Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hayırlısı bakalım n11 kupon dağıtıyordu 11.11 den önce bu senede olur galiba 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Bende öyle hatırlıyorum hocam bu sene hiç kupon dağıtmayacaklar gibi geçen sene iyi ekmek yemiştim ordan o sayede pc toplamıştım

• anatolyus kullanıcısına yanıt

Geçen sene 12-13ü gibi başlamıştı kupon dağıtımı ama bu sene başlamadı hala. Hiç ses seda da yok konuyla ilgili.

• Hepsiburada hızlıalteknoloki satıcısından mavi renk 44mm Watch 6 aldım bende. Kuponla 3550 TL ye geldi. İnaşallah sorunsuz gelir.

• Aliexpressten aldığım (Elite watch) AwSe caseler maalesef iyi değil. İçinde tırtıklı bir yapı var, dokunmatik hassasiyetini etkiliyor. Kordonlar gayet iyi ama...

Amazon'dan Spigen Rugger Armor ve Thin Fit (Red + Black) sipariş ettim. Kafam rahat...

Büyük ihtimalle 11.11 veya Black Friday'de Spigen ProFlex EZ FIT Screen Protector Designed for Apple Watch 6 / SE / 5 / 4 (44mm) - 2 Pack alırım TR ve US Amazon'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 24 Ekim 2020; 19:7:42 >
  • igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt
    Şimdimi aldınız hocam?

Saat 2 civarı aldım

Anladım hayırlı olsun

Teşekkürler

• Benim 5 im var. Şarj 3 gün gidiyor. Fakat hiç kullanmıyorum. Sadece sürekli açık ekran ve nabız çalışıyor. Bir de gürültü ölçer. Alacak olanlara da tavsiye etmem pek bir cacığı yok saatin. 8 aydan uzun süredir kullanmaktayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ara ara bakıyorum ama öyle bir satıcı göremedim şuan hala mevcutmu acaba ?

• Wheatley kullanıcısına yanıt
    Saatten ne istediğinize bağlı...ben saatten günlük adımımı gece uykumu hesaplamasını ne kadar hareket ettiğimi koşuda nabzımın ne kadar yükseldiğini spor salonunda ağırlık çalışırken kaç kalori yaktığımı dağ yürüyüşünde yada bir tepeye çıktığımda kaç metre yükseklikte olduğumu kandaki oksijenimin hangi seviyede olduğunu bir yerden düştüğümde acil olarak birilerini araması gerektiğini ve telefonla fazla vakit geçirmemek için alıyorum tabiki hiçbir özelliğini kullanmazsanız 3 gün gider ve kimseye tavsiye etmezsiniz...bu konu dönüp dönüp dolaşıyor ve her seferinde aynı açıklama aslında SAATTEN NE İSTEDİĞİNİZE BAĞLI ...saygılarımla

• ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    Şuan hepsiburada satıcısında sepette o indirimi yapıyor ancak sepete eklendiğinde indirimi uygulamıyor

Aynen baktım şimdi sadece mavide gözüküyor ama oda sepete gidince normal fiyatına geri geliyor ben siyah düşünüyorum ilk alacağım saat olucak mavi ve siyahı inceledim mağazada mavi daha dandik geldi gözüme .

Evet malesef sorun var ben nike aldım aslında ancak hala kargoya verilmedi burda çok daha uygun okunca ikinci tercihim mavi olanı almaya çalıştım ancak alamadım müşteri hizmetleriyle görüştüm geri dönecekler bilgilendiririm sizide

Sanırım tükendi

Pro max almıştım banada öyle yaptılar ellerinde olmayan ürünü satıyolar sonra bekletiyolar tedarik etmek için baya uğrasmıstım bezdirmiştim onları sanada öyle yapacaklr muhtemelen.

Bundan sonra olur zaten ya beklicez artık pro max 256 var elimde aslında satıp üstüne para koyup 12 pro max alıcaktım ama tanıtıldıktan sonra vazgeçtim onun yerine saat alıcam ucuza bulursam.

Hadi ya 🙁 24 saatte kargo deniyor ama tabi kim bilir forumda bi iki arkadaş aldı bakalım göndereceklermi? Banada 3 gün içinde dönüş yapacaklarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Benim 5 im var. Şarj 3 gün gidiyor. Fakat hiç kullanmıyorum. Sadece sürekli açık ekran ve nabız çalışıyor. Bir de gürültü ölçer. Alacak olanlara da tavsiye etmem pek bir cacığı yok saatin. 8 aydan uzun süredir kullanmaktayım.

elinizdeki akıllı saatin kullanım amaçlarından bihaber olup, mi band gibi kullanırsanız tabii ki cacıklarını göremez kimseye tavsiye etmezsiniz.

2 haftadır AW6 40mm kullanıyorum ve ilk akıllı saatim. hemen hemen tüm özelliklerini kullanıyorum/kullandım, hatta atladığım bir feature-tip var mı acaba diye sürekli youtube kanallarını izliyorum.

yardımcı olucu, rahatlatıcı, kolaylaştırıcı bir sürü özelliği var, tabii kullanmasını bilene ve merak edene. size tavsiyem 8 aydır kolunuza taktığınız saati tanımaya çalışın. bak ben 2 haftada kanka oldum kendisiyle Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.