Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykpumtt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.525
Cevap
770
Favori
1.806.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 7.0.1 deyken bunu yaşadım ama. 0.2 de nasıl bilemiyorum akşam yine bırakıp sabah kontrol ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Apple Watch SE 44 mm ile aranıza katıldım acaba çok belli olmayacak iyi bir ekran koruyucu önerebilir misiniz herkese iyi forumlar

• Ozitech kullanıcısına yanıt
    hocam çok güzel durmuş güle güle kullanın ama zaten bileğiniz ince değil gibi. bu arada ozitech ismi nereden? bu isimli bir şirketiniz var mı:))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim öncelikle :)

Kalınlık konusunu şuna göre yazmıştım; Büyük boy analog saatleri taşıyamayacak kadar anlamında. Yoksa dediğiniz gibi, Safinaz değiliz sonuçta :)

Yıllar önce foruma üye olurken, genelde forumlara üye olurken kullandığım "Ozi" adının sonunda, konsepte uygun bir kelime ekleyeyim demiştim, aslında güzel şirket ismi olurmuş evet :)))

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt

Bu iyi.. en azından açılınca kullanabiliriz..

• 8 ekim de apple online dan aldığım watch 6 hala işleniyor. Hiçbir değişiklik olmadı. Kullanıp iade etme imkanı olmasa direk iptal edip teknosa dan alırdım. Sizlerde durum nedir ? Apple store dan alanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 13 Ekim 2020; 15:10:4 >
  • Pardahun kullanıcısına yanıt

Evet o şekilde algılıyor.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Maalesef metnin yanına emoji koyamıyoruz hocam ya sadece emoji ya da sesli komutla yazı gönderebiliyoruz.

• Anladığım kadarıyla
    38mm ile 40 mm nin kasa boyutu aynı ekran boyutları farklı, 42 mm ile 44 mm nin kasa boyutları aynı ekran boyutları mı farklı?
    Doğru mu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 13 Ekim 2020; 15:20:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

8 ekim de apple online dan aldığım watch 6 hala işleniyor. Hiçbir değişiklik olmadı. Kullanıp iade etme imkanı olmasa direk iptal edip teknosa dan alırdım. Sizlerde durum nedir ? Apple store dan alanlar.

Diğer satıcılarda da iade imkanı var ? Media market, vatan..

• Ozitech kullanıcısına yanıt
    geç kalmışsınız hocam öyle bir şirket var yıllar önce çalışmıştım ondan sordum acaba sizin mi diye:)

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    değil. kasa boyutlar da farklı, ekran boyutları 40mm nin ekranı eski 42 den daha büyük. doğal olarak 44mm ekranı daha da büyük. ama kasa olarak 40mm 38den büyük o kadar küçük değil

• Hepsi Burada 1 günde ulaştırdı 40mm modelini

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• *Designer* kullanıcısına yanıt

Cumartesi günü Akasya mağazadaki Apple çalışanı, o anda "On-line olarak Apple Türkiye'den almak isterseniz, bakalım tarih olarak ne veriyor şu an itibarı ile?" diyip baktığında sistem 1 Aralık tarihini verdi sevkiyat için.

Sizinki tabii ki de bu kadar gecikmeyecektir ama siparişleri sistem sırayla işliyorsa ve sizin tercih ettiğiniz modelde stok sıkıntısı var ise, ondan dolayı halen işleniyor olarak görünebilir.

• Hepsiburada benim saatimi de 1 günde ulaştırdı.

Model watch6 mavi 40mm. Sizce bileğimde ufak mı duruyor? Ben beğendim açıkçası 44mm in büyük geleceğini düşünüyorum.

• Vatan bilgisayara baya kaynadım ama dün kargoya verdiler bugün elime ulaştı 44mm saatim çok bekletmediler,3850 liraya ön siparişle almıştım sipariş verdiğime değdi açıkçası ama müşteri hizmetleri biraz ilginç vatanın 2 hafta sonra diyip 2 gün sonra kargoya verdiker 😁

• brkbnl89 B kullanıcısına yanıt
    40mm ler safları sıklaştırın:)) çok iyi durmuş

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    bence gayet iyi durmuş, güle güle kullanın her 40mm feodal düzene bir darbe:))

• Apple storeda guncelleme var ya fıyatlara cakacaklar yada dusurup yenı model ekleyecekler . Samsung yeni seri saatine baktım bütün özellıkler var apple ile hemde yuvarlar fıyat 45 mm 2300 tl gerçekten saçmaca durumlar

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

bir gun herkes 44 mm sahibi olacak :)

• 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.