Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam öyle çalışmıyor. Su sesini algılayıp el yıkarken yaptığımız el sallama hareketini yapınca geri sayıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formw3

Yok hocam öyle çalışmıyor. Su sesini algılayıp el yıkarken yaptığımız el sallama hareketini yapınca geri sayıyor

Aynen öyle. Zaten direkt mikrofon simgesi çıkıyor ekranda.

• Arkadaşlar watch se 44 mm almayı düşünüyorum da s7 ne zaman çıkacak biliyor musunuz? Yakın zamandaysa erteleyeceğim.

• guvvventr kullanıcısına yanıt
    yorumunuzu okudum bugün almaya gittim. diğer seri yoktu onlarada belirttim ellerindeki ürünün sorunlu olduğunu. tabii ki haber yok kimsenin. şans diye aldım iade etmek istemedim fakat bende de çıktı. ekran çıtır çıtır çıtlıyor. apple değişim yapmıyor mu ?
  • GokturkAlii G kullanıcısına yanıt

Ortalama 1.5 günümü çıkartıyor. Gece uyku takibini yapmayıp kenara koyuyorum genellikle. Şarjı %20 nin aşağısına inmeden takıyorum.

• aldım hocam artık ama kronik problemli çıktı 😃
  • kronik problemli olunca nasıl oluyor :)

• ekranda oynama sorunu. seri h4 lerde oluyor. bile bile lades olduk :)
  • Aşağıda bilek boyu ile ilgili bir kaç resim ekledim. Bu örgü kordonlardan almayı düşünüyorum.
    İlk resimdeki benim mevcut kordon boyu 158mm.

Diğer iki resimdeki kordonlardan hangisi benim için uygun olabilir ?

Apple storede kordon ölçümleri hesabında 17,7cm yani 8 beden olarak ölçtüm, fakat 17,8cm beden 9 a geçiyor :( çok hassas da ölçülmez ki

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 17 Nisan 2021; 16:23:18 >

şimdi baktımda benimde h4 ile başlıyor seri numaram. Tam olarak nasıl bir şey bilgilendirirseniz sevinirim. :)

• uygun

Ben de yeni aldım h4 ile başlıyor seri no fakat bahsettiğiniz ekran oynaması nasıl oluyor hiç sorun görünmüyor bende. 1 haftadır aktif olarak yürüyüş koşu fonksiyonel antrenmanda kullandım
  • merhaba

whatsapp tan gelen aramalarda çağrı saatinize düşüyor mu

ben de görünmüyor

çağrı bittikten sonra androidten gelenler cevapsız olarak

görünüyor iphone dan gelen aramalar hiç görünmüyor

telefon ekranında görünüyor her ikisi de ama saate düşmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4481

Tşk ederim memnun musunuz

Memnunum. Biraz kaba gösteriyor ama koruyor. Geçen metrobüste çarptım biraz soyuldu ama koruyucu olmasa kasa yamulmuştu :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 18 Nisan 2021; 17:21:53 >
  • Herkese iyi forumlar. Ürünü teknik servise faturasız ve garanti belgesi olmadan götürdüğümüz takdirde ürünle ilgileniyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleKnight -- 18 Nisan 2021; 20:10:19 >
    Bende h4 serisi bar yeni aldım. Kesinlikle dediğiniz sıkıntıya denk gelmedim baya bastırmama rağmen çıtırdama falan yok.
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt
    şanssız bi benim bi de üstteki arkadaş galiba :)
    Bendeki şanslıkta kasada nokta şeklinde bir soyulma bir önceki aldığımda öyleydi değişim yaptım buda öyle😂 iğne ucu gibi soyulma var
  • 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.