan sonra senin vatanla işin kalmıyor.Ben olsam kesinlikle Vatanı tercih ederdim.
  • Tr garantili ibaresi olduktan sonra( ki vatan ithalatci garantili mal satmaz) gonul rahatligi ile alisveris yapabilirsiniz.

Vatandan bir kere asus almistim, servisten gelemedi bir türlü. Ama tabi bunda vatanin sucu yok. Tamamen asusun beceriksizligi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gibi bir sorun bekliyorsunuz ki ? Vatandan iki ay önce 6s aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım.

• Hiç bişey olmaz. Haa illaki bir sorun olucaksa apple store dada olur. Vatanda ne kadar fiyatı bilmiyorum ama n11 de 3250 liraydı çek patlatırsan 3150 civarına gelir.

• vatan iyidir ben de ordan alıyorum birçok şeyi. full kaskosu var 1 yıl böylece 3 yıl garantili oluyor makina
  • arkadaşlar kusuruma bakmayın konuyu hortlatıyorum. çünkü konuyu açan arkadaşla olayımız tamamen aynı sayılır.

6s alıcam. vatan ve apple store da fiyatı aynı, garantisi olsun, eski tamir görmüş ürün kakalamak olsun aralarında fark var mı, hangisini tercih etmeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antimin -- 6 Kasım 2017; 10:50:16 >
  • Neden vatan veya apple storedan alıyorsunuz ki. N11'de şuan 2484 tl.

https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-6s-32gb-cep-telefonu-apple-tr-garantili-P141353194
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    n11 hakkında arkadaşlarımın kötü tecrübeleri var. o yüzden uzak duruyorum. şu an iki seçenek applestore veya vatan. fiyatlar ayni

• Tr ürünü, Seri numarası temiz ve jelatinli olduğu sürece istersen mahalledeki bakkaldan al hiçbir sorun olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    seri numarası nedir dostum, temizini kirlisini nasıl anlayacağım
  • Kutunun arkasında yazıyor onu apple ın sitesinden sorguluyorsun böylece cihaz aktifleştirilmiş mi yoksa temiz mi anlıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.