Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykpumtt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.525
Cevap
770
Favori
1.806.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sleep watch kullanıyorum on numara ve ücretsiz. bunun yapamayıp diğerinin yaptığı ne tam olarak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle apple ı iptal etmedim zaten daha çinden gelecekmiş ürün bekoda pazartesi kargoya verse çaeşamba elimde baktım kutudan bile rahatsız oldum iade ederim kullanmak için alıyorum apple la da aynı sorunu görsem onuda iade ederdim yani benim için 150 lira benzin parası avantajlı geldi...

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan 3600 liraya 6.nesil 44 mm aldım ama umarım gönderirler. Satıcı HIZLIALTEKNOLOJİ

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Ha birde hocam müşteri hizmetleriyle görüştüğümde özellikle sordum telefonum kayıt altına alınıyormu diye evet dedi ve üstüne bastıra bastıra sordum koşulsuz iade varmı kullanıp herhangi bi çiziği kırığı olmazda iadeyi kabul edermisiniz diye özellikle oda evet dedi

• alig48 kullanıcısına yanıt
    Haydaaa ne zaman 😂😂

Hocam sepette %10 diyor ama indirim uygulamıyor anlamadım valla alınırdı sanki ama kaçırdık gibi

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    Suan hepsiburadada yalnizca lacivert icin 44mmde indirim var satici hepsiburada suan baktim mobil appten alirsan gozukuyor fiyat 3650tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 24 Ekim 2020; 16:25:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Apple Watch se 44mm almayı düşünüyorum ama 6 almaya gerek var mı sorusu kafamı kurcalıyor. Başka markaların saatlerini kullandım/kullanıyorum. Ancak ilk defa bir apple Watch alacağım. Hepsiburada da indirim görünce de aklımı çelmiyor değil se modeli. Sizce 1000₺ farka değer mi? Devanlı ekg ve kandaki oksijene bakacağımı sanmıyorum. Ama insanın aklını çelmiyorda değil. Black fridayde daha da düşer mi acaba sorusuda kurcalıyor kafamı. 11.11 ile ilgili hiç bir ses seda çıkamadığı içinde bilemedim.

Aynen, gösteriyor ama vermiyor. Hata mı yoksa indirimli stok mu bitti acaba

• burcin.irgin B kullanıcısına yanıt
    anatolyus kullanıcısına yanıt
    Aynen dediginiz gibi, heralde bitti yada hatayi farkettiler.Ucuzdan alan var mi bilmemekle beraber bence olmuştur. Çünkü sabah baktigimda nike versiyonlari ve gold dahil hepsi vardi. Suan 44mmde gold rengi ve nike versiyonlari kalmamis.

• Ays Ays Beybi kullanıcısına yanıt
    Hocam görüştüm müşter hizmetleriyle ekran fotolarınıda attım dönüş sağlayacaklar mağdur etmeyecez sizi dediler

• Ula tc ne hale getirdin bizi kampanya kovalar olduk 100-200 lira için çektiklerimize bak 😂😂

• Valla 3 gündür nike edition kullaniyorum.
    400 lira daha ucuz net iade eder yenisini takardim :)
    Cok İyi firsat

Kardese de arcelikten aldik o gold istedigi için 3900e geldi -150 tl uygun Allah bereket versin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 24 Ekim 2020; 16:55:43 >
    Bende satıcı hepsiburada olarak alayım dedim ödeme ekranına kadar fiyat düşmedi,diğer satıcılara bakayım dedim ve HIZLIALTEKNOLOJİ mağazasından 3600 e denk getirdim. :) Apple tr cihazı mı değil mi detay yok,mağazayı araştırayım dedim kısıtlı zaman içinde bir şey bulamadım şikayet olarak. En kötü para iadesi deyip siparişi verdim. Ben aldıktan sonra fiyatlar normale döndü.

Bir kere de sorunsuz olsun şu sitenin indirimleri. Bende hep sorunlu oluyor.

• Arkadaşlar bugün Troy İstinye Park mağazasına uğradım. Zor bela değişim kampanyasını sordum bir zahmet yardımcı oldular. Seri 3 42mm cihazımı 1.190 TL ye alırız dediler ama ellerinde yeni seri için stok yok. Sadece kırmızı 44mm vardı. Eski saatini bu şekilde değerlendirmek isteyenler için fırsat olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcin.irgin -- 24 Ekim 2020; 17:1:45 >
  • ataes61 kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı sorun bendede var beta da kadran oluyordu yeni gelenler 7.1 de şuan Memoji gibi yeni kadranları ekleyemiyorum var mı çözümü

Fırsat güzeldi ama hepsiburada dışındaki satıcılar fiyatı 4500 e çekmişler. %10 indirim uygulayınca her yerde olan fiyata geliyor zaten. Bekodan ben de sabah alayım diyordum işim çıkınca alamadım şimdi 3600 e denk geldi iyi oldu tabi gönderirlerse.

ya muhtemelen sorun çıkmaz koskoca firma da güvenmiyorum genel olarak:))

Valla çok güzel olmuş hocam kaçırdık gibi ama müşteri hizmetleriyle görüştüğümde 3 iş gününde dönexeklerini söylediler dedim e o zamana kampanya biterse diye sizi mağdur etmeyiz dediler :)

• 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.