Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
18.482
Cevap
386
Favori
879.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1662
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 387
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (583 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (394 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7190 mesaj) Mobil (5915 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (454 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    891 Mesaj
    40 mm için ekran koruyucu önerileriniz varsa alabilir miyim her an başına bişey gelecek diye çekiniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Kusura bakmayın geç gördüm ben apple CarPlay kullandıktan sonra yaşıyorum bu sorunu. Onun için sordum

Estagfurullah hocam.

Mac romour’da okumustum boyle bir sorun oldugunu cok onceleri ama telefon ve saati restore ettikten sonra duzeldiginden bahsediyordu okudugum makale. onun icin carplay’le ilgili olabilecegi hic aklimda kalmamis. Dikkat ettim carplay kullandiktan sonra gercekten sorun basliyor.

Sizin mesajinizdan sonra daha derin arastirdim. Bircok yurt disi sitede hatta apple discussions’ta bile bu sorun hakkinda konular acilmis. Saati ve telefonu guncelledim ancak yeni surumlerde de devam ediyor sorun. Durumu apple’a da yazdim. Umarim yeni versiyonda ya da yeni versiyona kalmadan ara versiyonla sorunu cozerler.

• Yarbay
    3112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

40 mm için ekran koruyucu önerileriniz varsa alabilir miyim her an başına bişey gelecek diye çekiniyorum

spigen Neo Flex alabilirsin 3 tane cıkıyor başka türevlere boşuna bakmayın beş para etmez

• Binbaşı
    1269 Mesaj

Neo flex yok şuanda çoğu yerde

|
    |
    dephyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5797 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    se(dd)at

Yine indirim var mediamarkt da

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Güzel indirimmiş, biz biraz hızlı davrandık galiba.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Kart kampanyaları ile biraz daha indirim alınabilir

|
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj

Koruyucu 40 mm mi taktın bosluk kaldımı hiç kalan 4 mm sanırım case kapstıyor..

|
    |
    kaan4554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Koruyucu 40 mm mi taktın bosluk kaldımı hiç kalan 4 mm sanırım case kapstıyor..

Hocam evet 40 mm taktım ve mutlaka tavsiye ederim, tam olarak ekranı kaplıyor kavisli kısımları değil.

• Binbaşı
    1269 Mesaj

Bu rhino yumusakmı?

|
    |
    kaan4554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 4 saat 28 dakika kadarı kaldı.

arkadaşlar iyi geceler bende az önce mediamarkt dan 44 mm mavi rengini sipariş verdim ilk aw um olacak umarım ebat ve renk olarak memnun kalırım bu arada bilek ölçüm 18,5 cm.

• Yüzbaşı
    891 Mesaj

maalesef se ve 6 için uyumlu değilmiş. uygulayanlar hava kabarcıkları olduğunu söylüyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Eng1234

arkadaşlar iyi geceler bende az önce mediamarkt dan 44 mm mavi rengini sipariş verdim ilk aw um olacak umarım ebat ve renk olarak memnun kalırım bu arada bilek ölçüm 18,5 cm.

şikayet var sitesini okuduğumda mediamarkt dan alınan aw larda sorun yaşayanların ürünlerinin apple türkiye değilde kvk garantisi altında olduğunu okudum,bu yüzden siparişi iptal ettim kvk mı yakalardan ırak,bir sorun olsa adamın burnundan getirirler yıllar önce yaşadım test ettim birdahada tövbe ettim.Şikayet varda okuduğum bir şikayet aynen şöyle,mediamarkttan aw alınıyor saatin kordonunun oynadığını farkediyor şahıs mağaza saati tüm aksesuarlarıyla kvk ya gönderiyor 20 gün sonra başka seri numaralı saat geliyor ama gelen saat kutusuz ve aksesuarsız geliyor,müşteri kabul etmiyor tekrar gönderiyorlar ve yeni gelende aynı şekilde yine açık,bu yüzden o kadar parayı veripte uğraşmak istemem açıkcası,biraz daha bekleyip vatan veya apple store dan almak benim açımdan daha mantıklı.Herkese iyi geceler.

• Yarbay
    3112 Mesaj
    quote:

maalesef se ve 6 için uyumlu değilmiş. uygulayanlar hava kabarcıkları olduğunu söylüyor

şu an apple watch 6 kullanıyorum hava kabarcığı yok 24 saat sonra kalmıyor hiçnir koruyucu tam köşeyi kaplamıyor yoksa kalkma yapar

• Er
    10 Mesaj

Hocam siz yine arayıp teyit edin isterseniz ama sitede Apple Türkiye garantili olduğu yazıyor. Kvk da Apple 'ın yetkili servislerinden biri tıpkı Troy, Gürgençler, PT gibi. Benim bildiğim Apple Storelar servis isteği için kargoyla ürün kabul etmiyorlar, sizin randevu alarak kendiniz giderek oraya başvurmanız gerekiyor. Muhtemelen şikayetvar sitesindeki kişi mağazaya verdiği için mağaza da servis olarak KVK' ya verdi ürünü. Bu arada şu an apple storelar pandamı dolayısıyla kapatıldı. bu süreçte ürünü Apple'dan alsanız ve 14 gün iade süresi geçtikten sonra bir sorun yaşasanız dahi yetkili servislere başvurmanız gerekiyor Apple storelar kapalı olduğu için

|
    |
    Eng1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj

tamamdır hocam  

bu arada konuyla alakalı değil ama şarjla alakalı sıkıntım var. SE 3-4 günlük. gece beklemelerde yaklaşık %10 gibi bir kayıp yaşıyorum. wifi bt gürültü vs kapalı. normal mi yoksa fazla mı ? bana biraz çok gibi geldi ama ilk defa watch kullandığım için pek bilmiyorum  

|
    |
  • Yarbay
    5797 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    se(dd)at

Alakası yok nereden aldığının. Herhangi bi apple yetkili satıcısına gitsen garanti geçer sadece cihazı götürmen yeterli ve seri numarasından teyit ediliyor. Zorlu ya da götürsen olur troy a da mediamarkt a da gürgençlere de. Farketmiyor tüm apple ürünlerinde 😇

|
    |
    Eng1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj

Aynen bende sizin gibi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrall -- 19 Aralık 2020; 14:19:22 >
    |
    |
    mercurious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3112 Mesaj
    quote:

tamamdır hocam  

bu arada konuyla alakalı değil ama şarjla alakalı sıkıntım var. SE 3-4 günlük. gece beklemelerde yaklaşık %10 gibi bir kayıp yaşıyorum. wifi bt gürültü vs kapalı. normal mi yoksa fazla mı ? bana biraz çok gibi geldi ama ilk defa watch kullandığım için pek bilmiyorum  

ekg nabız ölçer kalp atış uyku verisi aktifse şarj süreleri normal sensörler açık zira

quote:

Orijinalden alıntı: B.Spears

Alakası yok nereden aldığının. Herhangi bi apple yetkili satıcısına gitsen garanti geçer sadece cihazı götürmen yeterli ve seri numarasından teyit ediliyor. Zorlu ya da götürsen olur troy a da mediamarkt a da gürgençlere de. Farketmiyor tüm apple ürünlerinde 😇

Hocam şikayet var sitesine zamanınız olduğunda bakarsanız,mediamarkt dan alınmış saat ve müşteri apple servisine götürmüş aldığı belgede cihaz arızalıdır ibaresi ile mediamarkt a gitmiş müşteri,mediamarkt bu belgenin bizim içim önemi yok cihazı kvk ya göndereceğiz demişler ve göndermişler kvk da cihazda arıza yoktur demiş :-))) işin doğrusu bu şikayetleri okuyunca huzursuz oldum ve mediamarkt tan almaktan vazgeçtim kendi adıma. Sizin dediğinize katılıyorum (alakası yok söyleminize) normalde öyle olması lazım ama maalesef bazı mağaza zincirleri müşterisini bezdirmek için elinden geleni fazlasıyla yapıyorlar.Neyse nasip değilmiş demek ki benim için,hevesim kursağımda kaldı,hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng1234 -- 19 Aralık 2020; 15:35:40 >

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.