Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usb-a diye biliyorum. Bende haftaya alıcam ama konuyu daha önce merak edip kutu açma videosu izlemiştim, usb-a>lightning vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar saat ve telefon arasındaki bluetooth koptuğunda,saat wifi ağına bağlı ise gelen bildirimlere ulaşmam gerekmiyor mu ? Benim saatimde bluetooth kopunca bildirimlerde kesiliyor?

• SE almanızı tavsiye ederim çünkü açık ekran pilde %30 luk bir batarya farkettiriyor bende 5 kullanıyorum kapalı olunca 2 gün gidiyor şarj, açık olunca 2. günün öğlesinde bitiyor bende sizin gibi açık ekran olayından dolayı geçtim 4 den 5 e ama pili böyle görünce pek kullanmıyorum zamanlada aramamaya başladım heves işi :)

• İnşallah düşündüğüm şey değildir
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• anatolyus kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun 5 k olucak bence :) boşa yaşıyoruz şu ülkede neye el atsak elimizde kalıyo lanet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrcan1 -- 30 Ekim 2020; 10:39:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 Ekimde iPhone modellerinin ön siparişe açıldığı ülkeler için store u kapadılar .

• Dün Zorlu Apple ile görüştüm şuan ki fiyatların 6,80tl kurundan hesaplandığını söylediler bu yüzden zam kaçınılmaz olacak. Bu arada ben de ellerinde ki son 44 mm space grey nike edition modelini aldım daha fazla beklemeyip :)

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    Bizde hiçbir değişiklik yok. Arkadaşın dediği gibi ön siparişe açılan ülkeler içindi muhtemelen.

• c.guleken C kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten kur 8.5 diye Apple 8,50 den hesaplamiyor . Bir örnek vereyim, bir ilaç firması kur 5,50 iken satışı 3,50 ₺ üzerinden yapıyordu . Belki de 8,80 e kadar zam yapmayacak . Yani kaldı 50 kuruş 😁

• Aynen dediğiniz gibi anlık güncel kura göre yapmıyor ama artan kur karşısında belli bir seviyede güncelleme yapmak zorunda kalacaktır bu da çok uzak gözükmüyor ayrıca şuan stokları da baya sınırlıymış.

• Ras0 R kullanıcısına yanıt

Hem telefon hem saat aynı internet ağına bağlı olduğu halde bu sorun yaşanıyorsa bilemedim. Ayarları kurcaladınız mı?

• zaferli kullanıcısına yanıt

Hocam bu saatin her zaman açık ekran özelliğini kullanmamak bana çok saçma geliyor. Yani kolunuzda bir akıllı saat var ve siz saate her bakmak istediğinizde ya ekrana dokunacaksınız. Belki bilek çevirme modunu kullanıyorsanız yine bir nebze olabilir. Ama telefonunuzu her gün şarj ederken saati yarım saat gibi bir sürede dolduğu halde, etmemek belki de sadece bana ters geliyor bilemedim..

• Haftaya bende aw6 alacaktım ancak yorumları okuyunca 11.11 de iyi bir indirim olacağından bahsetmişler. Şayet öyle olursa 1 hafta dahada beklenebilir. Tahminen indirimler ne boyutta olur ve hangi mağazaları kapsar ?

• usb a ise 2 tane kablo olacağı gibi 2 tane de şarj adaptörü taşımak gerekecek :)

yada gidip 229 tl ye usb c girişli Apple Watch şarj kablosu almak gerekecek

• Arkadaşlar Hepsiburada firmasından aldığım cihazı iade etme şansım varmı? Google da araştırma yaptığımda 1 yıl uğraşanları gördüm. Cihazda kurulum yaptım yani aktive ettim. Daha önce watch iade eden sorun yaşayan oldumu?

• Arkadaşlar, watch nike se ile nike series 6 arasında gidiyorum. Sizce 1100 TL değecek bir durum var mı ? Apple fiyatları sürekli artıyor. Bir daha 6 da alamam herhalde. Alan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var

• bence değer. se model bana göre boşa para. bu benim görüşüm. seri 5 fiyatına seri 4 almak gibi bir şey. ya seri 5 bukup alın ya da seri 6 alın. se alanlara bir şey demiyorum yanlış anlaşılmasın ancak amaç yeni renkler değilse cidden anlayamıyorum se tercihini. s5 çipi, aod yok, ekg yok ama aynı parayı veriyorsunuz. karar sizin...

• Saatinizde sık kullandığınız uygulamalar neler?

• Apple store’dan alınan saatler ne kadar süre sonra teslim ediliyor? Bugün aldığınız takdirde teslim tarihi 18-28 Kasım haftası gözüküyor. Apple store dışında nike serisini satın alabileceğim farklı bir yer yok maalesef. Stoklar tükenmiş durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

vatandan nike series 6 aldım. Zam konuşuluyor ama ne kadar doğru bilinmez.

• 
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.