Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de 44 mm kullanıyorum bileğim sizinki kadar. İlk serilerde 42 sonra 40 kullanmıştım. Bi cesaret 44e geçtim yeniden ve çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu 40/44mm tartışması her yerde aynı. reddit te bile çok var. sebebi apple ın tasarımına uymayan boktan ölçülendirmesi. bana göre 42mm bu tasarım için kesin olmalı. 44mm yuvarlak saatler için tamam. herkesin beğenisi de ayrı tamam ama üstüne kılıf takınca cidden çirkin ve devasa duruyor 44mm. ama bu tartışma bitmez çünkü 40mm de insanların gözüne küçük geliyor.

• Apple watch seri 5 44 mm saati kutudan çıkan silikon kordanları ile kullanıyorum. sol kolumda takılı iken kolumda kızarlık oluştu. sağa taktım sağda da kızarıklık oluştu. muhtemelen benim bu silikon kılıfa alerjim var. buna benzer bir şey yaşayıpta şu model kordon kullandım sorun yaşamadım diyen var mıdır? ya da başka bir tavsiyesi olan.

ek not : Bu arada mi band 5 te ve huawei gt 2e pilastik kordonda sorun olmamıştı

• kumutlu kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şey bende spor loopta oldu silikona geçtim geri düzeldi. Spor loop kaşıntı ve kızarıklık yaptı bileklerimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Sıkıntı yok e sim açılsın dısardan da alabilirim

TR'de henüz Saatlerin imei kaydı yok. Ayrıca Vodafone e-sim yaptı ama akıllı saatler desteklenmemektedir diyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Korusun diye alıyorsanız müthiş bir seçim, estetik açıdan alıyorsanız biraz kalınlaştırıyor o sebeple ben spor yaparken ve spor giyimde kullanıyorum bu kılıfı. Sert ve kaliteli bir ürün.

Ben çok sağa sola çarpıyorum saati o yüzden korusun diye alıyorum. Evet özellikle Rugged armor telefonda da çok kabalaştıran bir kılıf o yüzden tercih etmezdim ama saat için denemek istedim.

• Miorled kullanıcısına yanıt
    Bence bir yere çarpıp çizilmesindense kalın gözükmesi daha iyi gibi

• Apple Watch SE kullanan bir arkadaş sıfırdan tam doluya ne kadar sürede şarj edildiğini yazabilir mi?

5 watt ve 20 watt şarj aleti kullanmak bunda da fark ettiriyor mu?

• kumutlu kullanıcısına yanıt
    Alüminyumun oradan kaynaklı ter orada kalıyor,yakmaya başlıyor.Saatin o kısmı yıkayın terledikten sonra.Yada şu örgü kayışlardan alacaksınız.Ya yeni örgü ya da eski spor looplardan.

• Hepsiburada indirimini kaçıranlar Mediamarktta sporcu (herhangi bir spor salonu üyeliği de kabul ediliyor sanırım) ve spor eğitmenlerine (besyo mezunları vb) %10 indirim var mağazalarda
    40mm Watch 6 3420 ye denk geliyor örneğin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolyus kullanıcısına yanıt

11.11 i bekleyim SE yerine apple watch 6 yı almaya karar verdim

Nasılsa seneye dolar 10 u geçer muhtemelen alabilceğçm son apple ürünü diye düşünerek böyle yapıcam  

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Terleme değilde el yıkama sonrası içi nemli kaldığı için olduğunu düşünüyorum ben de. Henüz bileklerime kadar terletecek bir antrenman yapmadım :))

• Büyük kararsızlıklardan sonra seri 6 siyah nike edition almada karar kılmıştım ama stoklarda yok.

Şimdi SE alayım diyorum. Açıkçası benim içib EKG ve oksijen ölçümleri vs çok önemli değil. Ancak her zaman açık ekran olmaması deneyimimi çok fazla olumsuzlaştırır mı sizce?

• themno T kullanıcısına yanıt
    Saate bakmak için mecbur bileğimizi çevireceğimizi düşünürsek bence çok gerekli bir özellik değil gibi. SE’de bileği çevirince nasıl olsa ekran açılacak. Bence kıstas işlemci ve diğer özellikler olabilir.

• ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt

Her mağazada var mı acaba? Bir de dijital spor salonu üyeliği falan geçerli olmaz mı :)

Sporcu kartı, spor salonu faturası ve benzeri şeyler isteniyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shario -- 29 Ekim 2020; 18:35:16 >
  • themno T kullanıcısına yanıt

Amazonda var hocam.

• Apple watch 6 siyah nike serisi hiçbir yerde kalmamış sanırım. Var mı bildiğiniz satılan bir yer?

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Saate bakmak için mecbur bileğimizi çevireceğimizi düşünürsek bence çok gerekli bir özellik değil gibi. SE’de bileği çevirince nasıl olsa ekran açılacak. Bence kıstas işlemci ve diğer özellikler olabilir.

bence kıstas pil.

ikisinde farklı pil kullanıyor.

aw 6 da hızlı şarj olan pil var diyor özelliklerinde. detayları öğrenmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Amazonda var hocam.

@Watercuk bu mesajı attığım sırada amazonda vardı. Şu an stok yok görünüyor.

• Apple Watch 6 ve se lerde çıkan manyetik şarj kablosu usb-c mi?

• 
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.