Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bugün deneme sürümünü indirdim. Bakalım nasılmış. Saati takmadan da uyku analizi yapabiliyormuş çıkan seslerle.
  • Saati gece takmam diyordum fakat dokunarak uyandırması beni bitiriyor. En underrated özelliği bu bence.

O yüksek sinir bozucu alarm sesinden sonra aşırı tatlı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    Alarm konusunu bi ben beceremedim galiba . Saat titreşim yaparken telefonda bağırıyor diğer taraftan . Bi ayarı falan var mı sadece saat uyandırsın
  • EmirhanCBN kullanıcısına yanıt
    Alarmı 5 dk ileri alıp saatten yatma zamanını açtım normal saatte çalacak şekilde hocam, bende de başta öyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

Vatan da %10 indirim var düşünenler için iyi fiyat

bilgilendirme için teşekkür ederim arkadaşım,verdim siparişi.

Ben AutoSleep ve HeartWatch kullanıyorum .
  • spigen neo flex ekran koruyucusunu hiçbir sitede bulamadım, amazonda var bir tek. acaba üretimden mi kalktı ya da yeni versiyon mu sürecekler piyasaya bilgisi olan var mı

• Rehberdeki isimleri aramak için Siri’ye saatten söyleyince kişilerinde ..... kişisi yok kimi aramak istiyorsun deyip aramıyor. Örneğin Mehmet taşkın ara diyorum Mehmet taşkın kilşilerinde yok diyor Mehmet ara diyorum o zaman bulabiliyor halbu ki iPhone dan böyle olmuyor? Her isimde olmuyor özellikle iki isimlilerde dikkatimi çekti gibi. Telefonda Siri ye aratınca aramayı yapıyor ama saat aynı kişiyi bulamıyor başınıza geldi mi?

• bende apple watch 6 44mm ile aranıza katıldım hayırlı olsun.

• MertayKardes kullanıcısına yanıt

Bende baya baktım bulamadım amaxon te mı commu?

• MertayKardes kullanıcısına yanıt

Ben bu konuda Spigen'e mail attım. Talebiniz gerekli departmana iletildi diye geri dönüş yaptılar. Ama gerçekten bu zamana kadar hiçbir şekilde stok güncellemesi olmadı AW6 için. Sürekli takip ediyorum bir süredir, almayı düşündüğüm 2 ürün var, ikisinin de stoğu yok.

Autosleep kullanıyorum.

• guvvventr kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bizde de var. Cok takılmadık ama , birisi bunun püf noktasını keşfederse sevinirim :)

hocam tam anlayamadım. az daha detaylı yazar mısınız tam olarak nasıl ayarladığınızı?

• luckystar kullanıcısına yanıt

Çok saçma bir sorun rehberde Kişiler kayıtlı sonuçta iPhone rehberi neyse saatte de aynı ama Siri iPhone da kişiyi bulup ararken saat aynı kişiyi bulamıyor ya da mesela sadece isim söylüyorsun bulabiliyor hatta ismi soyismi yanlış filan da algılamıyor olması gerektiği gibi tekrar edip kişilerinde böyle biri yok diyor . Çok can sıkıcı bir durum çözümünü bilen umarım vardır

• guvvventr kullanıcısına yanıt

vakti olan bir arkadaş , Apple Destek ile görüşsün sevabına :))

Apple car play uygulamasında , sesli komutlarda sorun yok. Sadece Son güncelleme sonrası AW sapıttı. Bende serie 5 bu arada . diger seriler de aynı problem var mı?

• ciho. kullanıcısına yanıt
    gemstoneblue kullanıcısına yanıt

ben de se 40 için bekliyorum hala yok umarım bir an önce gelir stoklar. tek sitede olunca fiyata güvenemedim karaborsa muhabbeti çok oluyor. 89 tl diyordu amazonda da.

@gemstoneblue hocam dediğinizi tam anlamadım ama bir tek amazonda gördüm. diğer sitelerde stok yoktu. satıcı amazonun kendisi bu arada o konuda sıkıntı yok. sadece 40mm olanı var 44lüğü amazonda da yok.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Memnun musun alıyım ona göre bir daha yazmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Memnun musun alıyım ona göre bir daha yazmıştı.

app store da uygulamayı alanlar memnun değil,birisi verdiğim para haram zıkkım olsun yanlış ölçüm yapıyor yazmış,başka bir kullanıcıda sabaha kadar bilgisayarda çalıştım ama beni 13 saat uyudu gösterdi demiş  Tabii bunun yanında memnun olduğunu belirtenlerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng1234 -- 22 Aralık 2020; 13:0:23 >

1 senedir çok memnunum. Pişman etmez sizi.   bu forumda kullanıp pişman olan birini de görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Shadow -- 22 Aralık 2020; 13:22:32 >
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.