Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bende baya uğraştım bi çözüm bulamadım inşallah güncellemeyle hallolur
  • Eng1234 E kullanıcısına yanıt

apple servisi arızalıdır ibaresi verdikten sonra onarım ya da değişimini kendi yapar zaten niye belge veriyor ki onu anlamadım. o zaman apple.com dışında alınan bütün marketler için sıkıntı olur. watch SE yi ben de mediamarkttan (apple garantisi aktif gözüküyor) aldım inşallah bir sıkıntım olmaz ama olsa bile servis yine cihazımla ilgilenir diye düşünüyorum.

edit : şikayetvar sitesini okudum, mediamarkta bırakılan cihazlar kvkya gönderiliyor fakat kendiniz gidip apple yetkili servise verdiğinizde bir sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertayKardes -- 19 Aralık 2020; 19:53:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dephyr kullanıcısına yanıt

tamamdır teşekkürler hocam Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Ben güç tasarrufunda bırakıyorum geceleri eğer ki uyurken bileğiniz de değilse
  • Merhaba arkadaşlar, Apple Watch kullanıcılarına bir sorum var , Apple Watch neden aldınız, en çok kullandığınız özellikleri neler?
    Ben de almayı düşünüyorum görünümü sportifliği çok hoşuma gidiyor ancak özelliklerine çok hakim değilim bu konuda fikirlerinizi almak istedim.
  • Tosbaga. T kullanıcısına yanıt
    Telefonu kısmen de olsa bileğimde taşımak (bildirimler, telefon görüşmesi , mesajlara cevap vb) + kablosuz kulaklık ile antrenmanlarda müzik dinlemek için telefona bağlı kalmamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosbaga.

Merhaba arkadaşlar, Apple Watch kullanıcılarına bir sorum var , Apple Watch neden aldınız, en çok kullandığınız özellikleri neler?
    Ben de almayı düşünüyorum görünümü sportifliği çok hoşuma gidiyor ancak özelliklerine çok hakim değilim bu konuda fikirlerinizi almak istedim.

Özellikle apple watch 6 40 mm aldım çok da memnunum bileğinizde kalp atış hızını,kalp ritminizi ve kanda oksijen seviyesini görebiliyorsunuz sağlığınızın genel takibini yapabiliyorsunuz uyurken yürürken koşarken kalp ritminiz farkında olmadığımız zamanlarda hayat kurtarıcı olabiliyor kendimizi teşhis edebiliyoruz

Araç kullanırken telefonu kulağa götürmek trafik kontrol sorunu oluyor ama sol kolunuzda saatinizle konuşabiliyorsunuz telefon olmadan mesaj gelince konuşup direk mesaj atabiliyor bir yere bilmediğiniz yerde harita maps uygulamasıyla sizi yönlendirebiliyor hem sesli hemde görsel olarak mevcut

Zaten sol kolunuzda arac direksiyonu direksiyon ortasından tutup kullanım rahatlığı sunuyor

Bir yere giderken kaç km gittiğinizi koşarken ne kadar efor sarfettiğinizi kalp atış hızıyla anlık ölçüyor

NOT:Bu arada arkadaşlar belki silikon kayış kullanıyor olabilirsiniz bilekte terleme sorunu olabiliyor beraberinde terleyen bölgede kaşıntı hissi yaratıyor nemlendiği için bir şekilde hava alması gerekiyor kordon metal olanı internetten beğenip kullanmanızı tavsiye ediyorum terleme ağırlık sıkıntı yapmıyor gayet hoş ve kullanışlı tavsiye ediyorum

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 19 Aralık 2020; 22:24:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

apple servisi arızalıdır ibaresi verdikten sonra onarım ya da değişimini kendi yapar zaten niye belge veriyor ki onu anlamadım. o zaman apple.com dışında alınan bütün marketler için sıkıntı olur. watch SE yi ben de mediamarkttan (apple garantisi aktif gözüküyor) aldım inşallah bir sıkıntım olmaz ama olsa bile servis yine cihazımla ilgilenir diye düşünüyorum.

edit : şikayetvar sitesini okudum, mediamarkta bırakılan cihazlar kvkya gönderiliyor fakat kendiniz gidip apple yetkili servise verdiğinizde bir sorun olmuyor.

ilk 6 ay içerisinde arızalanan cihazlar doa kapsamındadır(birebir değişim hakkı) cihaz arızalandığında servise götürülür veya gönderilir cihazda arıza varsa cihaz birebir sıfır kapalı kutu ile değişim veya para iadesi isteyen olursa parasını iade alır,ama bu değişimi veya para iadesini hiçbir servis yapmaz yapamaz,ürünü kimden aldıysanız oraya gider ve o mağazadan değişimi yaparsınız fakat ülkemizde maalesef birçok tüketici bu hakkının olduğunu bilmiyor ve tamir olayını kabul ediyor,bu yazıyı okuyup bilmeyen arkadaşlarımız için söylüyorum cihazınız her ne olursa olsun tv,buzdolabı,çamaşır makinası,telefon veya saat her ne olursa olsun ilk 6 ay içerisinde aldığınız üründe arıza varsa kesinlikle tamir kabul etmeyin,direk değişim talep edin.Maalesef media markt gibi bazı firmalar daha öncede yazdığım gibi müşteri ya yerse diye tamir yoluna gidiyor ve çoğunda müşterinin bilinçsizliğinden faydalanarak başarılı oluyor.

dephyr hocam bileğiniz kaç cm acaba,40 mm saat kolunuza çok yakışmış ve çok şık duruyor,güle güle kullanın

Usta bu kayıs ne marka nerden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eng1234

dephyr hocam bileğiniz kaç cm acaba,40 mm saat kolunuza çok yakışmış ve çok şık duruyor,güle güle kullanın

bileğim iç çapı 19,5 cm geliyor 44 mm olanı denedim biraz kaba durdu açıkçası bende 40 mm olanı tam oturdu herkes bileğine göre yakışanı almalı bence

teşekkür ederim herkese kullanmayı nasip etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Usta bu kayıs ne marka nerden ?

n11 sitesinden denk geldi 1 aydır kullanıyorum bileğe yakıştığı için herkes sordu özellikle bu kayışı nereden aldığımı

https://urun.n11.com/akilli-saat-aksesuarlari/apple-watch-kordon-44mm-42mm-40mm-38m-mat-seramik-metal-kordon-P439175154

• Fitness plus uygulamasını app storu amerika yapınca saatte gözüktü belirtmek istedim.Benim daha önceden amerika hesabım vardı ordan girdim oldu direk 1 ay ücretsiz veriyor aylık 10 dolar baya egzersiz var.Birde benim saat amerikadan alındı bilmiyorum ondan dolayı da olabilir mi

• mediamartk tan alsakmı nedersiniz.

Maşallah ama 44 de gidermiş yani. Kayısın kalıte nasıl seramıkmı celıkmı saglammı suya sokuormusun hafifmi? Kafamda spigen metal kayış yada apple orjınal mılano loop var ama cok kazık fıyatı Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Siyah 44mm aw6'ya spigen'in gümüş renk çelik kordonunu aldım. Bence hiç sırıtmadı renk farkı. Temayı da iyi belirlerseniz baya elit bir görünüm ortaya çıkıyor. Görenler çok beğendi. Gerçekte çok daha hoş ve daha dikkat çekici duruyor. Ben Amazon'dan 30tl'lik indirim koduyla 129 tl'ye aldım geçen haftalarda ama sanırım zam gelmiş. Almak isteyen arkadaşlara referans olması açısından görüntüleri de paylaşmak istedim.

• Merhaba aliexpress elitewatch dan aldığım kordonlar 8 gündür ’item arrived to İstanbul’ olarak takılı kaldı. Tecrübesi olan var mı gümrükte mi takıldı acaba?
  • spor yaparken terletmeyen kayış arıyorum. sanırım kutudan çıkan sporda sorun yaşatacak antrenman sırasında

bir de watchos güncellemesi gözüküyor 7.2 yapılmalı mı dersiniz ? 7.0.2 ile çıktı kutudan ben de bilerek güncellemedim yavaşlama olur diye. var mı bu muhabbet iphone’lardaki gibi güncelleme ile yavaşlatma

• Watch os beta 7.3 kullanıyorum bi sorun görmedim 2 gündür test ediyorun.

şeffaf koruma kasası da 1 aydır kullanıyorum sararma olmadı

• hocam ürün güzel duruyor link atabilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.