Şimdi Ara

Apple Watch’u Şimdiden Deneyin 'Arwatch ve Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • labkamil (2 mesaj) Ossessione (2 mesaj) casperfriendly (2 mesaj) ender ahmet (2 mesaj) sangokudbgt (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (2 mesaj) (20 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple Watch’u Şimdiden Deneyin 'Arwatch ve Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi inceleme'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5401 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Apple Watch'un henüz ülkemizde satışı belli değil. Dünya genelinde 24 Nisan tarihinde dokuz ülkede satışa çıkacak bu akıllı saatin ülkemize gelmesi tahmini olarak Haziran ayı içerisinde bekleniyor. Sizler eğer Apple Watch'un kolunuzda nasıl duracağını şimdiden merak ediyorsanız bunu denemek için saatin Apple Store'lara gelmesini beklemenize gerek yok. Arwatch uygulaması ile Artırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanarak saati kolunuzda deneyebilirsiniz. 

Agumented Reality adıyla bilinen Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi hakkında incelememizi ve diğer uygulamaları videomuzda bulabilirsiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    Elinize sağlık çok güzel bir inceleme olmuş.
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Basit bir konuyu bir insan bu kadar güzel ve ilgi çekici şekilde anlatır. Elinize emeğinize sağlık.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    945 Mesaj
    Emeğinize sağlık harika bir inceleme olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Berkay hocam sürekli videolarınızı takip ediyorum çok başarılı buluyorum teşekkürler
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Link paylaşıldı mı acaba göremedim çünkü.
    |
    |
  • Binbaşı
    1073 Mesaj
    uygulama yükleme kısmında hata veriyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    güzel bilgelendirici bir program olmus hosuma gitti basarilar..
    |
    |
  • General
    9056 Mesaj
    Gerçekten girişten bağlamaya oradan uygulamalara, montaj ve sunuma kadar 10 üzerinden 9'luk bir video olmuş.
    |
    |
  • Binbaşı
    1073 Mesaj
    yükleyebilen varmı?
    |
    |
  • Yarbay
    2920 Mesaj
    sağlam video gerçekten önemli teknolojik bir gelişim bu arttırılmış gerçeklik olayı, saat ise hikaye
    |
    |
  • Binbaşı
    1731 Mesaj
    10 numara incelme olmuş emeğinize saglik.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    berkan sezer çok güzel videolara imza atıyor
    |
    |
  • Keşke tane tane yerine biraz daha akıcı konuşsanız böyle sanki ufak bi çocuğa birşey anlatıyomuş gibi oluyo
  • Yarbay
    2138 Mesaj
    Videodaki şarkıyı merak edenler için https://www.youtube.com/watch?v=mQ_EFCKUxns
    :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1214 Mesaj

Merhabalar,
    Ben bir eleştiride bulunmak isterim. Sayın editör, çok güzel bir diksiyonunuz var. Ve videoyu sunuşunuz çok güzel. Ancak belirtmem gerekir ki, çok somurtkan bir yüz ifadeniz var. Ve bu durumun benim için sorun teşkil ettiği aşikardır. Biraz daha ciddilikten taviz vermenizi ve gülmenizi veyahutta tebessüm etmenizi isterim. Nihayet biraz daha akıcı konuşmanızı da beklerim. Azcık daha hız artırılabilir.
    Bu ifadelerim sizi kırmasın, bunlar sizin daha iyi olmanız için. Kırıldıysanızda özür dilerim.
    Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4152 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dexter61

Çok güzel bir video olmuş elinize sağlık
    |
    |
  • Yarbay
    4152 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dexter61

Bu arada uygulamayı yükleyemiyorum hocam uygulama yüklenmedi diye hata veriyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1299 Mesaj
    Uygulama yüklenmiyor. Uygulama yüklenmedi hatası veriyor. Epey denedim sonuç aynı.

Bilgisi olan varmı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    ben sadettin teksoy tarzında olmuş sunum

o değilde bir yandan bir telefona 2000 liralar verilmez diye videolar yaparken diğer yandan çok gereksiz(işlevsiz) olan apple watch için reklam kokan hareketler yapmanız bana mantıklı gelmiyor.bu işte bir terslik var aga.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.