Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onrozc Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.572
Cevap
769
Favori
1.810.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bildiğim kadarıyla nike teması ve nike app i var. Ama onların normal modellere de yüklenebildiğini okumuştum galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramelov R kullanıcısına yanıt

fena değil orjinal kalitesini de aratmıyor. 1 tane apple storedan orj kayış alınacağına 16 kayış (2 si metal) , 2 koruyucu kılıf, 2 ekran koruma cam aldım. ve param da arttı :)

• Amazon USA Lk Screen Protector

LK 6 Pack Screen Protector for Apple Watch Series 6/SE/Series 5/Series 4 40mm, Model No. LK-40MM-1,Japanese Material, Anti-Scratch, Ultra-Thin Clear TPU Filmhttps://www.amazon.com/dp/B07RLS3R5T/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_fabc_D417GRG7873VM0WAQQWD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramelov -- 15 Nisan 2021; 6:54:39 >
  • Bunlar da benim kordonlarım.

• Shiva95 S kullanıcısına yanıt

dün ilk defa saate su gelerek ellerimi yıkadım. Su geldiğinde direk geri sayımı başlattı ardından saati biraz daha geriye atarak sıvı temasını kestiğimde durdu. Sıvı teması istiyor sanırsam.

• Pentagramet kullanıcısına yanıt

Hocam kolunuzun kalınlığına göre tercih edin. Kolum ortalamanın üstünde bir kalınlığa sahip Apple Store larda deneme imkanımda olmuştu. 44mm tercih etmek en mantıklısı geldi.

• Yok maalesef onu bile denedim ama özellik düzgün çalışmıyor

• ramelov R kullanıcısına yanıt

Başka bir şekilde alabilmenin yolu yokmu bu ürünü 23 dolar güzel para ediyor :)

• Shiva95 S kullanıcısına yanıt

sensörlerle alakalı bir sorun olabilir. Farklı bir çözüm izleyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiva95

Yok maalesef onu bile denedim ama özellik düzgün çalışmıyor

Saati sıfırlamayı denediniz mi?

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt

Evet denedim bir değişiklik olmadı maalesef

• Güncellemelerden sonra düzelmezse apple sistemine kaydettik iade veya değişim imkanı tanırız dediler. Sanırım düzelmeyecek

• Apple alım sonrasıda fazlasıyla müşteriye destek oluyor. Ellerinden geleni yapacaklarımdan şüphem yok. İçiniz rahat olsun :)

Ekranı korumak için ne kullanıyorsunuz
  • Bende normal çalışıyor sadece su teması değil el yıkama esnasında çıkan su sesini de takip ediyor. Sanırım sizin sensörlerde yada mikrofonda sorun olabilir en iyisi değişim istemek.
    Tşk ederim memnun musunuz
  • gokhan4481 kullanıcısına yanıt
    Bu ürün farklı mı bilmiyorum ama bugün telefoncuda denedim bunlardan ekrandaki görüntü kalitesi resmen yerle bir oluyor maalesef. Normalde ekran gayet güzel görünüyor bunlardan veya cam koruma takınca ucuz Çin malları saatlerdeki ekran gibi görünüyor.

Ekran koruyucu takmak istedim ama denediklerim baya kötü yaptı görüntüyü hiç gerek yok öyle olacaksa düz kullanır geçerim belki internette satılanlar kalitelidir bilemiyorum.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Apple Watch 2 kullanıcısıyım. Program yüklemeye çalışıyorum ( spotify) yüklenmiyor. Boş alan mevcut sürümlerde güncel. Sizce ne yapabilirim ?
  • 1 haftadır araştırıyorum alıp almamak konusunda çok kararsızım. ama vazgeçtim arkadaş 3750₺ verip sarj sıkıntısı çekmek hoş değil ya
  • 
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.