Şimdi Ara

Apple Watch’u Şimdiden Deneyin 'Arwatch ve Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi inceleme' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • artırılmış gerçeklik teknoloji falan değil aga.saçma sapan gelişmeleri teknoloji diye yutturup pazarlamaya çalışıyorlar.
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi güzelde app yüklenemeiyor bir türlü

• Apple yine yapacağını yapmış adamlardaki teknolojiye bak gözlerim inanamıyor artık, elektronik saat gibi müthiş bir buluş yapıyorlar ama daha çıkmadan arttırılmış gerçekçilik gibi müthiş bir şey icat ederek saat kolumuzda nasıl duracak diye diğer bütün firmalara fark atan bir buluşa daha imza atıyorlar.

Apple iyi ki varsın yoksa hala daha plastik ve kötü telefonlar kullanıyor, 14nm işlemcisine kadar hepsinden mahrum kalıyorduk

• link nerde aşşada alıp kopyalıyım yapıyoruz site cıkıyor bok gibi bişi foto filan yokk ne sacma bişi bu yawww

• Telefonu hergün şarj ediuoruz. İşimiz yok bu saatlerden alıp birde bunları şarj edecez ha? Orda durun arkadaş.

• link nerde acaba ben göremedim

• merhaba konu guzel tesekkur ederım ancak ne lınk var ne uygulama yuklenıyor sorunlar var bu konuda yardım beklıyoruz

• Video' nun altında Link yok!!!

• Uygulama yüklenemiyor App Store da aratınca da çıkmıyor. Kaldırdılar sanırım

• ar vs vr

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.