Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (929. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de se 44 mm var. O da aynı. Ama zaten şarjın 1.5 gün gittiğini inceleme videolarında görüp bunu bile bile almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt

forumda 2 gün hatta 3 günü görüyor diyenler vardı ona dayanarak aldım ben de   sanırım s5 s6 dan bahsediyorlardı. yapacak bir şey yok hem apple'a tam uyumlu hem de watch aleminin en iyisi bunlar katlanacağız

• MertayKardes kullanıcısına yanıt

Hiç kullanmazlarsa daha da uzun gider. 2 gün gidiyorsa iyi yine.

• Merhaba, SE 44 almayı düşünüyorum. Isınma sorunu ve şarj sorunu varmış okuduğuma göre. Sorunlar hala geçerli midir, yoksa çözüldü mü? Teşekkürler :)

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt

Böyle bir sorun olduğunu sanmıyorum. 1-2 ürün için yaşanan problemi genele yaymaya gerek yok. Bence Apple Watch ve AirPods piyasadaki en sorunsuz ürünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. iPhone'dan nefret edip Apple Watch hayranı olarak bir sorum var.

Şimdi ben Apple Watch 6 44mm almayı düşünüyorum. Daha önce Apple Watch kullandım. Sorum şu:

İkinci el, yurtdışı, hat takılamayan bir iPhone alacağım. Amacım sadece Apple Watch'dan gelen verileri telefonda görebilmek, saati eşleştirmek, saati güncellemek ve saate müzik atmak.

Yani telefonun benim için hiçbir önemi olmayacak.

Sizce böyle saati eşleştirip kullanabilir miyim? Telefonun yurtdışı olması sıkıntı yaratır mı? Yurtdışı telefonların IMEI'den dolayı hat takılamaması yüzünden iOS ve WatchOS güncellemelerini almaması diye bir şey var mıdır?

Teşekkürler.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Se 44 kullanıyorum. Isınma yok. Şarj sorunu dediğiniz sorun ne bilmiyorum.

• LGatakan kullanıcısına yanıt

Apple Watch un kalbi telefon hocam. Düşünün cihazınız watch series 6 ama telefon iphone 5s güncelleme saatte alamıyorsunuz ios sürümünden dolayı. Dediğiniz mümkün değil

• Arkadaşlar yazılmıştır ama ekran koruyucusu ne önerirsiniz birde tr de güzel kayış satam yer var mıdır ?

• Yok hocam anlatamadım sanırım.

İkinci el, kayıtsız, Hat takmayacağım iPhone 8 alacağım. Amacım sadece eşleştirmek ve sağlık verilerimi görmek.

Benim sorum şu. Imei kayıtsız, hatsız bir iphone ile apple watch 6'yı kullanabilir miyim.

Tabi ki kullanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hana-MicHi__

Böyle bir sorun olduğunu sanmıyorum. 1-2 ürün için yaşanan problemi genele yaymaya gerek yok. Bence Apple Watch ve AirPods piyasadaki en sorunsuz ürünler.

Teşekkür ediyorum cevaplar için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Teşekkür ediyorum cevaplar için :)

Alıntıları Göster

Hocam kullanırsın tabi ama bu saatin olayı zaten telefonu çok iyi tamamlaması. Telefonu kullanmayacaksan pek bir şeye yaramaz ki saat.

Kullanırsın bu şekilde hocam.

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben bu ürünü sipariş verdim yorumlara bakarak. Ekranımda bir kaç çizik oluştu normalde hiç sevmezdim koruyucu takmayı. Ama kolumu o kadar çok vuruyorum ki çizikler artmadan önlem almak lazım..

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

Hocam ürün gelince banada yorumunuzu söyler misiniz? Kaç tane film taktım ekrana hepsi çıktı. İyi kötü yorumuzu bekliyorum.

• Hellaryden aldığım kayışlar sonunda geldi

2 tane normal silikon 2 tane milano loop kalanı da sport loop. İlk izlenimler fena değil.

• 4 ay önce saati alınca taktırdığım koruyucudan çok memnunum. Kenarları siyah olandan taktırdım. Telefoncudan 20 30 TL idi sanırım fiyatı.

• Felina. kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. Darısı bizim başımıza
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Tabii ki hocam. Bu hafta içerisinde gelmiş olur. Taktıktan sonra 1-2 gün test edip bilgi veririm size de
  • 
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.